Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Na stole leží CEWE FOTOKNIHA s obalom, na ktorom je napísané "Veselé Vianoce, milá babička, prajú Martin, Lucka, Janička a Verunka". Uprostred je obal s fotografiou rodiny so snehuliakom a nápisom "Naša dovolenka". Vpravo je fialový obal s fotografiou dvoch detí na saniach a nápismi "Veselé Vianoce" a "Pre mamičku".

Kreatívny tip

Fotokniha v personalizovanom obale: Vianočné kreatívne balenie

Od vysoko kvalitného darčekového boxu až po vlastný kartónový obal: tak vzniká jedinečný a nezameniteľný obal pre vašu CEWE FOTOKNIHU.

Potom, čo s láskou zaplníte stránku po stránke svojej CEWE FOTOKNIHY XL fotografiami a textom si môžete objednať niekoľko kópií svojho diela. Týmto spôsobom môžete urobiť radosť viacerým ľuďom. Vďaka personalizovanému obalu a kreatívnemu baleniu môžete dokonale zladiť vianočný darček pre mamičku, babičku, tetu alebo brata. Prinášame vám päť originálnych nápadov.

Darčekový box alebo personalizovaný obal

Na stole leží CEWE FOTOKNIHA s obalom a textom "Veselé Vianoce, milá babička, prajú Martin, Lucka, Janka a Veronika" a otvorený darčekový box. Vľavo je vianočný kvetinový aranžmán, vpravo je ďalšia fotokniha s rodinou a snehuliakom.
Doprajte svojej fotoknihe originálne balenie s darčekovým boxom alebo personalizovaným obalom.

Vytvorte si CEWE FOTOKNIHU

V programe CEWE Fotosvet si môžete obal navrhnúť podľa vlastných predstáv. Najlepšie je použiť textový nástroj a napísať na povrch pozdrav pre osobu, ktorej darček venujete. Vytvorte si jedinečný dizajn s našimi vianočnými klipartmi. Šedý plátený darčekový box si môžete objednať rovnako ako obal priamo v nákupnom košíku. CEWE FOTOKNIHA sa dokonale zmestí do elegantnej krabičky s magnetickým uzáverom.

S obľúbenou fotkou a snehovou vločkou

Na stole leží CEWE FOTOKNIHA v obale. Na obale je fotografia dvoch detí na saniach a nápisy "Veselé Vianoce" a "pre mamičku". Vpravo je tácka so škoricovými hviezdičkami, vľavo je štvorcový darček zabalený do baliaceho papiera. Snehové vločky sú namaľované na baliacom papieri bielou farbou. Červenobiela mašľa je zdobená šiškou a vetvičkou.
Prírodný baliaci papier je ekologickejšou alternatívou farebného baliaceho papiera.

Umiestnite na obal vašu obľúbenú fotografiu. Zamyslite sa nad tým, ktorá snímka by vykúzlila úsmev na tvári vašich najbližších. Ak chcete darček zabaliť štýlovo a jednoducho, použite prírodný baliaci papier a nakreslite naň bielou permanentnou fixkou malé snehové vločky. Darček môžete obviazať červenou a bielou šnúrkou a doplniť malou vetvičkou alebo šiškou.

Jednotný dizajn titulky a obalu

Dve ruky vyťahujú z obalu štvorcovú CEWE FOTOKNIHU s fotografiou rodiny so snehuliakom a nápisom "Naša dovolenka". Rovnaký obrázok je na obale aj na fotoknihe. Vpravo je sviečka a adventný aranžmán.
Dizajn väzby sa hodí aj na obal.

Pokiaľ hľadáte jednoduché a rýchle riešenie, môžete použiť návrh titulky aj na samotný obal fotoknihy. Vďaka otvoru na ľavej strane je možné štvorcovú knihu z obalu ľahko vytiahnuť. Navrhnite tiež chrbát fotoknihy, ktorý je dobre viditeľný najmä na polici.

Tón v tóne

Na stole leží CEWE FOTOKNIHA v obale. Na obale vo farbe lila je fotografia dvoch detí na saniach a nápisy "Veselé Vianoce" a "pre mamičku". Vpravo je tácka so škoricovými hviezdičkami a vľavo štvorcový darček zabalený do fialového baliaceho papiera. Do darčeka je vložená vetvička eukalyptu a vianočné ozdoby.
Ak chcete zdôrazniť štýlovú techniku skladania, použite obyčajný papier.

Tento baliaci trend sa volá "kimono style" a dokáže ho zostaviť naozaj každý. Položte fotoknihu na list obyčajného baliaceho papiera a papier zhora preložte cez obsah tak, aby boli vidieť asi dva centimetre fotoknihy. Následne preložte ľavú a pravú stranu tak, aby vznikli štyri trojuholníky, poukladajte ich striedavo dovnútra a rohy zaistite lepiacou páskou.

Udržateľné obaly z látky

Na stole leží CEWE FOTOKNIHA s fialovým obalom, na ktorom je napísané "Veselé Vianoce, milá babička, prajú Martin, Lucka, Janka a Veronika". Štvorcová krabica je zabalená v látke s jedľovou vetvičkou, eukalyptom a vianočnými ozdobami. Vpravo je tanier so škoricovými hviezdičkami.
Namiesto papiera: Látkové obaly šetrné ku klíme môžete používať opakovane.

Ak chcete chrániť životné prostredie, ale zároveň zaistiť krásny zážitok z darčeka, prečo nepoužiť látku na opakované použitie? V Japonsku je už mnoho storočí tradíciou baliť darčeky do štvorcovej látky - tzv. Furoshiki. Látka sa dvakrát omotá okolo balíčka, hore sa pevne zauzlí a ozdobí podľa ročného obdobia.

Dúfame, že si balenie a rozdávanie darčekov užijete.