Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Zvýhodnené poukážky

Bonusové výhody pre vašu objednávku!

Až budete mať svoj fotoprodukt zostavený, môžete využiť naše bonusové výhody.

Naše bonusové výhody pre vás

Získajte bonusovú výhodu až do výšky 15€ na všetky CEWE fotoprodukty.
5 eur dobropis

3 € kupón od nákupnej hodnoty 25 €

Kód kupónu: 5CW2522

10 eur dobropis

5 € kupón od nákupnej hodnoty 40 €

Kód kupónu: 5CW4022

15 eur dobropis

15 € kupón od nákupnej hodnoty 110 €

Kód kupónu: 15CW11022

Kupóny sú platné do 31.12.2022. Postup na uplatnenie kupónu nájdete tu.

Využite širokú ponuku CEWE fotoproduktov s vlastnou fotografiou

Nástenný kalendár

Obaly na smartfón

Fotohrnček

Fotky

Fotoobrazy

Sada magnetiek

Art printy

Pohľadnice Klasik

Objednať si CEWE fotoprodukt je jednoduché

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!

Využite úžasné bonusy na CEWE fotoprodukty

Vytvárate váš prvý fotoprodukt od CEWE a uvažujete, ako ho získať za výhodnejšiu cenu? V tom prípade určite využite niektorý z našich bonusových kupónov na CEWE fotoprodukty. Uvidíte, bonusy sú jednoduché na použitie a radosť z nového fotoproduktu bude o to väčšia.

Atraktívne bonusy na fotoknihy od CEWE

Prinášame vám naozaj kvalitné fotoknihy, ktoré sú známe predovšetkým svojim vysokým štandardom spracovania, prvotriednou CEWE tlačou a množstvom predpripravených dizajnov. Samozrejmosťou je možnosť vytvorenia vlastných dizajnových prvok a celkovo aj celej fotoknihy.

Následne, v závislosti od finálnej hodnoty takto vytvoreného fotoproduktu je možné uplatniť rozličnú výšku bonusov na CEWE fotoprodukty. Naše fotoprodukty tak môžete získať za bonusové ceny.

Nekompromisná kvalita a tlač

Prvotriedna kvalita CEWE fotoproduktov je známa po celom svete. Nahrajte aj vy svoje obľúbené fotografie a vytvorte si fotoknihu, fotokalendáre, fotoobrazy alebo fotodarčeky, ktoré Vám pripomenú najkrajšie okamihy.

Sýte farby, nekompromisný kontrast a množstvo dizajnových predlôh. A aby toho nebolo málo, vašu novú fotoknihu môžete vďaka bonusovým kupónom získať za nižšiu cenu.

Dostupný bonus pre všetkých

Veľkou výhodou bonusov na CEWE fotoprodukty je ich široké uplatnenie. Každý bonus je možné uplatniť takmer na všetky fotoprodukty. Uplatnenie je naozaj jednoduché. Bonusy fungujú na všetkých našich platformách. Uplatníte ich priamo na naších webových stránkach, prostredníctvom nášho intuitívneho softvéru ale taktiež aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre operačné systémy iOS a Android.

Po zadaní kódu bonusu do príslušného políčka sa hodnota alebo výška bonusu automaticky odčíta od celkovej ceny vašej objednávky. Môžete si tak ešte pred odoslaním samotnej objednávky skontrolovať výslednú hodnotu.

Nemusíte nikde nič viac potvrdzovať, ani nikoho kontaktovať. Rovnako ako samotná tvorba našich fotoproduktov, aj uplatnenie bonusu je intuitívne a jednoduché.