Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Objavte svet a cestujte s nami

Vydajte sa na dobrodružné cesty po nádherných krajinách, prírode aj pamiatkach a nájdite inšpiráciu na ďalší výlet. Ste pripravení?

Inšpirujte sa

Dobrodružné leto s CEWE sa môže začať

Fotoaparát Nikon Z30 + objektív Z DX 16-50mm VR

Poukaz v hodnote 500 € na dovolenku s TUI ReiseCenter Slovensko

Poukaz na CEWE fotoprodukty v hodnote 100 €

Poukaz na CEWE fotoprodukty v hodnote 30 €

Objavte svet a cestujte s nami

Vydajte sa na dobrodružné cesty po nádherných krajinách, prírode aj pamiatkach a nájdite inšpiráciu na ďalší výlet. Ste pripravení?

Vytvorte si z vašich zážitkov originálne fotoprodukty

CEWE FOTOKNIHA - náš absolútny letný favorit

Ideálne miesto pre najkrajšie spomienky na leto. Zachyťte svoje najlepšie letné okamihy v CEWE FOTOKNIHE.

CEWE fotoobrazy z vašich ciest

Či si vyberiete foto na plátno, rámované obrazy, alebo originálne hexxas, môžete si byť istí, že vaše spomienky uchovávate v tej najlepšej kvalite.

Fotografie z letnej dovolenky

Vyvolajte si najkrajšie letné okamihy na kvalitnom fotopapieri FUJIFILM. Vyberte si medzi vysoko lesklým alebo jemne štrukturovaným matným povrchom.

Vytlačte si CEWE foto ihneď na počkanie

Tipy zo sveta fototechniky

Hľadáte ten správny fotoaparát na letné dobrodružstvo, alebo tipy na fotenie? Poradíme vám, ako na to.

Objavte čaro Andalúzie na čiernobielych fotkách

Nádherná krajina navoňaná Arábiou i kvitnúcimi pomarančovníkmi a jej temperamentní obyvatelia si vás ihneď získajú. Fotografovi Romanovi Nemcovi sa podarilo zachytiť čaro Andalúzie na čiernobielych fotografiách.

Na dovolenku s fotoaparátom

Najvyšší čas zbaliť si kufre a vyraziť. Čo a ako a najlepšie fotografovať, keď si užívate vysnívané voľno?

Letné nápady na skvelé fotky na Instagram

Instagram je výborný nástroj ako ostať v kontakte s priateľmi a rodinou. Dodajte svojmu feedu letný look s našimi tipmi na zaujímavé letné zábery.

Fotografovanie pod vodnou hladinou

Pod hladinou sa nachádza iný svet, ktorému vládnu iné pravidlá. Netreba sa ho obávať, ale je dobré byť pripravený. Ako na fotenie podvodných fotografií?

Fotoaparáty na leto ako stvorené

Leto a s ním čas výletov a dovoleniek je takmer tu. Veríme, že si horúce letné dni užívate ako sa patrí. A ak práve plánujete svoju tohtoročnú dovolenku, určite nezabudnite na fotoaparát!

Nový Instax mini 40: dokonalý spoločník na leto

Instax mini je späť. Tentokrát s trendovou novinkou v klasickom vzhľade. Štýlová čierna farba a povrchová textúra z neho spravia dokonalý doplnok pre každého nadšenca instantnej fotografie.

Vyberáme fotoaparát: zrkadlovka alebo bezzrkadlovka

Je lepšia zrkadlovka alebo bezzrkadlovka? Ak váhate, ktorý typ fotoaparátu je pre vás ten pravý, možno vám pomôže náš prehľad výhod a nevýhod obidvoch systémov.

Ako nastaviť fotoaparát krok za krokom

Nastavenia fotoaparátu pred jeho exponovaním patrí k základným rutinám všetkých fotografov. Prinášame teda komplexný prehľad základných možností pre efektívne nastavenia foťáku.

Dostupné fotoaparáty, objektívy, statívy, brašne, filtre a ďalšie fotografické príslušenstvo. Vyberte si z bohatej ponuky, ktorá osloví nielen amatérskych, ale aj profesionálnych fotografov.

Partneri

Letná fotosúťaž v plnom prúde

Užite si leto a vyhrajte

Spojte príjemné s užitočným a vyhrávajte spolu s CEWE hodnotné ceny. Vyhrať je pritom jednoduché - stačí, aby ste si užili svoju letnú dovolenku a počas nej odfotili najlepší záber. Potom už len stačí váš najlepší záber z letnej dovolenky prihlásiť do súťaže Cestuj s CEWE. Vyberte sa do svojej obľúbenej destinácie, užívajte si nádherné západy slnka, očarujúce pláže alebo naplno zdolávajte miestne turistické chodníky. Ak si trúfate, môžete pokojne zdolať aj vyššie položené pohoria, potápať sa s miestnymi živočíchmi alebo vyskúšať tradičné domáce špeciality. My v CEWE si radi tieto vaše zážitky pozrieme, a ak nám ich zdokumentujete môžete vyhrať zaujímavé a hodnotné ceny.

Hrajte s CEWE o hodnotné ceny

Prineste si z letnej dovolenky ešte niečo viac. V prípade, že nahráte vašu najvydarenejšiu fotografiu a prihlásite ju tak do našej Cestuj s CEWE súťaže môžete vyhrať hodnotné ceny, ktoré potešia nejedného cestovateľa a objavovateľa cudzích krajín. Ak sa zapojíte môžete vyhrať napr. značkový fotoaparát Nikon, poukaz v hodnote 500 eur na dovolenku s TUI ReiseCenter a CEWE kupóny. Veríme, že ceny sú lákavé a budú dostatočnou odmenou sa vynaloženú námahu pri fotení pamätných dovolenkových momentov. Predovšetkým ale v CEWE chceme, aby ste si vašu letnú dovolenku dosýtosti užili, nazbierali množstvo nových zážitkov a naplno dobili baterky. V prípade, že ste si doniesli fotografie, ktoré sa priam žiadajú na svetlo sveta, môžete z nich vytvoriť originálny fotoprodukt.

Inšpirácia je všade navôkol

Ak ešte neviete, kam povedú vaše letné túlavé topánky, dovolili sme si pre vás pripraviť niekoľko výletových inšpirácii, ktoré vám môžu pomôcť rozhodnúť sa - a ktovie, možno si vďaka ním objednáte svoj prvý zájast do exotiky. Spojili sme sa s niektorými známymi slovenskými influencermi a opýtali sme sa ich, ktoré navštívené lokality by vám odporučili. Prečítajte si jednotlivé blogy z ich ciest a pokojne sa inšpirujte. A samozrejme, nezabudnite nám celý váš dobrodružný alebo oddychový výlet nafotiť a zaslať do súťaže Cestuj s CEWE.