• 100% záruka spokojnosti
  Individuálny prístup a spokojnosť jednotlivcov s CEWE Fotoknihou je pre nás dôležitý. Zaručujeme teda vynikajúcu kvalitu a služby - kedykoľvek.


  Viac info
 • Euróspka najobľúbenejšia fotokniha
  - Viac ako 35 miliónov predaných kópií CEWE Fotokníh od roku 2005.
  - Viac ako 10 miliónov stiahnutí nášho softvéru pre navrhovanie.

  Zistiť viac
 • Infolinka 7 dní v týždni
  Potrebujete informáciu o vašej objednávke alebo máte otázky ohľadom našich produktov? Počas celého týždňa je vám k dispozícii naša infolinka 02/6820 4415, kde vám radi poradíme.

Jedinečný projekt, ktorý spája fotografiu, cestovanie a krásy Slovenska #cestujsCEWE #mojecewe
CESTUJ S CEWE!
1 cesta 2 ľudia 30 dní cestovania

Jedinečný projekt, ktorý prepája fotografiu, cestovanie a krásy Slovenska.

Spoločnosť CEWE zastrešuje prácu s fotografiami, aby vám spomienky na krásne chvíle prinášali radosť čo najdlhšie. O to viac nás teší, keď môžeme vytvárať projekty, ktoré spájajú fotografie, zážitky a mladých ľudí. Projekt CESTUJ S CEWE zahŕňa všetky tieto atribúty a prináša ešte omnoho viac.

Počas mesiaca júl budete mať možnosť precestovať so Soňou a Matejom celé Slovensko. Spolu postupne navštívia jedny z najkrajších miest na Slovensku, predstavia vám ich, a zároveň vám tiež ukážu, ako ich môžete fotiť. Nechajte si predstaviť Slovensko očami mladých ľudí, ktorí milujú cestovanie.

Spoločnosť na cestách im robia fotoaparáty od spoločnosti OLYMPUS. Možnosť neustálej komunikácie s nami a s vami im zabezpečí mobilný internet od spoločnosti O2. Energiu im dodajú snacky od Pure Nuts a o pohodlie sa postará oblečenie od spoločnosti H&M.

Pure Nuts H&M O2 Olympus
Spoločná vizitka
Volám sa Soňa Čermáková, mám 24 rokov a pochádzam zo Zvolena. Vo voľnom čase športujem, fotím a chodím na výlety, kde objavujem a zachytávam krásu nášho Slovenska. 9 rokov som aktívne hrávala basketbal, no dnes moje srdce patrí najmä Chopku a tamojším žľabom plným prašanu. Teším sa na naše CEWE dobrodružstvo a som zvedavá aké výzvy na nás čakajú.

Moje meno je Matej Hliva. Som študent, ktorý našiel svoju vášeň vo fotení a cestovaní. Fotenie je niečo, čo mi ukazuje úplne iný pohľad na svet a pomáha mi vidieť všetko v tom najkrajšom svetle. Taktiež sa venujem basketbalu, freestyle a freeride snowboardingu.

  Máme za sebou Bratislavu,

  Začíname

  Ako to všetko začalo v Bratislave sme popísali v prvom článku.


  Na blog


  Bojnice

  "A čo tu? Asi nás čaká nejaký hotel alebo čo… Nie, nie, vy idete bývať do chyže. Počkať, kam? Do chyže?"

  Na blog

   


  Banská Štiavnica

  "Ako kvôli jašteričkám vyrástlo mesto"  Na blog

   

  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií