Túžite po krásnych fotkách vašich detí? Poradíme vám ako nato


Deti veľmi rýchlo rastú a menia sa z mesiaca na mesiac. Pozrite si viaceré spôsoby, ako si môžete originálne a vkusne uchovať spomienky na ich detstvo. Aby vaše fotky boli čo najkrajšie, naša fotografka vám poradí, načo si dať pozor pri fotení malých detičiek.
Príbehy vašich detí v CEWE FOTOKNIHE

Vytvorte si z fotiek vašich detí krásnu fotoknihu v originálnom, modernom dizajne. Pripravili sme pre Vás prehľad grafických trendov, ktoré vám uľahčia vytváranie CEWE FOTOKNIHY a poskytnú vám množstvo užitočných inšpirácií.

Detský úsmev je najkrajšia dekorácia

Nebojte sa veľkých formátov a uchovajte si podarené detské zábery na fotoplátne, dreve či len tak v rámčeku.

Krásne spomienky vždy pri sebe

Chcete mať najmilší záber vášho dieťatka vždy pri sebe? Vytvorte si z neho obal na telefón. Môžete si vybrať zo širokej ponuky materiálov a veľkostí.

Podeľte sa o radosť

Pošlite blízkym pohľadnicu, že je už vaše dieťatko na svete alebo ich pozvite na krst pozvánkou z vlastných fotiek, ktorá bude slúžiť ako pamiatka na túto vzácnu príležitosť.

Každý mesiac iná tvárička

Vytvorte si kalendár z fotiek vašich detí a ukážte ako rastú. Na každý mesiac môžete použiť inú fotku, ktorú ste urobili v tej istý mesiac pred rokom. Takýto kalendár určite poteší všetkých starých rodičov.

Vankúš s fotkou

Pohodlný vankúš s fotkou vášho dieťatka je ideálny malý darček. Vďaka oddeliteľnej návliečke ho môžete prať v práčke.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií