Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Všetko o našich výklopných obaloch

Bočné otváranie s magnetickým uzáverom, kožený efekt s praktickými priečinkami na kreditné karty

Vybrať produkt

Výklopný obal s fotkou

Knižkové puzdro s vlastnou potlačou
Výklopný obalVýklopný obal
Výklopný obalVýklopný obalVýklopný obalVýklopný obalVýklopný obalVýklopný obal

Výklopný obal

29,99 €*
3 Farebné variácie
Celoplošná potlač
Do boku otvárací obal

Viac informácií

Kryt na mobil s vlastnou potlačou

Praktické výklopné obaly na mobil

Rám s umelej hmoty v spojený s materiálom, ktorý vierohodne kopíruje kožený vzhľad vytvára dizajnový obal. Váš smartfón tak bude v bezpečí navrhnutého krytu, na ktorý jednoducho umiestnite vlastnú fotografiu. Aká to bude, je už len na vás. Poteší vás praktické otváranie doboku a miesto na platobnú kartu alebo bankovky. Obal preto využijete aj ako záložnú peňaženku. Navštívte náš online program a vytvorte si obal snov.

Výklopný kryt obsahuje praktický magnetický uzáver pre jednoduchú manipuláciu. Behom okamihu a iba s pomocou jednej ruky otvoríte kryt a môžete nerušene telefonovať.

Kvalitné prevedenie

Ako je to pri všetkých krytoch na mobil od CEWE, aj pri výklopných obaloch sú použivé kvalitné a odolné materiálu. Podkladovú farbu obalu je možné zvoliť podľa potreby a špeciálne navrhnutý dizajn zaručí, že mobil bude v obale ako v bavlne. Objavte populárne knižkové puzdro - najrozšírenejší model obalov s vyklápaním do boku. Stačí si v konfigurátore vybrať značku mobilného telefónu a môžete začať tvoriť svoj nový výklopný obal.