Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Predlohy pre vaše CEWE FOTOKNIHY

S našimi profesionálne navrhnutými predlohami vytvoríte vašu fotoknihu rýchlo a ľahko. Objavte naše predlohy pre každú príležitosť.
Cestovanie

Či už ide o dovolenku pri mori, výlet do mesta alebo dovolenku v horách: predlohy pre fotoknihy s dovolenkovou tematikou vám pomôžu vytvoriť originálne stránky s vašimi najkrajšími fotografiami. Vďaka tomu budú pamiatky, fotografie prírody a snímky z vašich dobrodružných ciest vyzerať ešte lepšie.

Baby

Či už ide o dovolenku pri mori, výlet do mesta alebo dovolenku v horách: predlohy pre fotoknihy s dovolenkovou tematikou vám pomôžu vytvoriť originálne stránky s vašimi najkrajšími fotografiami. Vďaka tomu budú pamiatky, fotografie prírody a snímky z vašich dobrodružných ciest vyzerať ešte lepšie.

Svadba

Váš svadobný deň je za vami, po náročnom čase príprav sa vracia trochu pokoja. Nájdite si čas a vyberte najkrajšie fotografie do vašej svadobnej fotoknihy. Naša svadobná predloha vytvára scénu pre fotografie z najkrajšieho dňa vášho života a vďaka precíznemu usporiadaniu obrázkov, vynikne každá jedna fotografia.

Ročenka

Každý rok je výnimočný a najneskôr na prelome rokov sa do popredia dostávajú najdôležitejšie udalosti, výročia a výnimočné momenty. Predpripravené predlohy našich fotokníh ešte viac zvýraznia výber vašich udalostí a urobia z vašej ročenky najkrajší darček pre vašich blízkych.

Ďalšie príležitosti

Chcete si kreatívne navrhnúť svoju CEWE FOTOKNIHU? Najlepší spôsob, ako to urobiť, je využiť naše rôznorodé predlohy fotokníh. Tie vyplnia fotoknihu s vopred navrhnutými stranami v štýle podľa vášho výberu. Potom ich stačí doplniť o fotografie. Takto budú vaše najkrajšie fotografické momenty vo fotoknihe prehľadne usporiadané.

Už len pár klikov k vašej CEWE FOTOKNIHE

Stačí zvoliť predlohu podľa vášho vkusu, vybrať najkrajšie fotografie a náš softvér ich za vás povkladá do CEWE FOTOKNIHY. Každú stránku môžete následne upraviť a prispôsobiť, ako sa to páči vám.

Ďalšie nápady na kreatívne obálky vašich fotokníh

Objavte pestré predlohy pre ročenku v našom softvéri CEWE fotosvet.

Dobrodružné momenty

Jednoduché detaily

S dôrazom na rok

Rodinná

Klasická

So žiarivými prvkami

Novinka: Používajte online predlohy CEWE FOTOKNÍH

Originálne predlohy fotokníh - jednoduché a vždy jedinečné.

  • Vyberte si požadovaný formát
  • Vyberte si šablónu knihy, ktorá sa najlepšie hodí pre vašu príležitosť
  • Jednoducho vložte fotografie do šablóny fotoknihy
  • Ak chcete, pridajte do fotoknihy texty a ďalšie fotografie. Hotovo!
Teraz vytvoriť online

Používanie predlôh pre CEWE FOTOKNIHY v softvéri CEWE Fotosvet

Predlohy fotokníh pre originálny dizajn

  • Vyberte si požadovaný formát
  • Vyberte si šablónu fotoknihy, ktorá sa najlepšie hodí pre vašu príležitosť
  • Jednoducho vložte svoje fotografie do šablóny fotoknihy
  • V prípade potreby pridajte do fotoknihy texty a ďalšie fotografie
  • Voliteľný parciálny lak na obálke
Stiahnite si program do počítača

Tvorba fotoknihy online je najjednoduchšia

Hľadáte najjednoduchší spôsob, ako si vytvoriť CEWE FOTOKNIHU? V tom prípade určite zvoľte spôsob vytvorenia fotoknihy online. A k tomu pridajte naše profesionálne navrhnuté predlohy. Uvidíte, že spojenie profesionálnej predlohy a vašich fotografií vdýchne výslednej fotoknihe potrebné čaro a punc dokonalosti.

Naše predlohy sa hodia pre ľubovoľné príležitosti, a tak bude s nimi tvorba fotoknihy online naozaj jednoduchá a nenáročná nielen na čas. Pohodlne sa usaďte a vytvorte si svoju novú fotoknihu online v CEWE.

Fotokniha len na pár klikov

Naozaj môžete mať svoju novú fotoknihu už behom pár kliknutí. Profesionálni grafici a dizajnéri v CEWE si pre vás pripravili predlohy pre rôzne témy, ako napríklad pre cestovateľské, rodinné, dobrodružné, svadobné, baby alebo ročné fotoknihy. Na vás je už len zvoliť vhodné fotografie pre konkrétny typ predlohy.

Vytvoriť fotoknihu online tak bude nielen zábavné ale zároveň aj veľmi rýchle. V našej ponuke nájdete rozličné predlohy s naozaj pestrými detailami. Potešia a vyberú si nielen milovníci minimalizmu, vyznávači žiarivých a pútavých prvkov ale taktiež aj rodiny s deťmi alebo stále dobrodružne naladené povahy.

Upravujte predlohy podľa seba Samozrejme, predlohy si môžete následne upraviť aj podľa svojich dodatočných požiadaviek. Online fotokniha tak bude vždy originálna a zároveň plne personalizovaná. Zábavné chvíle pri tvorbe fotoknihy online tak môžete naplno zažiť aj v sprievode našich dizajnových predlôh.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať, prípadne priamo navštíviť v niektorej z našich predajní CEWE Fotolab. Jednoducho si vyberte požadovanú predlohu, dopĺňajte ju ľubovoľnými dazajnovými prvkami a užívajte si novovznikajúce dielo.

Náš sľub

Každý deň robíme maximum pre spokojnosť našich zákazníkov
Najobľúbenejšia fotokniha v Európe
100% záruka spokojnosti
7-dňový zákaznícky servis 02/6820 4415
Trvalo udržateľný rozvoj