Jedinečný projekt, ktorý spája fotografiu, cestovanie a krásy Slovenska #cestujsCEWE #mojecewe

CESTUJ S CEWE!

1 cesta 2 ľudia 30 dní cestovania

Projekt, ktorý prepája fotografiu,cestovanie a krásy Slovenska a Českej republiky.

Počas mesiaca júl budete mať možnosť precestovať s Máriou a Martinom Slovenskú a časť Českej republiky. Na Instagrame @cewefotolab_sk vám predstavia miesta, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Cestovanie im umožní náš partner Mini Slovensko. Spoločnosť im budú robiť na cestách fotoaparáty od spoločnosti Sony. Energiu im dodajú snacky od Marva Slovensko a Pure Nuts. Komunikáciu počas celej cesty im zabezpečí mobilný Internet od 02 a o príjemné cestovanie sa postará spoločnosť H&M.

Aby toho nebolo málo, počas mesiaca august budete mať možnosť sledovať dvoch českých cestovateľov Kamču a Toma, ktorí sa vydajú na ich dobrodružstvo pod záštitou projektu CESTUJ S CEWE po Českej a Slovenskej republike.
Pure Nuts H&M O2 SONY Marva MINI
Volám sa Mária Badinská a som kulturologička a fotografka. Vizuálne umenie ma fascinovalo od malička a vo fotke som našla priestor, ako sa realizovať. Milujem krásu a je pre mňa veľkým privilégiom, že ju môžem zachytávať. Fascinuje ma spôsob, ako mi fotka dovoľuje zdieľať môj pohľad na svet a deliť sa o radosť. Ukazovať krásu skrytú pod povrchom. Ukazovať to, ako vidím ľudí, ktorých stretám a miesta, ktoré objavujem. Je to neustále veľké dobrodružstvo plné spoznávania a objavovania.
Volám sa Maťo Ondruš, som študentom žurnalistiky, venujem sa travel a street fotografii a videotvorbe. Vždy som obdivoval cestovateľské videá a dokumenty z rôznych krajín. Chcel tvoriť a spoznávanie krajín má k tomu donútilo. Už 5 rokov pôsobím na YouTube, kde pridávam väčšinou travel vlogy. Aktuálne som aktívnejší na Instagrame, kde si môžete pozrieť moje portfólio.  Máme za sebou Bratislavu,

  Vtedy na východe

  Prvý článok o tom ako sa naši cestovatelia vydali na cestu do Košíc.  Na blog


  Pieniny a Vysoké Tatry

  Ticho, také to, ktoré hľadí dušu. Že stačí vyjsť za dedinu na lúku a si veľmi šťastný.  Na blog

   


  Orava a Terchová

  Posledný týždeň na Slovensku a naše obľúbené kúty.  Na blog

   

  Ahoj Česká republika

  Zbohom Slovensko

  Slovensko sa s nami rozlúčilo poriadnou búrkou, ktorá nás postretla v aute počas cesty do Ostravy . . .


  Na blog

  Stovezata Praha

  Stovežatá Praha

  Praha, ako posledná zastávka našej cesty . . .  Na blog

  Rozumiem
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií