Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Motivačný fotokalendár

Prekvapte svoju spriaznenú dušu kalendárom plným motivačných slov a vašich obľúbených snímok.

Spoločné dobrodružstvá, smiech a dlhé rozhovory sú na nezaplatenie. Už len myšlienka na druhého človeka nám vykúzli úsmev na tvári a zaistí, že každodenným životom prechádzame posilnení. S jedinečným nástenným kalendárom môžete presne tento pocit zachytiť a mesiac čo mesiac vracať pozitívnu energiu. Titulnú stranu a dvanásť strán kalendára môžete ľahko vytvoriť v programe CEWE Fotosvet alebo v online editore na našom webe.

Ukážte svoje farby

Fotokalendár leží na listoch baliaceho papiera vedľa zabaleného darčeka a vianočných ozdôb. Kalendárny list zobrazuje mesiac január s fotografiou dvoch ľudí idúcich po zasneženom svahu na saniach. Okrem toho je vidieť šípku a nápis "iba odvaha".
Jasný odtieň modrej je ideálny pre január a motív snehu.
Objednajte si fotokalendár

Tento dizajnový nápad žije z veľkoformátových fotografií, výrazných farieb a láskyplných slov. Jednoduchý kalendár dáva všetkým týmto prvkom dostatok priestoru. Aby bol celkový vzhľad jednotný, použite pre písma a kliparty tón, ktorý zodpovedá farebnej schéme fotografie.

Použitie klipartu ako pozadia

Dve ruky držia fotokalendár s motívom otvoreného mája. Dve smejúce sa ženy možno vidieť na lúke, rovnako ako klipart v tvare srdca. V ňom sú slová "pocit slobody". Pod kalendárom sú baliaci papier, dekorácia a zabalený darček.
Ak chcete dosiahnuť väčšiu rozmanitosť, zmiešajte dve rôzne písma.

Na plochu obrázka môžete najprv umiestniť klipart, napríklad srdce a potom naň naaranžovať text, čím sa písmo stane čitateľnejším. Zvoľte farbu stránky kalendára aj pre srdce a písmo vyfarbite na bielo.

Hrajte sa so symbolmi

Na stole leží fotografický kalendár s otvoreným listom júna. Fotografie ukazuje ženu vo fialovom svetri. Vedľa jej tváre je text „tvoj duch“. Pod kalendárom sú rôzne darčekové baliace papiere, vedľa nich zabalené darčeky a miska orechov.
S rozmanitými klipartmi zo softvéru alebo aplikácie môžete podčiarknuť svoje slová a motívy.

V programe CEWE Fotosvet a v online editore nájdete množstvo tematických a dizajnových klipartov. Nástenný kalendár môžete ilustrovať malými symbolmi a obrázkami. Pre jednotný vzhľad použite rovnakú farbu klipartov ako písma a stránky kalendára.

Milé slová

Jedna ruka drží fotokalendár s otvoreným listom na august. V červenej oblasti je napísané "Na nás". Vedľa neho sú dve srdcia. Veľká fotografia ukazuje dve ženy. Pod kalendárom sú darčekové baliace papiere a darčeky, vedľa neho je sviečka.
Milá správa poteší vašu najlepšiu kamarátku každý mesiac.

Každé priateľstvo je jedinečné. Čo si na tejto osobe obzvlášť ceníte? Čím ste obe výnimočné? Pokúste sa niekoľkými slovami popísať povahu svojej spriaznenej duše.

Čím ste vy dve výnimočné? Pokúste sa niekoľkými slovami popísať povahu svojej spriaznenej duše.

Zdieľané šťastie je dvojnásobné šťastie

Fotografický kalendár leží na liste baliaceho papiera. Na titule je napísané veľkými písmenami rok 2023, vrátane textu "Be Happy!". Na fotografii sú dve ženy usmievajúce sa do fotoaparátu. Vedľa kalendára je rolka baliaceho papiera, ďalší darček, sviečka a miska orechov.
Použite fotografiu nezabudnuteľného okamihu pre názov kalendára.

Ak chcete zdôrazniť obsah nástenného kalendára, vyberte si titulnú fotografiu, na ktorej ste vy a vaša najlepšia kamarátka. Veď tento okamih šťastia zahajuje dvanásť mesiacov motivácie a pozitívnej energie.

Bavte sa pri navrhovaní a darovaní!