Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Flower hoops – dekorácia v kvetinovom dizajne

Flower hoops – kvetinové kruhy sú veľmi trendy. Ich prirodzený vzhľad v kombinácii s vašimi fotografiami prinesie závan čerstvého vzduchu do Vášho domova.

Hľadáte efektnú výzdobu alebo by ste chceli potešiť svojich blízkych pri špeciálnej udalosti, ako je narodenie dieťaťa alebo svadba? Tak vytvorte osobný darček - kvetinovú obruč. Takto skombinujete vaše najkrajšie zábery s prírodným čarom kvetín a rastlín.

Materiály pre kvetinovú obruč

Iba s niekoľkými pomôckami môžete vytvoriť štýlovú prírodnú výzdobu.
  • Fotosety alebo rôzne veľké fotografie
  • Nožnice
  • Drevené kruhy so šnúrkou
  • Ozdobná niť alebo stužka
  • Dierovacie kliešte
  • Kvety a rastliny (napríklad eukalyptus)

Ako na to:

Povystrihujte fotky z fotosetov

Využite možnosť našich fotosetov. Máte možnosť zostaviť až osem rôznych fotiek na jednom fotosete. Keď ste sa rozhodli pre svoje obľúbené motívy, vystrihnite ich nožnicami. Okolo fotografie môžete nechat biely rám.

Použite dierovacie kliešte

Vystrihnuté fotografie by mali byť navlečené na ozdobnú niť a neskôr zavesené vo vnútri dreveného kruhu. Na každej fotografii spravte v pravom a ľavom hornom rohu dierku pomocou dierovacích kliešťov.

Usporiadajte fotky

V tomto kroku prevlečiete ozdobnú niť alebo stužku otvormi, ktoré ste práve na fotkach spravili. Dbajte na to, aby bola niť dostatočne dlhá, aby ste ju mohli neskôr priviazať k drevenému kruhu. Môžete vyskúšať rôzne poradie fotografií, až kým usporiadanie fotiek nebude podľa vašich predstáv.

Pripevnite fotky

Pripevnite fotky k drevenému kruhu. Najlepší spôsob je, keď ozdobnú niť niekoľkokrát omotáte okolo dreveného kruhu a potom niť pevne zauzlíte. To, koľko fotografií sa vám do dreveného kruhu zmestí, zavisí od jeho veľkosti. V menšom môže vyniknúť jedna fotografia, vo väčšom môžete zavesiť niekoľko fotiek vedľa seba.

Ozdobte kvetmi

Ak chcete z dreveného kruhu s vašimi fotografiami urobiť skutočný Flower hoop, použite vhodnú kvetinovú dekoráciu. Vhodné sú najmä sušené kvety, pretože sa s nimi ľahko pracuje a sú odolné. Jednoducho umiestnite kvety na drevenú obruč a pripevnite ich ozdobnou niťou.

Tím CEWE vám praje veľa zábavy pri tvorení.