Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Na hnedej pohovke leží otvorená kniha s fotografiami. Na ľavej dvojstrane je napísané "október".

Kreatívny tip

Navrhnite CEWE FOTOKNIHU kreatívne pomocou šablón

S našimi šablónami si môžete navrhnúť vlastnú CEWE FOTOKNIHU v niekoľkých krokoch. Ukážeme vám, ako na to.

V programe CEWE fotosvet a v online editore nájdete inšpiráciu a kreatívnu pomoc pri navrhovaní svojej CEWE FOTOKNIHY medzi veľkým množstvom šablón. K dispozící sú romantické, minimalistické alebo farebné šamblóny.

Výber šablóny a návrh väzby

Akonáhle si v programe CEWE fotosvet zvolíte formát, papier a väzbu, môžete si vybrať z rôznych šablón na témy ako je cestovanie alebo kronika. Rozloženie sa použije na celú knihu. V ďalšom kroku môžete jednotlivé prvky návrhu prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Vytvorte si CEWE FOTOKNIHU hneď teraz.

Ako používať šablóny pre CEWE FOTOKNIHU

  1. V objednávacom programe otvorte CEWE FOTOKNIHU vo zvolenom formáte. Rozhodnite sa pre požadovanú kvalitu papiera a väzbu.
  2. Zvoľte funkciu "Vytvoriť individuálne" bez asistenta. Zobrazí sa výber s návrhmi rôznych štýlov kníh.
  3. Pomocou tlačidla "i" si môžete pozrieť väzbu a niektoré vnútorné stránky.
  4. Vyberte si obľúbenú šablónu knihy a kliknite na "Použiť výber". Výber môžete neskôr zmeniť.
  5. Začnite vložením obsahu. Vľavo hore kliknite na "Fotografie a videá" a vložte svoje fotografie do vopred pripravených políčok.

    Mimochodom: Ak sa už nachádzate v editore, môžete tiež vybrať šablóny kníh v ľavom menu a filtrovať ich podľa príležitostí.

Chceli by ste niečo "viac"?

V programe nájdete množstvo krásnych šablón kníh pre najrôznejšie príležitosti. Je dôležité vedieť, že nie všetky návrhy sú v programe CEWE fotosvet nainštalované hneď od začiatku. Kliknutím na modrú šípku vľavo dole si môžete stiahnuť ďalšie atraktívne návrhy. Naši dizajnéri pre vás pravidelne pripravujú nové návrhy.

Dizajn pomocou šablón

Nevybrali ste na začiatku šablónu a nachádzate sa už v editore? V ponuke vľavo nájdete tlačidlá "Štýly" a "Rozvrhnutie kníh". Ak chcete nájsť ideálne rozvrhnutie pre špeciálnu príležitosť, vyberte si príslušnú tému priamo v ponuke. Jednoducho potiahnite požadovanú šablónu na pracovnú plochu. Rozloženie sa použije na celú fotoknihu. Všetky prvky si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Písmo a farby je možné meniť. Obrázky, kliparty a ďalšie prvky je možné ľubovoľne odstraňovať alebo pridávať.

Na hnedej sedačke leží otvorená CEWE FOTOKNIHA. Na vnútorných stranách je vyobrazená rodina na jeseň a text "Jeseň, Nela, mama a otec".
Šablóna a napriek tomu vlastná kniha - všetky prvky designu je možné upraviť podľa potreby.

Ďalšie užitočné tipy pri tvorbe dizajnu

Chcete zmeniť poradie vopred navrhnutých stránok? Žiadny problém. Jednoducho presuňte dvojstrany na požadované miesto v malom zobrazení nižšie podržaním ľavého tlačidla myši.

Chcete, aby vaša kniha mala viac stránok? Stránky môžete pridávať po štyroch. Tlačidlo pre túto funkciu nájdete v pravom dolnom rohu programu vedľa prehľadu stránok. Ak chcete na nové stránky použiť rozvrhnutie vybranej šablóny, kliknite na "Rozvrhnutie kníh" v ponuke návrhu vľavo. Teraz presuňte myš nad vybranú šablónu knihy v oblasti výberu. Zobrazí sa vám šedé tlačidlo "Zobraziť šablóny stránok". Kliknutím otvoríte vhodné rozvrhnutie stránky v oblasti výberu. Teraz vyberte požadované rozloženie a pretiahnite ich na nové prázdne stránky.

Nechcete vyplniť všetky políčka fotografií alebo prvky šablóny? Ak zistíte, že máte k dispozícii menej fotografií alebo ich chcete umiestniť na iné miesto, než ste zamýšľali, jednoducho jednotlivé zástupné symboly odstráňte. Všetky ostatné prvky si samozrejme môžete upraviť podľa svojich predstáv. Vyskúšajte iné písmo alebo zmeňte farby tak, aby zodpovedali vašim fotografiám. Obrázky, kliparty a ďalšie prvky je možné ľubovoľne meniť, pridávať alebo odstraňovať. Tu máte plnú slobodu pri navrhovaní.

Váš tím CEWE vám praje veľa zábavy pri navrhovaní.