Cestuj s CEWE, inšpiruj sa a prihlás svoje fotky do letnej fotosúťaže! Zapojiť sa.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Konfigurátor sa načítava...

Obal na iPhone 12 Pro

Vlastný kryt na iPhone 12 Pro

Objavte širokú ponuku vlastných obalov na iPhone 12 Pro jedine od CEWE. Každý obal na iPhone 12 Pro je možné maximálne prispôsobiť vašim predstavám. Výborná voľba, ako zabrániť neželanému poškodeniu alebo opotrebovaniu vášho iPhone. Vytvorte si a zároveň aj navrhnite vlastný obal na iPhone 12 Pro s použitím vlastných fotografii. Máme množstvo materiálov a druhov.

Vaši najbližší vždy v dosahu

S vlastnoručne navrhnutým obalom na iPhone 12 Pro od CEWE si každá deň zaručene spomeniete na krásne okamihy. Vyberajte spomedzi svojich obľúbených fotiek, či už z dovolenky alebo posledného posedenia s priateľmi alebo rodinou. Výborným nápadom je aj umiestnenie fotografii vášho domáceho miláčika a člena rodiny na váš nový obal na iPhone 12 Pro.

Vlastný kryt na iPhone 12 Pro

  • Krok 1 - vyberte si požadovaný typ krytu a model svojho mobilu

  • Krok 2 - zvoľte si najvhodnejšie rozloženie vlastných fotografii na novom obale pre váš iPhone. V našej ponuke sú naozaj rozmanité možnosti tvorby, a tak vždy docielite originálny vzhľad.

  • Krok 3 - obal na iPhone 12 Pro doručíme priamo k vám už do pár dní. Následne si už len budete užívať radosť z nového obalu.