Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Konfigurátor sa načítava...

Obal na iPhone 12 mini

Dokonalý kryt pre iPhone 12 mini

Jedinečný a s osobným čarom. Aj taký môže byť nový kryt na iPhone 12 mini s vašou fotografiou, ktorá zachytáva obľúbený okamih. Kryt na mobil od CEWE poskytne novému iPhone zaručenú ochranu proti poškriabaniu, pádu alebo neželanému opotrebovaniu. Všestranné využitie krytu naozaj poteší a zároveň ochráni hodnotu vášho smartfónu. Ponúkame na výber z niekoľkých variant krytov.

Všetky spomienky na dosah

Všetky spomienky neustále na dosah aj vďaka kvalitnému obalu na iPhone 12 mini. Prvotriedna potlač od CEWE zaručí, že si na svoju poslednú dovolenku alebo zážitok so svojou rodinou alebo blízkymi spomeniete vždy, keď chytíte svoj mobil do ruky. Prvotriedna ochrana pre váš iPhone vďaka obalu s vlastnou fotkou.

Vytvorte si kryt na iPhone 12 mini hneď teraz

  • Krok 1 - vyberte si požadovaný typ krytu a model mobilu

  • Krok 2 - zvoľte si najvhodnejšie rozloženie vlastných fotografii na novom obale pre váš iPhone 12 mini. V našej ponuke sú naozaj rozmanité možnosti tvorby, a tak vždy docielite originálny vzhľad.

  • Krok 3 - obal na iPhone 12 mini doručíme priamo k vám už do pár dní. Následne si už len budete užívať radosť z nového obalu.