Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Malé magnetky, veľké gestá – osobné darčekové poukazy

Narodeniny, výročia, Deň matiek, Vianoce - darčekové poukazy sú obľúbeným darčekom na mnohé príležitosti. Aj keď má obdarovaný veľkú radosť, na poukaz sa často zabudne. Niekedy ho nájdete, až keď vyprší platnosť. Ale tomu je koniec! Vytvorte trvalé spomienky s pridanou hodnotou!

Navrhnite si svoje vlastné fotomagnetky v sade 10 kusov online na webe alebo v programe CEWE Fotosvet. Zrealizujte tak neobvyklý nápad na dekoráciu. Potom dajte magnety dokopy a vytvorte jedinečnú tabuľu plnú fotiek napríklad na chladničku. Týmto spôsobom budete mať mini poukážky vždy na očiach, môžete ich používať do nekonečna a dať tak svojim blízkym drobné potešenie každý deň. Mimochodom tieto roztomilé magnetky máme k dispozícii aj v tvare srdca!

Romantické gestá

Malý, skvelý darček pre vašu najobľúbenejšie osobu.

Chcete originálny darček pre vášho partnera? Stačí vybrať 5 fotografií, kde ste spolu - napríklad zo svadby alebo spoločnej dovolenky. Veľmi dobre na magnetkách vyzerajú čiernobiele fotky, ktoré vytvárajú kontrast k farebnému písmu. Na magnetky bez fotiek potom napíšte typ poukážky ako napríklad "dnes varím ja", "víkendový výlet" alebo "masáž nôh".

Od detí pre mamičku a otecka

Pre mamku sú malé poukážky vhodné napríklad na domáce práce alebo spoločný voľný čas.

Dokonalý nápad na darček pre mamku a ocka - deti spoločne vytvoria s rodičmi poukazy, ktoré sa hodia pre celú rodinu. Stačí, keď vyberiete pár spoločných fotiek na 5 fotomagnetiek. Na zvyšok srdiečkových magnetiek napíšte poukážky s farebným pozadím a vhodným textom. A darček je na svete!