Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

CEWE fotoobrazy: moderná galéria z vašich fotiek

Sú štýlové, moderné, nádherne a oživia vaše steny. Ponúkame vám návod, ako si vytvoriť krásnu galériu z fotoobrazov priamo u vás doma. Unikátne CEWE fotoobrazy predstavujú zaručenú formu, ako mať svoje obľúbené zábery stále na očiach.

Dnes vám ukážeme, ako si u vás doma jednoducho vytvoriť vaše vlastné umelecké dielo. Do módy sa v posledných rokoch dostali zostavy obrazov, kedy z viacerých fotiek a formátov zložíte jeden celok.

Váš domov tak dostane krásny nový vzhľad, ktorý očarí každú návštevu a vám bude pripomínať vaše najdôležitejšie momenty a nezabudnuteľné chvíle.

Foto na plátno – obľúbená klasika

Fotografie na plátne patria už tradične k najobľúbenejším fotoobrazom. Vaša fotografia sa vytlačí na kvalitné plátno, ktoré sa následne sa následne natiahne na drevenom ráme a vaše dielo je hotové. Foto na plátno sa dá doplniť rámom, ale vynikne aj individuálne bez rámu.

Hexxas – fotoobraz kúsok po kúsku

Naša novinka hexxas, predstavuje kreatívne skladanie vašich záberov. Fotoobraz na šesťhranných dlaždiciach dodá vašim motívom mimoriadne intenzívny vzhľad.

Naaranžujte svoj obraz na stenu z viacerých prvkov alebo skombinujte rôzne hexxas do kreatívnych koláží v jasných a žiarivých farbách.

Jednotlivé kúsky môžete navyše kedykoľvek medzi sebou vymieňať, vďaka upevneniu pomocou magnetu. A to najlepšie na hexxas je, že vaša kreatívna koláž rastie s každým novým dobrodružstvom.

Foto na hliníkovej platni – štýlové a praktické

Foto na hliníkovej platni je ľahké, pevné a trvanlivé. Pôvodne bol tento spôsob prezentácie fotografií určený pre profesionálov pre jej mimoriadne elegantnémý efekt. Teraz ho však môžete mať doma aj vy.

Náš tip – Fotoplagáty

V poslednej dobe sú plagáty mimoriadne vyhľadávané a moderné. Fotoplagát si môžete u nás objednať a následne doplniť vhodným rámom. Na výber ponúkame aj kašírovaný fotoplagát v ráme, kedy vám domov príde zarámovaný obraz a vy ho jednoducho umiestnite na stenu.

Na výber máte množstvo rozmerov a kreatívne usporiadanie je len a len na vás. Odporúčame zvoliť fotografie, ktoré spolu farebne ladia alebo sú v jednom tóne. Nebojte sa skombinovať rôzne rozmery plagátov a rámov, výsledok bude očarujúci.