Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Spoločne pomáhame našej prírode

Denne robíme množstvo fotiek, aby sme zachytili jedinečné spomienky. Fotky potom poskladáme v programe a necháme tieto vzácne momenty spoločne znovu ožívať na papieri vašej osobnej CEWE FOTOKNIHY. Aj keď tlačíme každý formát CEWE FOTOKNIHY na certifikovaný FSC® papier z obnoviteľných zdrojov, chceme pre našu prírodu urobiť oveľa viac.

Radi by sme prírode kompenzovali to, čo si z nej berieme, a preto sme sa rozhodli pre výsadbu nových stromov, aby sme vám s čistým svedomím mohli denne pripomínať chvíle, ktoré ste zachytili na fotkách a preniesli na papier. Ochrana prírodných zdrojov je jedným z hlavných záujmov našej spoločnosti.

To, čo robíme nás baví a k tomu patrí aj zodpovednosť za životné prostredie. Preto sme sa zamerali aj na sadenie stromov, na surovinu, na ktorú vo výsledku tlačíme naše produkty.

Ing. Libor Rambousek, predseda predstavenstva CEWE a. s.

Vaša CEWE FOTOKNIHA prispela k obnove slovenských lesov

Stromy nám poskytujú nenahraditeľné prírodné bohatstvo, produkujú veľké množstvo kyslíka a vďaka nim žijeme. Rozhodli sme sa spojiť so Správou Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici a prispieť na výsadbu nových stromov v Žiarskej doline vo Vysokých Tatrách.

Na budúcnosti nám záleží

Každý vysadený strom je pre nás dôležitý. Ide o zmysluplnú investíciu do budúcnosti, pretože tu s nami bude desiatky, možno stovky rokov a my môžeme sledovať jeho rast a každý deň sa radovať z nového vyrasteného centimetra. Sledujte naše sociálne siete, nech vám neunikne ani lístoček. Mimochodom sadením stromov v Štátnych lesoch Tatranského národného parku nekončíme. V Českej republike tento rok vznikne v spolupráci s neziskovou organizáciou Sázíme stromy nová CEWE alej. Viac o projekte sa dozviete tu.

Chceli by ste vedieť viac o našej spoločenskej zodpovednosti a o udržateľných produktoch? Viac informácií nájdete tu: Udržateľné produkty

Jeden strom dokáže absorbovať až 48 kilogramov oxidu uhličitého ročne.

Spoločne sme pomohli obnoviť lesy v Tatrách

Pozrite sa, ako nám to išlo

Každý strom sa počíta