CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Stolový kalendár Nature

Na 100% recyklovanom papieri vrátane dreveného stojana

  • Tlač na vodnej báze šetrná k životnému prostrediu
  • Kalendárové karty na certifikovanom recyklovanom papieri Blue Angel
  • S moderným stojanom z dreva s certifikátom FSC®
  • Voliteľný začiatok mesiaca
19,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Formát

cca 11x16 cm

Kvalita papiera

Blue Angel certifikovaný recyklovaný papier 300g/m²

Matná optika

Digitálna tlač na vodnej báze

Rozsah doručenia

12 kalendárových kariet plus titulná strana, vrátane FSC® dreveného stojana

Kalendárové karty na 100% recyklovanom papieri

Karty stolového kalendára Nature sú vyrobené zo 100% recyklovaného papiera s certifikáciou Blue Angel. Digitálna tlač na vodnej báze je šetrná k životnému prostrediu, dodá vašim fotografiám jemný a prirodzený vzhľad. Produkt dopĺňa jednoduchý stojan vyrobený zo 100% dreva s certifikátom FSC®.

Šetrný k prírode, nekompromisný k plánom

Udržte si poriadok počas celého roka s našim klasickým stolovým kalendárom Nature. Spomedzi všetkých stolových kalendárov od CEWE je tento naozaj šetrný k prírode, nezaťažuje ju ani počas svojej výroby a ani potom. Jediné, čo na jeho výrobu budete potrebovať sú vlastné fotografie, ktoré ste za predchádzajúce obdobie nazbierali. Následne ich už iba zakomponujete na jednotlivé listy kalendária a stolový kalendár Nature je hotový. Zábavné momenty s blízkymi, neopakovateľné prechádzky zasneženou prírodou alebo jedinečné momentky z rodinného života alebo zo života s priateľmi - to všetko môže byť na vašom novom stolovom kalendári s označením Nature. Zažite spojenie prírodných materiálov, šetrného výrobného procesu a vašich osobných fotografií a pripomínajte si najkrajšie chvíle každý deň. Vždy keď sadnete za stôl a uvidíte svoje fotografie na kalendárii, môžete sa v spomienkach vrátiť k danej udalosti.

Stolový kalendár 100% recyklovateľný

Nový stolový kalendár Nature je 100% recyklovateľný. Skvelým doplnkom k nemu môže byť aj [praktický diár] (https://www.cewe.sk/nase-predajne.html). Zároveň je dodávaný so štýlovým moderným stojanom, ktorý je vyrobený z dreva. Nie však z obyčajného ale z dreva, ktoré má FSC® certifikáciu. Vôbec sa nemusíte obávať, že by po následnej recyklácii ostal iba drevený stojan. Aj ten sa ďalej spracuje a môže poslúžiť. Vaše fotografie a výsledný dizajn kalendárii budú vytlačené na šetrný papier s certifikáciou Blue Angel. Fotografie tlačíme technikou založenou na vodnej báze, preto je táto technológie maximálne šetrná k prírode a vy tak opäť o niečo viac prispejete k jej zachovaniu. Získate tak celkovo 10 kalendárii s titulnou stranou, kde sa naplno môže prejaviť váš umelecký duch. Veď predsa stolový kalendár nemusí byť vôbec nudný.

Výborná kvalita poteší každý deň

Nielen stolový kalendár Nature ale aj ostatné fotoprodukty od CEWE, ako napríklad naša obľúbená CEWE FOTOKNIHA, vás oslnia prvotriednou kvalitou bez ohľadu na to, či ide o 100% recyklovateľný produkt alebo o niektorú z jeho alternatív. Zároveň vám naše dizajnové možnosti umožnia plne si ho prispôsobiť a maximálne personalizovať. Výroba bude jednoduchá a rýchla, aj vďaka našim možnostiam pre rýchlu tvorbu fotoproduktov. Samozrejme, takmer všetky naše výrobky si môžete naživo pozrieť v niektorej z našich predajní po celom Slovensku. Profesionálny personál vám pomôže a poradí, ako vytvoriť svoj nový fotoprodukt. Jednoducho, náš nový stolový kalendár Nature si zamilujete - je veľkorysý k vaším spomienkam, no zároveň šetrný k prírode.