Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Na jednej stene visí vešiak na psie doplnky. Skladá sa z drevenej dosky, ku ktorej sú pripevnené háčiky a klipy. Na háčiky sú zavesené vodítka, hračky a malá nádobka s maškrtami. Na klipoch je umiestnené foto ihneď s motívom psa a majiteľa.

Kreatívny tip

Osobné a praktické: vyrobte vešiak pre svojho štvornohého miláčika

Prechádzka so štvornohým členom rodiny je súčasťou každodenného života. S vešiakom pre psov teraz môžete plánovať venčenie ešte ľahšie a rutinnejšie.

Prechádzka so štvornohým členom rodiny je súčasťou každodenného života. S vešiakom pre psov teraz môžete plánovať venčenie ešte ľahšie a rutinnejšie. Vodítka, maškrty a hračky sú zavesené na dosah ruky v blízkosti vchodových dverí a jednotlivé fotky priamo prezrádzajú, ktorému chlpatému ňufáku pomôcky patria. Fotky môžete počas roka ľahko meniť tým, že si v najbližšej CEWE fotostanici vytlačíte aktuálne obľúbené motívy.

Čo budete potrebovať?

Na stole leží psí materiál, ako - foto ihneď, drevená doska, štetce, lepidlo, nožnice, háčiky, sponky, pravítko, tavná lepiaca pištoľ a zaváraninový pohár. Vedľa dosky je papier so šablónami.
Obľúbené fotografie dodajú vášmu vešiaku osobný nádych a môžete ho opakovane meniť podľa svojej nálady.
Nájsť CEWE fotostanicu

- drevenú dosku (náš rozmer je 50 x 30 cm)
- vytlačenú šablónu
- malé drevené štipce
- koláž foto ihneď s rozmermi 15 x 20 cm
- fotopásik
- štetec
- pravítko
- ceruzku
- čiernu akrylovú farbu
- nožnice
- skrutkovací háčik
- lepiacu pištoľ
- zaváraninový pohár
- šnúrku z prírodného vlákna

Labku na to

Vytlačte si našu PDF šablónu v tvare labky. Následne nožnicami vystrihnite požadovaný motív, položte ho na drevenú dosku a obkreslite ceruzkou.

Dve ruky pripevňujú štipce k hornej časti drevenej dosky pomocou lepidla. Šablóny a poháre sú na nej už umiestnené.

Pre tie najkrajšie zábery

Drevené štipce použijeme na upevnenie obľúbených fotiek. Môžeme ich počas roka meniť podľa sezónnosti či nálady. Pomocou tavnej lepiacej pištole opatrne naneste trochu lepidla na dlhú stranu štipca a pritlačte ho na drevenú dosku. Tip: Pred nalepením štipce aj fotky na skúšku umiestnite na drevenú dosku, aby aranžmán neskôr sedel.

Dve ruky upevňujú foto ihneď pomocou štipcov na bielizeň, na fotkách je vidieť majiteľka so svojim psom menom "Luna".

Vždy aktuálna fotka

Pokiaľ má vaša doska rozmer 50 x 30 centimetrov, ako v našom prípade, tak koláž vo formáte 15 x 20 centimetrov skvele zapadne. Priamo v CEWE fotostanici si ju môžete prispôsobiť pomocou farieb pozadia, textu a rôznych designov tak, aby vyhovovala vášmu štýlu. Fotka sa následne jednoducho pripevní pomocou drevených štipcov.

Zvierací odtlačok

Nakreslite za každú nohu svojho štvornohého miláčika jednu labku. Dajte si do viečka od zaváraninového pohára trochu akrylovej farby, namočte štetec do farby a vyfarbite vyznačené labky. Pokiaľ krycia schopnosť nie je dostatočná, proces po zaschnutí opakujte.

Dve ruky skrutkujú háčiky do stredu psích labiek. Nad nimi je pohár naplnený maškrtami.

Všetky potreby na venčenie po ruke

Pripevnite skrutkovacie háčiky do stredu nalakovaných labiek. Pokiaľ je doska príliš pevná, môžete si vrtákom predvŕtať malý otvor. Následne zaskrutkujte háčik do dosky tak, aby otvorená strana smerovala nahor a bolo na ňu možné čokoľvek zavesiť.

Všetko potrebné na jednom mieste

Na stene visí psí vešiak s CEWE foto ihneď, dózičkou na maškrtami.
Hneď po príchode domov môžete svojho štvornohého miláčika odmeniť maškrtou.

Odmeňte príkladné správanie vášho domáceho miláčika. Vytvorený vešiak môžete obzvláštniť pohárom s obľúbenou maškrtou. Omotajte horný okraj zaváraninového pohára šnúrkou z prírodných vlákien a zaveste ho na skrutkovací háčik.

Prajeme vám veľa zábavy pri tvorení!

Inšpirácia pre váš budúci darček

Čo môžete urobiť so svojimi najkrajšími fotografiami