Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Oslava s originálnou výzdobou na tému „prvý deň v škole“

S týmito nápadmi bude prvý školský deň pre deti nezabudnuteľný.

Oslávte začiatok školského roka svojho dieťaťa s celou rodinou a vyzdobte si domov vlastnými dekoráciami. Naše nápady dodajú každej oslave osobný nádych bez veľkej námahy a so špeciálnym zameraním na školáka.

Girlanda s fotografiou

Girlandy okamžite vytvoria atmosféru oslavy - najmä ak sú navrhnuté s personalizovanou fotografiou školáka, ako je tá na obrázku vyššie. V obchodoch sú k dispozícii rôzne varianty girlánd, do ktorých môžete pridať fotografie a prispôsobiť si ich podľa svojich predstáv.

Retro Prints sú ideálne na tento účel. Pomocou lepiacej pásky ich možno ľahko pripevniť na šnúrku girlandy medzi trojuholníkmi. Prípadne môžete s jednoduchých trojuholníkov z ozdobného papiera vytvoriť vlastnú girlandu.

Čo budete potrebovať?

  • CEWE Retro Prints
  • farebný kartón
  • krepový papier
  • dekoratívna páska
  • šnúrka
  • nožnice

Ako na to?

  1. Najprv vystrihnite trojuholníkové vlajky. Na kratšej strane odmerajte asi 10 cm a na dlhšej strane asi 12,5 cm.

  2. Teraz vystrihnite obdĺžnikové kúsky z krepového papiera s rozmermi 10 x 20 cm a raz ich preložte.

  3. V ďalšom kroku pripojte oba prvky k šnúrke. Trojuholníky uchyťte za kratšiu stranu pomocou ozdobnej pásky smerom dolu. Zároveň takto pripevnite prvky z krepového papiera - tiež za kratšiu stranu - tak, aby boli nad šnúrkou. Uistite sa, že sú rovnomerne rozmiestnené, a nezabudnite nechať jednu alebo viac medzier pre Retro Prints s fotografiami.

  4. Teraz do medzier umiestnite Retro Prints pomocou dekoračnej pásky.

Na zavesenie vlajočiek a Retro Prints môžete použiť aj dierkovač. Jednoducho urobte dieru v každom rohu Retro Prints alebo na kratších stranách vlajočiek - dve diery pre každý závesný prvok. Potom povrázok prevlečte dierkami.

Takto môžete rýchlo pridávať alebo odoberať prvky alebo ich ľubovoľne presúvať. Odporúčame vzdialenosť medzi prvkami približne 8 cm.

Girlanda s osobnými fotografiami na prvý deň školy je pripravená.

Samolepky sú ideálne na ozdobenie vreciek na príbory

Vrecká na príbor s fotografiami žiakov

Potešte hviezdu večierka - nového školáka - a jeho hostí dekoráciou stola s prekvapením. Na tento účel nalepte na vrecká na príbor fotografiu dieťaťa. Môžete použiť príborové vrecká zakúpené v obchodoch s remeselnými potrebami, alebo si vyrobiť vlastné a v okamihu ich ozdobiť vlastnou sadou CEWE samolepiek.

K príboru pridajte farebné papierové slamky a pripevnite malú vlajku podľa vlastného návrhu. Ich označením menami hostí získate praktickú náhradu menoviek na jednej strane a určíte poradie sedenia. Na druhej strane slamky pomôžu každému nájsť svoj nápoj v ruchu večierka.

Jedinečné čajové sviečky: so samolepkami s fotkou sa stanú osobnou dekoráciou.

Čajové sviečky s osobnými fotografiami

Pekný nápad na dekoráciu so sadou CEWE samolepiek: jednoducho ich nalepte na vonkajšiu stranu pohárov na čajové sviečky - a vytvorte si neobvyklý a osobný zdroj svetla. Sklo môžete tiež namaľovať vodeodolnými fixkami a vytvoriť tak ešte farebnejší dekoratívny prvok.

Prajeme vám a vašim potomkom krásny a tvorivý začiatok školskej dochádzky.

Váš CEWE tím