Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

CEWE Photo Award

Bezplatná fotosúťaž otvorená pre amatérskych aj profesionálnych fotografov.

Fotosúťaž CEWE Photo Award 2023 sa začala!

Prihláste až 100 svojich fotografií alebo prejdite nižšie, kde nájdete viac informácií o súťaži CEWE Photo Award.

Získajte informácie o 10 kategóriách

Bez ohľadu na to, akú tému fotografuje, máme pre vás kategóriu, do ktorej sa môžete prihlásiť.

Ceny v súťaži

Vyhrajte jednu z 1 000 cien v celkovej hodnote viac ako 250 000 EUR. Zoznámte sa s ponukou cien - od dovolenky snov až po fotografické vybavenie.

Zistite viac o našom charitatívnom partnerstve

Každou fotografiou zaslanou do súťaže CEWE Photo Award prispievate 10 centov organizácii SOS Children´s Villages International.

Vyhrať môžete ceny v hodnote viac ako 250 000 EUR

Fotosúťaž CEWE Photo Award je bezplatná a môže sa jej zúčastniť každý, kto dovŕšil 18 rokov. Vaše fotografie bude hodnotiť porota zložená z uznávaných odborníkov z oblasti fotografie, novinárov a profesionálnych fotografov.

Desať súťažných kategórií

Krajina

Ľudia

Príroda

Zvieratá

Šport

Architektúra & Technológie

Varenie & Jedlo

Cestovanie

Hobby & Voľný čas

Letecké fotografie

Každá fotografia prihlásená do našej bezplatnej fotografickej súťaže pomôže deťom na celom svete

Opäť sme hrdí na to, že môžeme úzko spolupracovať s organizáciou SOS Children's Villages International. Za každú fotografiu prihlásenú do našej fotosúťaže venujeme desať centov na detský vzdelávací projekt. SOS Children´s Villages International. sú nezávislou celosvetovou charitatívnou organizáciou, ktorá sa snaží zlepšiť život najviac znevýhodnených detí na celom svete.

Keďže ide o mimovládnu organizáciu, jej práca je závislá od darov a podpory sponzorov. CEWE spolupracuje s SOS Children´s Villages International od roku 2013.

Viac o ich neoceniteľnej práci nájdete na ich webovej stránke.

Zapojiť sa do fotosúťaže

Ako prihlásiť fotografie

Svoje fotografie môžete prihlásiť do súťaže CEWE Photo Award zadarmo v troch jednoduchých krokoch:

Zaregistrujte sa na stránke

Vytvorte si účet prostredníctvom portálu CEWE Photo Award, aby ste si mohli prezerať ostatné prihlásené fotografie a sledovať svoje prihlásené fotografie

Nahrajte svoju fotografiu (fotografie)

Vyberte svoje najlepšie fotografie, ktoré chcete nahrať. Môžete zaslať až 100 fotografií.

A je to hotové!

Na zaslanie viacerých fotografií máte čas do mája 2023, takže nezabudnite zaslať všetky nové fotografie, ktoré urobíte pred ukončením súťaže.

Výherca fotografickej súťaže CEWE Photo Award 2021

Celkový víťaz a víťaz kategórie Krajina

Náš svet je krásny - fotograf Manfred Voss z Nemecka najlepšie zachytil krásu nášho sveta svojou vynikajúcou fotografiou „Zamrznutý maják”. Porota dospela k jednoznačnému záveru, pretože tento jedinečný záber bezkonkurenčným spôsobom ukazuje, že aj keď sa svet mení, objavuje sa krása. Voľba fotografovať skoro ráno pri jedinečnom mäkkom osvetlení, nádherné variácie tónov, dokonalý orez s použitím klasického zlatého rezu a teplé žlté svetlo z majáka hrdo kontrastujúce s inak ľadovo modrými chladnými tónmi - to všetko spolu vytvára dokonalý záber. Fotograf vylúdil zo scény niečo veľmi zvláštne a vyčaril tak neopakovateľnú magickú atmosféru. Porotkyňa CEWE Photo Award Ulla Lohmannová zhrnula náladu tejto fotografie: „Vyzerá ako z rozprávky“. Manfred Voss z Nemecka dokázal s touto mimoriadnou fotografiou vyhrať nielen kategóriu „Krajina“, ale nakoniec aj dosiahol aj titul celkového víťaza.

