Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Naše cesty stránka po stránke

Zaznamenajte si svoje výlety do CEWE FOTOKNIHY. S dizajnovými prvkami a vo vlastnom štýle.

Dnes tu, zajtra tam, v prírode alebo pri vode - na výletoch do prírody či víkendových prechádzkach môžeme vidieť a zažiť veľa. Výnimočný pocit dobrodružstva sa dá zachytiť v CEWE FOTOKNIHE a vďaka tomu sa dá prežiť znova a znova. Pomocou našich tipov na dizajn si môžete vytvoriť špeciálnu cestovateľskú spomienku.

Zhromaždite si spomienky na svoje výlety v CEWE FOTOKNIHE.

Príprava je základ: triedenie fotografií

Ak ste mali na ceste rôzne zastávky, je najlepšie fotografie vopred roztriediť - ľahšie sa vám tak budú pridávať do fotoknihy.

Pri navrhovaní fotoknihy je príprava polovicou úspechu. Preto najprv vyberte svoje obľúbené motívy z výletov a potom ich roztrieďte do jednotlivých zložiek. Môžete napríklad rozlišovať medzi lokalitami, napríklad "pri jazere", "na pláži", "v lese". Alebo môžete zvoliť iný prístup, napríklad podľa aktivity alebo lokality. Tip: Pridajte každej kapitole vo fotoknihe vlastnú farbu, ktorá bude zodpovedať jej zatriedeniu, aby boli jednotlivé témy oddelené.

Detaily sú dôležité pre vaše spomienky

Klipart s karavanom poskytuje jednotný vzhľad vašich cestovateľských stránok.

Pomocou klipartov, rámov a masiek v softvéri CEWE fotosvet môžete dodať knihe ten správny jednotný vzhľad. Pekným detailom je napríklad opakujúci sa prvok. Boli ste napríklad v kempe? Čo tak malý obytný príves uprostred desiatok šípok ako v našom príklade. Jednoducho umiestnite niekoľkokrát vedľa seba vybraný prvok šípky z klipartu a medzi ne umiestnite symbol kempu. Tip: Po vytvorení môžete váš prvok skopírovať na ďalšie stránky.

Pomocou prvku môžete ilustrovať priebeh svojej cesty. Ak to chcete urobiť, umiestnite klipart na začiatku fotoknihy dopredu do radu šípok a nechajte ho "posúvať sa" ďalej a ďalej dozadu na nasledujúcich stranách.

Farebne zladené kliparty

Každý prvok klipartu možno farebne upraviť. Pomocou kvapátka môžete dokonca použiť farby z fotografií.

Vaša fotokniha bude mimoriadne harmonická, ak budete dbať na farebnú schému. To platí pre pozadia aj pre prvky dizajnu: Každý klipart môžete upraviť na požadovanú farbu. Ak to chcete urobiť, po vložení kliknite v editore naľavo na položku "Upraviť kliparty", potom na položku "Farby a odlesky" a potom na položku "Vybrať farbu". Teraz môžete vybrať farbu z palety alebo farebného kruhu.

Tip: Ak chcete dosiahnuť jednotný vzhľad, najlepšie je vybrať farby z fotografií. Ak to chcete urobiť, kliknite na ikonu kvapátka v okne na výber farieb. Ukazovateľ myši sa zmení na kvapátko, ktorým môžete kdekoľvek na obrázku vybrať farbu a použiť ju v kliparte.

Stavte na dizajn

Pomocou rámčekov a klipartov vytvorte pôsobivý dizajn svojej CEWE FOTOKNIHY. Môžete na to použiť malý trik.

Vytvorte si osobný dizajn s jemnými rámčekmi a dekoratívnymi prvkami. To si vyžaduje trochu kreativity: Najprv vyberte farebnú oblasť z klipartu. Kliknite na možnosť "Bez farby" v časti "Upraviť kliparty". V časti "Ozdobiť" máte teraz možnosť vybrať si rámček, ktorého farbu, šírku a polohu môžete definovať sami. Pridajte zodpovedajúce kliparty ako dekoratívne prvky, ktoré umiestnite na rám.

Tip: Ak chcete zabrániť tomu, aby čiara prechádzala cez grafiku, najprv umiestnite do popredia nad rám biely rám. Umiestnite naň prvok klipartu a pravým tlačidlom myši a príkazom "Usporiadať" ho vysuňte do popredia.

Váš osobný príbeh

"Soľ, piesok, more": pomocou klipartu môžete vyjadriť svoje emócie výrokmi v štýlovom písme.

Oživte svoju CEWE FOTOKNIHU mottami a výrokmi: V časti "Kliparty", kategória "Cestovanie" nájdete mnoho príkladov navrhnutých v módnom štýle písma. Napríklad "Wanderlust", "Wild & Free" alebo "Salt Sand Sea"? Ak kliknete na modrú šípku v dolnej časti editora, môžete si bezplatne stiahnuť ďalšie výroky.

Teraz je rad na vás: zaspomínajte si na svoje cesty a zabavte sa pri tvorení CEWE FOTOKNIHY!