Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Darček k prvému dňu školy – vlastný obal na cukríky

Vytvorte si vlastný a originálny kornútok pre svojho školáka a naplňte ho rôznymi fotodarčekmi alebo sladkosťami.

Buďte kreatívni a vyrobte svojmu dieťaťu na prvý deň školy originálny kornútok plný sladkostí, ktorý môžete individuálne ozdobiť, napríklad CEWE nálepkami s fotografiami. Kužeľ môžete naplniť sladkosťami a rôznymi fotografickými darčekmi. Inšpirujte sa u nás.

Vytvorte to, čo má vaše dieťa rado

Rozprávkové víly alebo princezné zaručene potešia všetky dievčatká.

Objednajte si nálepky tu

Prispôsobte dizajn záujmom svojho dieťaťa. Splňte jej želanie a nasaďte jej na hlavu korunku na fotografii. S nožnicami, kartónom a zlatou ceruzkou v okamihu vytvoríte kráľovskú korunu pre malú školáčku. Do stredu korunky môžete tiež nalepiť alebo nakresliť ceruzkou drahokam. Na tento účel sú vhodné najmä trblietavé alebo zlaté perá. Mimochodom, jednotlivé pokrývky hlavy sa dajú ľahko a rýchlo vytvoriť pre rôzne témy - či už ide o klobúk kúzelníka alebo tigrie uši. Dajte voľný priebeh svojej kreativite.

Kreatívny rám pre fotografie vašich detí

CEWE nálepky na scéne: umiestnite dekoratívne prvky okolo motívu fotografie.

V okamihu môžete vytvoriť aj rám pre nálepky. Čo tak dizajn v štýle divokého západu?

  1. Z kartónu vystrihnite obdĺžnik, ktorý je väčší ako nálepka s fotografiou.
  2. Potom nalepte obdĺžnik a nálepku s fotografiou na seba na kužeľ tak, aby kartón pod fotografiou tvoril rám.
  3. Tento rám, a samozrejme aj zvyšok školského kužeľa možno potom ozdobiť ďalšími prvkami, napríklad kovbojským klobúkom alebo pierkami z papiera alebo kartónu.

Tip: Meno školáka by malo byť vždy umiestnené vedľa fotografie, a to buď napísané rukou, alebo nalepené pomocou farebných písmen.

Osobné fotografické prekvapenie do školského kužeľa

Vo vyrobenom školskom kuželi je dostatok miesta na fotodarčeky. Inšpirujte sa.

Základom je - byť dobre pripravený na prvú knihu priateľov

CEWE samolepky sú vhodné nielen na kornút, ale aj na zošity, učebnice a do kníh priateľov. Takže vybavte svoje dieťa niekoľkých samolepkami. Pretože prvá kniha (pamätníček) priateľov, a zároveň nových spolužiakov bude čoskoro doma.

Osobná správa o začatí školskej dochádzky

Oznámte svojej rodine a blízkym, že vaše dieťa už je školopovinné. S CEWE prianím to bude hračka. V našom programe CEWE Fotosvet si jednoducho vytvoríte jedno želanie a my vám ho pošleme v sade 10 kusov aj s obálkami. Fotografie môžete ľubovoľne kombinovať s pripravenými školskými dizajnami.

Osobná dóza na obed či desiatu

Čo môže byť lepším darčekom na začiatok školy než osobná dóza na desiatu? Navrhnite ju s obľúbeným motívom svojho dieťaťa a darujte originálne školské potreby.

Máte ešte miesto v školskej taške? Čo tak hliníková fľaša alebo naše zošity s fotografiou? Máme pre vás celý rad vhodných fotodarčekov.

Dúfame, že sa vám tvorba fotodarčekov pre budúcich školákov bude páčiť a prajeme veľa zábavy v škole!

Váš tím CEWE