Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Predajňa CEWE Fotolab B.Bystrica

Pozývame vás do našej predajne v nákupnom centre Európa v B. Bystrici, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky fototechniky a príslušenstva a nezabudnite si prezrieť aj vystavené fotopráce.
CEWE Fotolab Európa SC B.Bystrica

CEWE Fotolab B. Bystrica

NC Európa, Na Troskách 25

Banská Bystrica

974 01

Telefón: 905 391 356

Otváracie hodiny

Pon-Ned 9:00 - 21:00

Zobraziť na mape

Vysoká kvalita a široký sortiment príslušenstva sú tými hlavnými znakmi, ktoré charakterizujú našu ponuku fotoaparátov v predajni CEWE Fotolab. Nájdete nás v nákupnom centre Európa v Banskej Bystrici. Stačí prísť a naši zamestnanci vám radi pomôžu s výberom, prípadne ponúknu odporúčania pri kúpe fotopríslušenstva. Čo môže byť lepšie, ako si kompletne vyskladať model, ktorý vás už dlhšie láka?

Aby toho nebolo málo, na predajni máme aj množstvo vzoriek fotoprác. Inšpirujte sa pri tvorbe vlastných diel z vašich vlastných fotografií. Vlastnoručne navrhnutý produkt tak pekne spríjemní vaše priestory. Navštívte nás a presvedčte sa sami.

CEWE Fotolab výdajné miesto: Vaše predajne si môžete objednať v našom internetovom obchode online a vyzdvihnúť ich u nás na predajni.

Fotografie na doklady: Žiadne objednávanie a čakanie. Stačí ak prídete do predajne kde vás vyškolený personál odfotí. Fotenie nezaberie viac ako 5 minút.