Prezrieť víťazné fotografie

Prihlásenie sa na odber newslettera

Objavte všetky výhody

Prihláste sa k odberu newslettra a získajte 5 € kupón na fotoprodutky a informácie o:

  • Novinkách a akciách v našej ponuke
  • Súťažiach a fotosúťažiach s atraktívnymi výhrami
  • Tipoch a trikoch pre vaše fotografie
  • CEWE magazíne plnom zaujímavostí zo sveta fotografie
Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v newsletteri.
Prihlásenie prebehlo úspešne
Už len 1 kliknutie

Z dôvodu ochrany osobných údajov dostanete onedlho potvrdzovací e-mail.

Kliknite na potvrdzovací odkaz v e-maily a aktivujte si bezplatný odber newslettera.

Z odberu newslettera sa môžete, samozrejme, kedykoľvek odhlásiť.

Je nám to ľúto
Žiaľ, vyskytla sa chyba

Nepodarilo sa nám, žiaľ, prihlásiť vás na odber nášho newslettera. Skúste to znova neskôr.

CEWE Photo Award - najväčšia fotografická súťaž na svete!

Najfotogenickejšia súťaž CEWE Photo Award 2023

Vyberte si svoju obľúbenú kategóriu fotografie, prípadne aj viac kategórii a zúčastnite sa najväčšej fotografickej súťaže roka. Vyhrať môžete množstvo zaujímavých cien. Jednoducho iba stačí nahrať svoje vydarené fotografie a počkať, ako rozhodne odborná porota.

Svet je jednoducho nádherné miesto

Presvedčili sme sa už o tom veľakrát, že naša príroda skrýva v sebe obrovské množstvo fotogenických chvíľ. Aj tie sú jedným z hlavných bodov našej najväčšej fotografickej súťaže CEWE Photo Award 2023. Zúčastnite sa spolu so stovkami ďalších fotografov po celom svete tejto jedinečnej súťaži a prispejte svojím fotografickým umom do jednotlivých kategórii súťaže. Každý fotograf môže prihlásiť dokopy až 100 fotografií. Rovnako, ako v prípade nášho obľúbeného fotoproduktu, našej CEWE FOTOKNIHY, aj v tomto prípade veríme, že výsledkom budú kvalitné fotografie a dychberúce zábery, ktoré uchvátia nejedného z nás.

Ceny v hodnote viac ako 250 000 €

Celosvetová súťaž CEWE Photo Award 2023 zjednocuje celý svet. Každý prihlásený fotograf je v hre o ceny v celkovej hodnote až cez 250 000 €. Jediné, čo musíte splniť je mať vek minimálne 18 rokov. Spomedzi všetkých fotografií, ktoré budú rozdelené do 10 kategórii bude vyberať odborná porota, ktorej členovia majú k foteniu a fotografií ako takej naozaj blízko. V CEWE Photo Award môžete hrať o zaujímavé ceny, pričom hlavnú výhru tvorí zážitkový zájazd podľa vlastného výberu. Pre ďalšie víťazné miesta sme si pripravili fotografické vybavenie, a taktiež aj poukážky na jednotlivé CEWE fotoprodukty. Vybrať si tak budete môcť zo širokej škály fotoproduktov, prípadne, ak budete úspešnejší môžete vyhrať spomínané fotografické vybavenie. Ak ste si zo svojej fotografie vytvorili napr. nádherný fotoobraz, nenechajte ho visieť iba doma na stene, prihláste sa aj do súťaže.

Vaša fotka v súťaži pomáha

Okrem možnej výhry v súťaži CEWE Photo Award 2023 vaše fotografie pomáhajú aj tým, ktorí to najviac potrebujú. V spolupráci s organizáciou na pomoc deťom venujeme za každú nahratú fotografiu 10 centov. Pomôžte svojou fotografiou aj tým, ktorí to momentálne najviac potrebujú. Pre zúčastnenie sa súťaže CEWE Photo Award 2023 sa stačí zaregistrovať a nahrať súťažnú fotografiu. To je všetko. Následne si môžete prezrieť ostatné nahrané fotografie, prípadne sa potešiť víťaznými fotografiami z predchádzajúceho roku. Každý deň vidíme niečo nové, zažijeme niečo neopakovateľné, prípadne sa zúčastnime udalosti, ktorá by nemala byť zabudnutá. Aj o takýchto chvíľach je naša súťaž. Pošlite svoje najlepšie fotografie, inšpirujte sa u ostatných súťažiacich a pomôžete tak aj ostatným. Najväčšia fotografická súťaž CEWE Photo Award sa už teraz teší na všetkých prihlásených a my sa spolu s ňou tešíme na všetky nahrané fotografie a unikátne zábery.