Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

5 tipov pre vašu cestovateľskú knihu

Urobte svoju cestovateľskú fotoknihu ešte osobnejšiu a jedinečnejšiu podľa našich 5 tipov.

Cestovateľské fotografie sú výnimočné samé o sebe. Pripomínajú nám pekné zážitky a dobrodružné chvíle bez ohľadu na to, aké veľké bolo vaše dobrodružstvo alebo ako dlho trvalo. Dodajte vašim dovolenkovým fotografiám skutočný nádych tým, že ich vložíte do CEWE FOTOKNIHY, aby ste sa k nim mohli vrátiť späť a užiť si svoje spomienky kedykoľvek. Inšpirujte sa našimi tipmi ako vytvoriť výnimočnú cestovateľskú fotoknihu.

Tip 1: Zostavte fotoknihu chronologicky

Počítač s otvoreným programom CEWE fotosvet, v ktorom je navrhnutá fotokniha s fotografiami z ciest.
Náš bezplatný softvér CEWE fotosvet uľahčuje zostavenie cestovateľskej knihy.

Ak chcete získať dobrý prehľad o tom, ako cesta prebiehala a zaznamenať všetky zážitky na ceste, možno budete chcieť zostaviť fotoknihu v chronologickom poradí. Knihu pokojne začnite fotografiami z letiska, auta alebo autobusu a ako ste sa balili. Zvyšok cestovateľských fotografií usporiadajte deň za dňom. Takto budete mať dobrý prehľad o celej ceste od začiatku až do konca. Samozrejme, sami sa rozhodnete, ako chcete zostaviť svoju cestopisnú knihu, ale ak ju navrhnete chronologicky, ľahšie si zapamätáte, čo sa stalo v ktorý deň, keď budete listovať fotoknihou v nasledujúcich rokoch.

Tip 2: Napíšte malé komentáre k vašim cestovateľským fotografiám

Otvorená kniha z ciest s rôznymi obrázkami z ciest a poznámkami k obrázkom
Vďaka malým poznámkam vo fotoknihe si ľahko zapamätáte rôzne detaily z cesty.

Kde bol tento hotel, ako sa volal a v akej príjemnej reštaurácii sme v tú stredu večerali? Uľahčite si zapamätanie všetkých podrobností o vašej ceste pridaním malých komentárov k fotografiám z dovolenky vo vašej fotoknihe. Tiež je mimoriadne príjemné listovať v knihe, keď si môžete prečítať, čo ste robili a zažili na jednotlivých miestach. Pri navrhovaní cestopisu je ľahké vložiť rôzne textové polia - odporúčame vám využiť náš bezplatný softvér CEWE fotosvet.

Tip 3: Vložte cestovné lístky a pohľadnice

Svoju cestovateľskú fotoknihu môžete urobiť ešte osobnejšou, ak do nej zahrniete rôzne prvky, ktoré boli súčasťou cesty. Môžu to byť napríklad lístky na autobus a letenky, vstupenky do múzeí, pohľadnice, brožúry a všetko ostatné, na čo si spomeniete. Naskenujte alebo odfoťte ich a tiež urobte z týchto obrázkov súčasť vašej jedinečnej cestopisnej knihy. Prípadne môžete na stránkach nechať nejaké voľné miesto, aby ste ich mohli do knihy prilepiť, keď bude hotová u vás doma. Je to zábavný a kreatívny spôsob, ako si uchovať spomienky z ciest.

Tip 4: Použite efekty a kliparty

Fotokniha s obrázkami z ciest a rôznymi klipartmi, ako je lietadlo a palma, ležiaca otvorená na svetlom koberci.
Dolaďte svoju knihu z ciest k dokonalosti pomocou rôznych tematických klipartov v programe.

Ozdobte strany svojej fotoknihy rôznymi predmetmi, efektmi a detailmi, aby ste zvýraznili svoje cestovateľské fotografie. V našom programe nájdete veľký výber zábavných a jemných klipartov, ktoré sa pekne hodia k dovolenkovej tematike, ktoré osviežia knihu a zvýraznia zážitky z vašej cesty. Pamätajte však, že ide o cestovateľské fotografie, ktorými sa chcete pochváliť, preto kliparty používajte len ako doplnok k fotkám.

Tip 5: Darujte fotoknihu najbližším

Možno ste boli na výlete s dobrými priateľmi alebo inými členmi rodiny? Potom si užijú aj fotoknihu so spoločnými cestovateľskými spomienkami! Ide o jedinečný a osobný darček od srdca, ktorý obdarovaného zaručene poteší. Môžete si užiť spoločné listovanie v cestopise a spomínať na krásne cestovateľské zážitky, ktoré ste zažili. Stačí si pri objednávke vybrať viac kópii produktu – je to úplne jednoduché.

Dúfame, že vám vaša cestovateľská fotokniha prinesie radosť.