CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac

Prihláste sa k odberu nášho newslettra a získajte včas informácie o novinkách, akciách a mnoho iného!

Info
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Naučte sa ako navrhnúť fotoknihu

Odborníci vám vysvetlia ako na softvér CEWE Fotosvet, prezentujú nápady na dizajn CEWE FOTOKNIHY a odpovedajú na vaše otázky.

Prejsť na termíny

Profesionálne webináre s CEWE

Aktuálne nemáme k dispozícii žiadny nový termín

Vždy som chcel vedieť o tvorbe dizajnu práve toto

Tento CEWE webinár je zameraný na zodpovedanie vašich otázok odborníkmi – či už sa otázky týkajú produktov, funkcií alebo dokonca tvorby dizajnu. Nechajte si všetko vysvetliť! Naši odborníci sa vždy tešia na vaše otázky.

Naše najobľúbenejšie CEWE webináre

Základy tvorby CEWE FOTOKNIHY: Základné vedomosti časť 1

V prvej časti webináru sa zoznámite s dizajnovým softvérom a dostanete tipy o knižných formátoch a o výbere papiera. Naučíte sa, ako vkladať, umiestňovať a správne ukladať obsahy. Na konci dostanete samozrejme podklady k webináru.

Základy tvorby CEWE FOTOKNIHY: Základné vedomosti časť 2

Druhá časť sa zameriava na tvorbu pozadí, zhotovovanie vlastných usporiadaní a skrášľovanie jednotlivých strán pomocou masiek, rámov a klipartov. Okrem toho sa dozviete všetko dôležité o textoch. Podklady na seminár získate na konci.

Kreatívna tvorba CEWE FOTOKNIHY: Kreatívna 1

Ako by som si ešte skrášlil CEWE FOTOKNIHU? Získate tipy na prípravu i výstavbu kníh a tvorbu zaujímavých dizajnov väzieb s povrchovými úpravami. Naši odborníci vám vysvetlia, ako vytvoriť strany, ktoré zaručene pritiahnu pozornosť. Okrem toho dávame vždy na výber jednu tému na želanie. Vďaka tomu sa témy vždy obmieňajú. Na konci dostanete samozrejme podklady k webináru.

Kreatívna tvorba CEWE FOTOKNIHY: Kreatívna 2

Čím je moja kniha zaujímavá? Ako do nej vložím mapy, trasy, básne či dokonca videá? Ako pôsobia čiary, farebné plochy alebo malé grafické prvky? Na všetky tieto otázky dostanete odpoveď a na mnohých praktických príkladoch si ukážeme, ako v skutočnosti vyzerajú úpravy, na ktoré sa pýtate. Samozrejme, aj tu je k dispozícii téma na želanie a podklady na seminár.

Kreatívny dizajn CEWE FOTOKNIHY časť 3