Jedinečný projekt, ktorý spája fotografiu, cestovanie a krásy Slovenska #cestujsCEWE #mojecewe
CESTUJ S CEWE!
1 cesta 2 ľudia 30 dní cestovania

Jedinečný projekt, ktorý prepája fotografiu, cestovanie a krásy Slovenska.

Spoločnosť CEWE zastrešuje prácu s fotografiami, aby vám spomienky na krásne chvíle prinášali radosť čo najdlhšie. O to viac nás teší, keď môžeme vytvárať projekty, ktoré spájajú fotografie, zážitky a mladých ľudí. Projekt CESTUJ S CEWE zahŕňa všetky tieto atribúty a prináša ešte omnoho viac.

Počas mesiaca júl budete mať možnosť precestovať so Soňou a Matejom celé Slovensko. Spolu postupne navštívia jedny z najkrajších miest na Slovensku, predstavia vám ich, a zároveň vám tiež ukážu, ako ich môžete fotiť. Nechajte si predstaviť Slovensko očami mladých ľudí, ktorí milujú cestovanie.

Spoločnosť na cestách im robia fotoaparáty od spoločnosti OLYMPUS. Možnosť neustálej komunikácie s nami a s vami im zabezpečí mobilný internet od spoločnosti O2. Energiu im dodajú snacky od Pure Nuts a o pohodlie sa postará oblečenie od spoločnosti H&M.

Pure Nuts H&M O2 Olympus
Spoločná vizitka
Volám sa Soňa Čermáková, mám 24 rokov a pochádzam zo Zvolena. Vo voľnom čase športujem, fotím a chodím na výlety, kde objavujem a zachytávam krásu nášho Slovenska. 9 rokov som aktívne hrávala basketbal, no dnes moje srdce patrí najmä Chopku a tamojším žľabom plným prašanu. Teším sa na naše CEWE dobrodružstvo a som zvedavá aké výzvy na nás čakajú.

Moje meno je Matej Hliva. Som študent, ktorý našiel svoju vášeň vo fotení a cestovaní. Fotenie je niečo, čo mi ukazuje úplne iný pohľad na svet a pomáha mi vidieť všetko v tom najkrajšom svetle. Taktiež sa venujem basketbalu, freestyle a freeride snowboardingu.

  Máme za sebou Bratislavu,

  Začíname

  Ako to všetko začalo v Bratislave sme popísali v prvom článku.


  Na blog


  Bojnice

  "A čo tu? Asi nás čaká nejaký hotel alebo čo… Nie, nie, vy idete bývať do chyže. Počkať, kam? Do chyže?"

  Na blog

   


  Banská Štiavnica

  "Ako kvôli jašteričkám vyrástlo mesto"  Na blog

   

  Máme za sebou Bratislavu,

  Banská Bystrica

  "Naše kroky pokračujú do Banskej Bystrice. Hrdé mesto pod Urpínom s krásnou prírodou všade navôkol."


  Na blog


  Žilina

  "Tu nás čakala nielen návšteva Budatínskeho zámku, ale aj prvý výlet do hôr v Terchovej, rodiska nášho národného hrdinu, Jánošíka."

  Na blog

   

  Liptov a Vysoké Tatry

  Liptov a Vysoké Tatry

  "Z krásnej terchovskej prírody sa poberáme na Liptov. V lete je liptov krásne zelený, akurát pripravený na návštevu. Kam? Poďme sa na to pozrieť"

  Na blog

   

  Spiš

  Spiš

  "Kopcovanie máme za sebou, poďme ďalej! Na pláne je Spišská Nová Ves, kde sa najprv ubytujeme v hoteli Metropol, urobíme zo seba ľudí."


  Na blog

  Prešov

  Prešov

  "Pre mnohých z nás končia výlety na Slovensku východnou hranicou Vysokých Tatier či Slovenským rajom. Pritom, ak navštívite napríklad taký Prešov, rozhodne nebudete ľutovať."

  Na blog

   

  Levoča

  Levoča

  "Levoča je mestom známym najmä kvôli oltáru Majstra Pavla z Levoče. Avšak okrem tejto pamiatky má omnoho viac navštívenia hodných miest, o ktorých sme vôbec netušili."

  Na blog

   


  Košice

  "Našou už naozaj poslednou zastávkou sú Košice. Je až neuveriteľné, ako rýchlo celý mesiac ubehol a my sme na konci CEWE dobrodružstva."

  Na blog

   

  Rozumiem
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií