CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Stolový kalendár Nature

Na 100% recyklovanom papieri vrátane dreveného stojana

  • Tlač na vodnej báze šetrná k životnému prostrediu
  • Kalendárové karty na certifikovanom recyklovanom papieri Blue Angel
  • S moderným stojanom z dreva s certifikátom FSC®
  • Voliteľný začiatok mesiaca
od 14,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Formát

  • cca 11x16 cm na výšku a na šírku

Kvalita papiera

  • certifikovaný recyklovaný papier Blue Angel 300g/m²

  • matný vzhľad

  • digitálna tlač na vodnej báze

Obsah balenia

  • 12 kalendárových kariet plus titulná strana,
  • FSC® drevený stojan

Kalendárové karty na 100% recyklovanom papieri

Karty stolového kalendára Nature sú vyrobené zo 100% recyklovaného papiera s certifikáciou Blue Angel. Digitálna tlač na vodnej báze je šetrná k životnému prostrediu, dodá vašim fotografiám jemný a prirodzený vzhľad. Produkt je doplnený jednoduchým stojanom vyrobeným zo 100% dreva s certifikátom FSC®.

Šetrný k prírode, nekompromisný k plánom

Udržte si poriadok počas celého roka s klasickým stolovým kalendárom Nature. Spomedzi všetkých stolových kalendárov od CEWE je tento naozaj šetrný k prírode. Nezaťažuje ju ani počas svojej výroby a ani potom.

Jediné, čo na jeho výrobu budete potrebovať, sú vlastné fotografie, ktoré ste za predchádzajúce obdobie nazbierali.

Následne ich už iba zakomponujete na jednotlivé listy kalendária a stolový kalendár Nature je hotový.

Zábavné momenty s blízkymi, neopakovateľné prechádzky zasneženou prírodou alebo jedinečné momentky z rodinného života, alebo zo života s priateľmi – to všetko môže byť na vašom novom stolovom kalendári s označením Nature.

Zažite spojenie prírodných materiálov, šetrného výrobného procesu spolu s vašim osobnými fotografiami a pripomínajte si najkrajšie chvíle každý deň. Pri každom usadení za stôl vám fotografie budú neustále pripomínať obľúbenú udalosť a prinášať najkrajšie spomienky na pamätné okamihy.

Stolový kalendár 100% recyklovateľný

Nový stolový kalendár Nature je 100% recyklovateľný. Samotný stolový kalendár je dodávaný so štýlovým moderným stojanom, vyhotoveným z dreva. Nie však z obyčajného, ale z dreva s FSC® certifikáciou.

Vôbec sa nemusíte obávať, že by po následnej recyklácii ostal iba drevený stojan. Aj ten sa ďalej spracuje a môže poslúžiť. Vaše fotografie a výsledný dizajn kalendárií budú vytlačené na šetrný papier s certifikáciou Blue Angel.

Fotografie tlačíme technikou založenou na vodnej báze, preto je táto technológia maximálne šetrná k prírode a vy tak opäť o niečo viac prispejete k jej zachovaniu.

Získate tak celkovo 10 kalendárií s titulnou stranou, kde sa naplno môže prejaviť vášu fantáziu. Veď predsa aj stolový kalendár môže byť pestrý a zábavný.

Objednajte si ho už dnes a vaše najemotívnejšie okamihy budú zobrazené štýlovým a originálnym spôsobom neustále.

Výborná kvalita poteší každý deň

Nielen stolový kalendár Nature, ale aj ostatné fotoprodukty od CEWE, ako napríklad naša obľúbená CEWE FOTOKNIHA, vás oslnia prvotriednou kvalitou bez ohľadu na to, či ide o 100% recyklovateľný produkt alebo o niektorú z jeho alternatív.

Zároveň vám dizajnové možnosti umožnia plne si ho prispôsobiť a maximálne personalizovať. Výroba bude jednoduchá a rýchla, aj vďaka našim možnostiam pre rýchlu tvorbu fotoproduktov.

Samozrejme, takmer všetky naše výrobky si môžete naživo pozrieť v niektorej z našich predajní po celom Slovensku.

Profesionálny personál vám pomôže a poradí, ako vytvoriť svoj nový fotoprodukt. Nový stolový kalendár Nature si skrátka zamilujete – je veľkorysý k vaším spomienkam, no zároveň šetrný k prírode.