Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Fotokniha pre starých rodičov a ich vnúčatá

Vytvorte so svojimi deťmi CEWE FOTOKNIHU, ktorá fotkami a slovami zachytí radostné očakávanie detí, ako sa tešia na to, čo môžu so svojimi starými rodičmi v blízkej budúcnosti podniknúť.

Kombinácia vašich osobných fotografií a láskavých správ v CEWE FOTOKNIHE bude ten najkrajší darček starým rodičom. Takto môžu babka a dedko vidieť, čo by s nimi vnúčatá chceli v budúcnosti opäť robiť. Pozbierali sme niekoľko nápadov ako môže vyzerať dizajn takejto CEWE FOTOKNIHY, a aké aktivity tam môžete dať.

Radostné chvíle: Pečenie s babičkou je zábava.

Na zozbieranie spoločných chvíľ s vašimi starými rodičmi sa hodí kompaktná štvorcová CEWE FOTOKNIHA. V nej je ľahké usporiadať fotografie vo formáte na výšku aj na šírku. Umiestnite každý nápad na spoločnú aktivitu na dvojstranu: jedna strana obsahuje text, druhá fotografiu.

V našom príklade sme použili náš nový klipart, kde môžete pridať váš odkaz/text. Na vedľajšej strane je priestor na fotografiu.

Nápady na spoločne stravený čas

Záhradkárčenie je zábava

Hrabať a kopať v záhrade s babkou a dedkom je skvelá zábava - pre obe generácie. Či už sejete semienka, správne polievate alebo striháte živý plot: čas strávený spoločne vonku je ako krátka dovolenka, ktorá je jednoducho najkrajšia, keď sme spolu. V softvéri CEWE Fotosvet nájdete tiež vhodné kliparty na rôzne témy.

Spoločná hostina

Spoločná návšteva zmrzlinárne je na vrchole zoznamu vecí, ktoré chcú deti znovu podniknúť s babkou a dedkom? Potom dajte do svojej CEWE FOTOKNIHY vašu spoločnú fotku z poslednej takejto akcie. A kým znova nepríde ten správny čas, môžu malí aj veľkí premýšľať o tom, akú zmrzlinu si nabudúce dajú...

Poďme na pláž

Jemný piesok, jasné slnečné lúče a slaný vánok – takto vnímame leto. Samotná myšlienka na leto zahrieva myseľ a srdce. Samozrejem pri daľšom výlete na pláž nesmú chýbať starí rodičia. A nielen preto, že pomôžu deťom pri stavbe najlepšieho a najväčšieho pieskového hradu na svete!

Praská a plápolá

Ukončenie letného večera pri táboráku je nezabudnuteľným zážitkom - bez ohľadu na vek. Ak už deti zažili toto dobrodružstvo bez babky a dedka, môžete ho nabudúce zopakovať aj spolu so starými rodičmi.

Vonku v prírode

Za posledný rok mnohí z nás znovu zistili, aké krásne miesta máme v našom okolí. Este väčšia zábava to je samozrejme, keď vnúčatá a starí rodičia navzájom spoznávajú svoje obľúbené miesta a môžu sa všetci spoločne vydať na prieskum.

Vytvorte spoločné spomienky

To, čo by vnúčatá chceli opäť zažiť s babkou a dedkom, nemusia byť veľmi veľké projekty. Často sú to malé okamihy a zážitky, ktoré tvoria každodenný život, a teda detstvo a život starých rodičov, vytvárajú tak trvalé spomienky, ktoré ako sa hovorí zahrejú pri srdci. Či už idete na prechádzku, lúštite krížovky alebo sa vydáte na spoločný výlet na bicykli: Všetko prináša radosť - hlavné je, že ste spolu!

Na spoločné prežitie dobrodružstiev stačí vnúčatám a starým rodičom jediné: spoločný čas.