Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

CEWE Photo Award

Fotosúťaž pre amatérskych aj profesionálnych fotografov.

Ďalší ročník fotosúťaže CEWE Photo Award spúšťame v máji 2024

A ako vlastne dopadol ročník 2023?

Zorganizovali sme výstavu fotiek

Na výstave bolo 94 fotografií z Česka a Slovenska, ktoré sa umiestnili v top 1000!

Prečítajte si rozhovor s výhercami

V každom ročníku fotosúťaže hráme o ceny v hodnote viac ako 250000 EUR

Fotosúťaž CEWE Photo Award je bezplatná a môže sa jej zúčastniť každý, kto dovŕšil 18 rokov. Vaše fotografie hodnotí porota zložená z uznávaných odborníkov z oblasti fotografie, novinárov a profesionálnych fotografov.

Získajte informácie o 10 kategóriách

Nezáleží na téme fotografie, každý rok vyhlasujeme 10 rôznych kategórií, do ktorých sa môžete prihlásiť.

Ceny v súťaži

V každom ročníku fotosúťaže rozdáme až 1 000 cien v celkovej hodnote viac ako 250 000 EUR. Zoznámte sa s jednotlivými cenami - od dovolenky snov až po fotografické vybavenie.

Zistite viac o našom charitatívnom partnerstve

Každou fotografiou, ktorú pošlete do súťaže CEWE Photo Award, prispejete 10 centov na SOS Children´s Villages International.

Desať súťažných kategórií

Krajina

Ľudia

Príroda

Zvieratá

Šport

Architektúra & Technológie

Varenie & Jedlo

Cestovanie

Hobby & Voľný čas

Letecké fotografie

Každá fotografia prihlásená do našej fotografickej súťaže pomohla deťom po celom svete

Opäť sme hrdí na to, že môžeme úzko spolupracovať s organizáciou SOS Children´s Villages. Za každú fotografiu prihlásenú do našej súťaže sme venovali 10 centov na detský vzdelávací projekt. Celkom sme vyzbierali 50 961,2 Eur, ktoré tento rok pôjdu na vzdelávací projekt v Somálsku.

CEWE spolupracuje s SOS Children´s Villages International od roku 2013.

Viac o ich neoceniteľnej práci nájdete na webovej stránke.

Viac o fotosúťaži

Prihlásenie sa na odber newslettera

Objavte všetky výhody

Prihláste sa k odberu newslettra a získajte 5 € kupón na fotoprodutky a informácie o:

  • Novinkách a akciách v našej ponuke
  • Súťažiach a fotosúťažiach s atraktívnymi výhrami
  • Tipoch a trikoch pre vaše fotografie
  • CEWE magazíne plnom zaujímavostí zo sveta fotografie
Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v newsletteri.
Prihlásenie prebehlo úspešne
Už len 1 kliknutie

Z dôvodu ochrany osobných údajov dostanete onedlho potvrdzovací e-mail.

Kliknite na potvrdzovací odkaz v e-maily a aktivujte si bezplatný odber newslettera.

Z odberu newslettera sa môžete, samozrejme, kedykoľvek odhlásiť.

Je nám to ľúto
Žiaľ, vyskytla sa chyba

Nepodarilo sa nám, žiaľ, prihlásiť vás na odber nášho newslettera. Skúste to znova neskôr.

CEWE Photo Award - najväčšia fotografická súťaž na svete!

Najfotogenickejšia súťaž CEWE Photo Award 2023

Vyberte si svoju obľúbenú kategóriu fotografie, prípadne aj viac kategórii a zúčastnite sa najväčšej fotografickej súťaže roka. Vyhrať môžete množstvo zaujímavých cien. Jednoducho iba stačí nahrať svoje vydarené fotografie a počkať, ako rozhodne odborná porota.

Svet je jednoducho nádherné miesto

Presvedčili sme sa už o tom veľakrát, že naša príroda skrýva v sebe obrovské množstvo fotogenických chvíľ. Aj tie sú jedným z hlavných bodov našej najväčšej fotografickej súťaže CEWE Photo Award 2023. Zúčastnite sa spolu so stovkami ďalších fotografov po celom svete tejto jedinečnej súťaži a prispejte svojím fotografickým umom do jednotlivých kategórii súťaže. Každý fotograf môže prihlásiť dokopy až 100 fotografií. Rovnako, ako v prípade nášho obľúbeného fotoproduktu, našej CEWE FOTOKNIHY, aj v tomto prípade veríme, že výsledkom budú kvalitné fotografie a dychberúce zábery, ktoré uchvátia nejedného z nás.

Ceny v hodnote viac ako 250 000 €

Celosvetová súťaž CEWE Photo Award 2023 zjednocuje celý svet. Každý prihlásený fotograf je v hre o ceny v celkovej hodnote až cez 250 000 €. Jediné, čo musíte splniť je mať vek minimálne 18 rokov. Spomedzi všetkých fotografií, ktoré budú rozdelené do 10 kategórii bude vyberať odborná porota, ktorej členovia majú k foteniu a fotografií ako takej naozaj blízko. V CEWE Photo Award môžete hrať o zaujímavé ceny, pričom hlavnú výhru tvorí zážitkový zájazd podľa vlastného výberu. Pre ďalšie víťazné miesta sme si pripravili fotografické vybavenie, a taktiež aj poukážky na jednotlivé CEWE fotoprodukty. Vybrať si tak budete môcť zo širokej škály fotoproduktov, prípadne, ak budete úspešnejší môžete vyhrať spomínané fotografické vybavenie. Ak ste si zo svojej fotografie vytvorili napr. nádherný fotoobraz, nenechajte ho visieť iba doma na stene, prihláste sa aj do súťaže.

Vaša fotka v súťaži pomáha

Okrem možnej výhry v súťaži CEWE Photo Award 2023 vaše fotografie pomáhajú aj tým, ktorí to najviac potrebujú. V spolupráci s organizáciou na pomoc deťom venujeme za každú nahratú fotografiu 10 centov. Pomôžte svojou fotografiou aj tým, ktorí to momentálne najviac potrebujú. Pre zúčastnenie sa súťaže CEWE Photo Award 2023 sa stačí zaregistrovať a nahrať súťažnú fotografiu. To je všetko. Následne si môžete prezrieť ostatné nahrané fotografie, prípadne sa potešiť víťaznými fotografiami z predchádzajúceho roku. Každý deň vidíme niečo nové, zažijeme niečo neopakovateľné, prípadne sa zúčastnime udalosti, ktorá by nemala byť zabudnutá. Aj o takýchto chvíľach je naša súťaž. Pošlite svoje najlepšie fotografie, inšpirujte sa u ostatných súťažiacich a pomôžete tak aj ostatným. Najväčšia fotografická súťaž CEWE Photo Award sa už teraz teší na všetkých prihlásených a my sa spolu s ňou tešíme na všetky nahrané fotografie a unikátne zábery.