Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Kalendár s vlastnými fotkami

Mnohí z nás používajú kalendár dennodenne, tak prečo si ho nespraviť pekným podľa seba? Mesačný kalendár má dôležitú funkciu – udržuje vaše najdôležitejšie stretnutia vždy v dohľade, napríklad na univerzálnych nástenných kalendároch. Nové návrhy nástenného CEWE fotokalendára vám ponúkajú unikátny farebný dizajn. Potom sa môžete sústrediť na výber svojich fotografií.

CEWE fotokalendár si viete vytvoriť z vlastných fotiek a dokonca si ho nadizajnovať podľa vlastných predstáv. Môžete si stiahnuť softvér, kde si kalendár viete priebežne ukladať a vyrábať na viackrát, no pre rýchlych nedočkavcov je k dispozícii aj online verzia, kde si kalendár jednoducho zaplníte vlastnými fotkami a vyberiete si jeho veľkosť aj typ.

Vnútro každého typu kalendára sa dá dokonca obohatiť aj o kliparty, ktorých je na výber nespočetné množstvo. Jednoznačne si viete vybrať tie, ktoré sa budú hodiť práve do vášho kalendára.

Mimochodom, v softvéri môžete do kalendára zadať natrvalo naplánované projekty alebo narodeniny priamo do zvolených dní. Už máte rezervovanú dovolenku? Označte dni a tešte sa na spoločné zážitky!

Rovnako vnútro kalendára viete farebne meniť a vlastný krátky text je takisto k dispozícii ku každému mesiacu.

Najskôr vyberte formát. Potom sa rozhodnite medzi štandardným kalendárom alebo kalendárom s dizajnom. Pri tvorbe online, tieto možnosti nájdete hneď´ na začiatku alebo v menu, ktoré je umiestnené v pravej časti stránky. V softvéri rovnako na začiatku vyberáte kreatívny alebo dizajnový kalendár. Nové vzory môžete do softvéru stiahnuť pomocou červeného tlačidla v dolnej časti. Potom už len vybrať začiatočný mesiac, ktorý vám vyhovuje.

TIP: CEWE kalendáre sú vhodné aj ako darček na Vianoce pre starých rodičov alebo k akémukoľvek sviatku.