Prihláste sa do CEWE Photo Award a hrajte o ceny v celkovej hodnote 250 000 eur. Chcem súťažiť.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Všetko o našich výklopných obaloch

Bočné otváranie s magnetickým uzáverom, kožený efekt s praktickými priečinkami na kreditné karty

Vybrať produkt

Výklopný obal s fotkou

Knižkové puzdro s vlastnou potlačou
Výklopný obalVýklopný obal
Výklopný obalVýklopný obalVýklopný obalVýklopný obalVýklopný obalVýklopný obal

Výklopný obal

29,99 €*
3 Farebné variácie
Celoplošná potlač
Do boku otvárací obal

Viac informácií

Výklopný kryt na mobil s vlastnou potlačou k Vianociam

Nestarnúca klasika v podobe výklopného obalu prichádza v novom šate aj počas Vianoc. A práve jeho dizajn je len a len na vašej fantázií. Vyberte obľúbenú fotku, motív alebo celkový dizajn a špeciálna tlač zaručí, že budú rovnako odolné ako samotný výklopný obal na mobil. Takýto kryt stlmí všetky bežné nárazy a zároveň ponúka možnosť odlíšiť sa. Určite je to jedna z možností, ako doplniť vianočné darčeky o praktickú vec.

Praktické výklopné obaly na mobil

Rám s umelej hmoty v spojený s materiálom, ktorý vierohodne kopíruje kožený vzhľad vytvára dizajnový obal. Váš smartfón tak bude v bezpečí navrhnutého krytu, na ktorý jednoducho umiestnite vlastnú fotografiu. Aká to bude, je už len na vás. Poteší vás praktické otváranie doboku a miesto na platobnú kartu alebo bankovky. Obal preto využijete aj ako záložnú peňaženku. Navštívte náš online program a vytvorte si obal snov.

Bočné otváranie alebo otváranie smerom nadol. Bez ohľadu na výber spôsobu otvárania má každý výklopný kryt praktický magnetický uzáver pre jednoduchú manipuláciu. Behom okamihu a iba s pomocou jednej ruky otvoríte kryt a môžete nerušene telefonovať.

Kvalitné prevedenie pre špičkový vianočný darček

Ako je to pri všetkých obaloch na mobil od CEWE, aj pri výklopných obaloch sú použivé kvalitné a odolné materiálu. Podkladovú farbu obalu je možné zvoliť podľa potreby a špeciálne navrhnutý dizajn zaručí, že mobil bude v obale ako v bavlne. Vy si už len vyberiete spôsob vyklopenia prednej časti obalu:

  • Výklopný obal- najrozšírenejší model obalov s vyklápaním nadol. Stačí si v konfigurátore vybrať značku mobilného telefónu a môžete začať tvoriť svoj nový výklopný obal.
  • Obal výklopný nadol- obal ponúkajúci vyklopenie prednej strany úplne nadol. Rovnako ako aj pri ostatných modeloch, aj tu vám pomôže prehľadný konfigurátor.

Vyberte si spôsob otvárania prednej strany obalu, zvoľte preferovaný model vášho mobilu a tvorte z pohodlia domova.