Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Malý zázrak, veľké šťastie

Čo už váš potomok všetko zvládol? Stihli ste to zachytiť na fotografiách? Od CEWE FOTOKNIHY po hračky, ktoré rozvíjajú zmysly - to sú naše produkty zamerané na šťastie vášho dieťatka.

Ako čerstvo pečení rodičia si najviac prajete, aby krásne udalosti s novým členom rodiny nikdy neskončili. Je pekné, že pomocou fotoaparátu môžete zachytiť všetky momenty a opakovať si tieto zážitky stále dokola. Naše fotoprodukty vám pomôžu uložiť všetky krásne chvíle, aby ste sa k nim mohli kedykoľvek v budúcnosti vrátiť.

Nezabudnuteľné rodinné momenty na fotografiách

Mnoho spomienok pre vašich potomkov – uložené navždy.

CEWE fotoobrazy: domov plný lásky

Zvečnite najkrajšie okamihy a vdýchnite vášmu domovu nový život pomocou fotoobrazov.

Zachyťte momenty plné malého šťastia

Prvé mesiace nového života sú presne tie, ktoré si chcete uchovať v pamäti čo najdlhšie. A nielen tie. Rovnako tak si ich určite rado pozrie aj vaše dieťatko, či už o pár rokov alebo v podobe obrázkového leporela. Na všetky dôležité momenty vášho uzlíka šťastia sme v CEWE mysleli aj my, a preto ponúkame množstvo skvelých fotoproduktov, ktoré uchovajú tie najkrajšie spomienky.

Momentky plné jedinečných okamihov vo fotoknihe

Výbornou voľbou, ako spomínané momentky navždy zvečniť je siahnuť po niektorej z našich CEWE Fotokníh. Množstvo rozličných formátov a rozmerov ponúka nevídané možnosti, ako spomienky štýlovo a vkusne uchovať. Momenty plné vzájomnej lásky a nehy s vašim bábätkom môžete doplniť dizajnovými prvkami podľa želania. Veľké fotografie celej hrdej rodinky alebo detailné zábery maličkého uzlíka - to všetko môže byť vo vašej novej fotoknihe.

Rozvíjajte motorické schopnosti vášho bábätka spolu s našim inovatívnym produktom CEWE Fotokniha Kids. Kvalitne vyhotovené fotokniha je pre vaše dieťa bezpečná, celkovo 22 strán je dostatočne hrubých a zároveň na okrajoch zaoblených. Dieťa tak môže bez obáv listovať a prezerať si malú fotoknihu spolu s vami. Rozvíja tak svoje jemné zručnosti, zlepšuje si zrak a spoznáva spolu s vami okolitý svet a dianie okolo neho.

V prípade, že nie ste pravidelne v kontakte so starými rodičmi, určite ich potešíte originálnou a osobnou pohľadnicou. Zachytené okamihy s bábätkom určite potešia vašich blízkych a rodinu. Zároveň takáto pohľadica alebo blahoželanie poslúžia ako milá pripomienka spoločných chvíľ o niekoľko rokov. Pohľadnice s vlastnou fotkou vašej malej ratolesti vyčarujú úsmev na tvári nielen starým rodičom ale aj vám pri ich tvorbe.

Plyšové zvieratko s vlastnou fotkou

Výborná voľba ako spojiť príjemné s užitočným. Potešte svoje dieťatko plyšovou hračkou s fotkou a to nie hocijakou ale práve takou, ktorú si sami vyberiete. Áno, čítate správne, v CEWE si môžete vytvoriť vlastnú plyšovú hračku, ktorá bude na tričku niesť vami zvolenú fotografiu. Umiestnite svoju fotku na zvieratko, aby vás malo vaše dieťatko vždy na blízku. Odteraz už môže vaša ratolesť zaspávať s mäkkým plyšáčikom spolu s vašou fotkou.

Nemusíte sa báť, každé plyšové zvieratko s fotkou od CEWE má CE certifikát, je zdravotne nezávadné a je možné ho prať na 30°C v práčke. Menšie nehody, ktoré sa občas stávajú tak nebudú prekážkou. Vytvorte plyšové zvieratko s fotkou a doprajte dieťatku príjemné zaspávanie v spoločnosti mäkkej a jemnej hračky.

Fotoobrazy ako umelecká spomienka

Prvé kroky, prvé usmevy alebo prvé objavovanie sveta. Všetko určite radi zachytíte na svoj mobil alebo fotoaparát. Umiestnite tieto jedinečné momenty aj na niektorý z rozličných fotoobrazov. Umelecké dielo s vašou spoločnou rodinnou fotkou môže zdobiť stenu vašej obývačky alebo akejkoľvek inej miestnosti. Vtipný záber prvého krôčku určite spríjemní každý priestor.

V našej ponuke nájdete rozličné typy a formáty fotoobrazov. Stačí si vybrať rozmer, ktorý sa najlepšie hodí do vašej domácnosti. Následne už iba nahráte požadovanú fotografiu alebo fotografie. Vytvoriť môžete fotoobraz s jednou, ale aj viacerými fotkami. V prípade, že máte zdokumentovaný posledný výlet s vašim bábom, môžete z fotiek vytvoriť fotoobraz vo forme koláže.

Nech už si vyberiete ktorýkoľvek fotoprodukt, želáme vám množstvo nádherných chvíľ s vašou ratolesťou.