CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Informácie
Zákaznická linka
02/6820 4415
Stolový kalendár Stolový kalendár Stolový kalendár Stolový kalendár

Stolový kalendár

Najdôležitejšie dátumy vždy poruke

  • Praktický formát na šírku
  • Vysokokvalitná tlač
  • Doplňte do kalendára vlastné zápisky
12,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

cca 30 x 30 cm

Obsah balenia:

12 kalendárových listov + titulný list

Kovová špirálová väzba

Stabilný stojan

Typy papiera

Digitálna tlač matná

Možnosť zapisovať vlastné termíny perom

Všetko o našom kvalitnom papieri

Získajte viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná
Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Praktický stolový kalendár pre každého

Všetky dôležité dátumy, schôdze, pripomienky alebo len nápady a myšlienky. To všetko môže byť odteraz na vašom pracovnom stole, v kuchyni alebo na detskom stole. Praktický a štýlový stolový kalendár v širokom formáte. Stolové fotokalendáre majú špeciálne miesto v našej ponuke fotokalendárov.

Stolový kalendár v štandardných rozmeroch obsahuje celkovo 12 listov, ktoré budú hrdo niesť vaše osobné fotografie, doplnené dizajnom kalendária podľa vašich predstáv. Jednu fotografiu podľa želania je možné umiestniť aj na titulnú stranu stolového fotokalendára.

Rôzne dizajny a šablóny kalendárií

Skrášlite svoj pracovný stôl poriadnym stolovým kalendárom plným vlastných obľúbených fotografií. Pripravili sme si pre vás naozaj širokú ponuku kalendárií a predpripravených dizajnov, takže aj tí, ktorí chcú mať kalendár vytvorený čo najrýchlejšie, nájdu presne to, čo hľadajú.

Aby sme nikoho neobmedzovali, môžete začať v ľubovoľnom mesiaci. Jednoducho si otvoríte náš online editor, softvér alebo mobilnú aplikáciu a svoj stolový kalendár môžete vytvoriť behom niekoľkých minút. Presvedčíte sa už behom pár okamihov, že vytvoriť si takýto stolový fotokalendár nie je vôbec zložité, naopak, je to zábava.

Priestor aj pre vlastné poznámky

Kovová špirálová väzba drží všetky listy stolového kalendára pokope. Zároveň pre tlač fotokalendárov používame kvalitnú digitálnu tlač, ktorá dodá fotokalendárom matnejší nádych a 100% sýte farby. Zároveň, keď stolový fotokalendár zložíte, vznikne aj stabilný stojan, na ktorý ho môžete položiť.

Zapisovanie termínov a schôdok je naozaj jednoduché. Stačí vám totižto iba obyčajné pero, nakoľko na fotokalendáre môžete bez problémov písať. Keď k tomu pripočítame možnosť vlastný fotografií v kalendáriu a možnosť pridať vlastné dizajnové prvky a šablóny, dostaneme dokonalý stolový fotokalendár.