Informácie
Zákaznická linka
02/6820 4415

Cestuj s CEWE po Slovensku

Cestuj, foť a vyhraj

1.8.2021 - 30.9.2021

Využite príležitosť a zapojte sa do našej letnej súťaže Cestuj s CEWE po Slovensku. Cestujete s rodinou, deťmi alebo kamarátmi? Plánujete výlet na hory, chcete objavovať krásy Slovenska, zažiť jedinečné romantické miesta v našej krajine alebo jednoducho radi spoznávate slovenské mestá a kultúru? Vezmite so sebou fotoaparát a zvečnite svoje letné dobrodružstvá. Svoje fotografie nezabudnite prihlásiť do súťaže a vyhrajte fotoaparát Nikon, pobyt v rezorte Hanuliak, ďalekohľad a ďalšie ceny od CEWE.

Zapojte sa do súťaže Cestuj s CEWE

Fotoaparát Nikon Z50 + 16-50mm DX + FTZ adaptér

4-dňový pobyt pre dve osoby vo Village resort HANULIAK v Malej Fatre

Ďalekohľad Nikon Prostaff 7S 8 × 30

Ročné predplatné magazínu Čarovné Slovensko a kupón na CEWE fotoprodukty v hodnote 30 €

Zápožička fotoaparátu podľa vlastného výberu v hodnote 40 €

Cestujte s nami po Slovensku

Vydajte sa a objavujte Slovensko spolu s nami. Prinášame tipy na výlety do všetkých kútov našej krásnej krajiny. Ste pripravení?

Tipy zo sveta fototechniky

Hľadáte ten správny fotoaparát na letné dobrodružstvo, alebo tipy na fotenie? Poradíme vám, ako na to.

Fotoaparáty na leto ako stvorené

Leto a s ním čas výletov a dovoleniek je takmer tu. Veríme, že si horúce letné dni užívate ako sa patrí. A ak práve plánujete svoju tohtoročnú dovolenku, určite nezabudnite na fotoaparát!

Nový Instax mini 40: dokonalý spoločník na leto

Instax mini je späť. Tentokrát s trendovou novinkou v klasickom vzhľade. Štýlová čierna farba a povrchová textúra z neho spravia dokonalý doplnok pre každého nadšenca instantnej fotografie.

Vyberáme fotoaparát: zrkadlovka alebo bezzrkadlovka

Je lepšia zrkadlovka alebo bezzrkadlovka? Ak váhate, ktorý typ fotoaparátu je pre vás ten pravý, možno vám pomôže náš prehľad výhod a nevýhod obidvoch systémov.

Ako nastaviť fotoaparát krok za krokom

Nastavenia fotoaparátu pred jeho exponovaním patrí k základným rutinám všetkých fotografov. Prinášame teda komplexný prehľad základných možností pre efektívne nastavenia foťáku.

Letné nápady na skvelé fotky na Instagram

Instagram je výborný nástroj ako ostať v kontakte s priateľmi a rodinou. Dodajte svojmu feedu letný look s našimi tipmi na zaujímavé letné zábery.

Fotografovanie pod vodnou hladinou

Pod hladinou sa nachádza iný svet, ktorému vládnu iné pravidlá. Netreba sa ho obávať, ale je dobré byť pripravený. Ako na fotenie podvodných fotografií?

Vaše cesty v CEWE FOTOKNIHE

Vytvorte si z vašich zážitkov originálne fotoprodukty

Dostupné fotoaparáty, objektívy, statívy, brašne, filtre a ďalšie fotografické príslušenstvo. Vyberte si z bohatej ponuky, ktorá osloví nielen amatérskych ale aj profesionálnych fotografov.

Vytlačte si CEWE foto ihneď na počkanie alebo z pohodlia domova

Partneri