Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Zvýhodnené poukážky Zvýhodnené poukážky

Bonusové výhody pre vašu objednávku!

Až budete mať svoj fotoprodukt zostavený, môžete využiť naše bonusové výhody.

Naše bonusové výhody pre vás

Získajte bonusovú výhodu až do výšky 15€ na všetky CEWE fotoprodukty.
5 eur dobropis

3 € kupón od nákupnej hodnoty 25 €

Kód kupónu: 3CW2523

10 eur dobropis

5 € kupón od nákupnej hodnoty 40 €

Kód kupónu: 5CW4023

15 eur dobropis

15 € kupón od nákupnej hodnoty 110 €

Kód kupónu: 15CW11023

Kupóny sú platné do 31.1.2024. Postup na uplatnenie kupónu nájdete tu.

Využite širokú ponuku CEWE fotoproduktov s vlastnou fotografiou

Nástenný kalendár

Kryty a obaly na mobil

Fotohrnček

Fotky

Fotoobrazy

Sada magnetiek

Art printy

Pohľadnice Klasik

Objednať si CEWE fotoprodukt je jednoduché

Prostredníctvom programu, aplikácie alebo pohodlne online

Využite úžasné bonusy na CEWE fotoprodukty

Vytvárate váš prvý fotoprodukt od CEWE a uvažujete, ako ho získať za výhodnejšiu cenu? V tom prípade určite využite niektorý z našich bonusových kupónov na CEWE fotoprodukty. Uvidíte, bonusy sú jednoduché na použitie a radosť z nového fotoproduktu bude o to väčšia. Stačí si iba vybrať akciu alebo zľavu podľa vašich predstáv. Môžete tak získať akciovú cenu na CEWE FOTOKNIHU alebo na ktorýkoľvek ďalší fotoprodukt. Bonusy, zľavy a akcie je možné využiť za vopred stanovených podmienok, ktoré nájdete na našich stránkach. V CEWE sa vždy snažíme, aby jednotlivá cena fotokníh naplno odrážala všetky ich prednosti a výhody a zároveň bola pre vás dostatočne atraktívna. Vybrete si z celej našej bohatej ponuky CEWE FOTOKNÍH a bavte sa pri ich vytváraní. Nezabudnite využiť aj naše atraktívne zľavy a akcie.

Atraktívne zľavy a akcie na fotoknihy od CEWE

Prinášame vám naozaj kvalitné fotoknihy, ktoré sú známe predovšetkým svojim vysokým štandardom spracovania, prvotriednou CEWE tlačou a množstvom predpripravených dizajnov. Samozrejmosťou je možnosť vytvorenia vlastných dizajnových prvok a celkovo aj celej fotoknihy. Následne, v závislosti od finálnej hodnoty takto vytvoreného fotoproduktu je možné uplatniť rozličnú výšku bonusov na CEWE fotoprodukty. Naše fotoprodukty tak môžete získať za bonusové ceny. Okrem atraktívnych bonusov je možné výslednú cenu fotoknihy znížiť aktuálne prebiehajúcou akciou alebo zľavou, vždy v súlade s našimi podmienkami. Finálna cena CEWE FOTOKNIHY tak môže v konečnom súhrne príjemne prekvapiť. Využite všetky prebiehajúce akcie, zľavy a atraktívne bonusy a doprajte si váš nový CEWE fotoprodukt v akciovej cene.

Dostupné akcie, bonusy a zľavy pre každého

Prvotriedna kvalita CEWE fotoproduktov je známa po celom svete. Nahrajte aj vy svoje obľúbené fotografie a vytvorte si fotoknihu, fotokalendáre, fotoobrazy alebo fotodarčeky, ktoré vám pripomenú najkrajšie okamihy. Sýte farby, nekompromisný kontrast a množstvo dizajnových predlôh. A aby toho nebolo málo, vašu novú fotoknihu môžete vďaka akciovým cenám alebo atraktívnej zľave získať za nižšiu cenu. Veľkou výhodou akcií a zliav na CEWE fotoprodukty je ich široké uplatnenie. Každý bonus alebo akciu je možné uplatniť takmer na všetky fotoprodukty. Uplatnenie je naozaj jednoduché. Bonusy, respektíve zľavy fungujú na všetkých našich platformách. Uplatníte ich priamo na naších webových stránkach, prostredníctvom nášho intuitívneho softvéru ale taktiež aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre operačné systémy iOS a Android. Nemusíte nikde nič viac potvrdzovať, ani nikoho kontaktovať. Rovnako ako samotná tvorba našich fotoproduktov, aj uplatnenie zľavy je intuitívne a jednoduché.