Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívny tip

Tipy na balenie darčekov

Balenie darčekov je pre niektorých ľudí stresujúce, ale určite sa nie je čoho báť. V spolupráci s fotografkou Tinou Szaboo vám ukážeme zopár tipov na jednoduché a originálne balenie darčekov.

Pri balení darčekov nepotrebujete kopec materiálov a ozdôb. Vyčariť pekné balenie viete aj úplne minimalisticky. Ak máte darčeky v krabici, balenie je najjednoduchšie. Stačí použiť dostatočnú veľkosť baliaceho papiera. V obchodoch ich už nájdete v rôznych prevedeniach, no kto má rád minimalizmus ako ja, tak dá prednosť čistému recyklovanému papieru. Darček previažte prírodným špagátom a do mašle zapichnite kúsok ihličia.

Menšie darčeky, ako peniaze či poukážky balíme do peknej obálky. Na výber máte viacero farieb, no vyrobiť si ju jednoducho viete aj vy. Na obálku môžeme nakresliť niečo decentné a máme to.

Vraví sa, že pre deti treba čo najžiarivejší darček, s pestrými farbami, no aj ten sa dá uchopiť veľmi pekne a nemusí hýriť saturovanými farbami 😊 Recyklovaný papier viete dozdobiť peknými kresbami, alebo môžete využiť pečiatky. Stačí už len previazať farebnou stuhou a je to.

Keď sme už pri recyklovanom papieri, starých rodičov určite poteší, ak si rozbalia darček v papieri, ktoré “vyrobilo” ich vnúča. S našou pomocou vedia deti vyrobiť peknú, nápaditú a hlavne originálnu potlač a verte či nie, starých rodičov to dojme.

Menovky sú už samostatná kapitola, preto treba k nim aj tak pristupovať. Niekedy stačí malá kartička s menom, iní ľudia radi píšu priania, no niekedy to chce čosi originálne. V predajniach CEWE Fotolab si môžete rýchlo a jednoducho vytlačiť originálnu menovku, napríklad v podobe fotopásiku, ktorý som zvolila ja. Na fotku máte možnosť pridať vlastný text, nálepky, jednoducho presne podľa vášho gusta. Myslím, že práve takáto menovka je ideálna na darčeky balené minimalisticky.

Tina Szaboo

Kreatívne tipy

Ako premeniť svoje fotografie na osobné darčeky na poslednú chvíľu