Sme tu stále pre vás! Dôležité informácie k aktuálnym opatreniam nájdete tu.

Stav objednávky
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Sme tu stále pre vás. Online.

Láska k fotografiám nás spája. Môžete sa spoľahnúť, že robíme všetko pre to, aby sme aj naďalej zaistili výrobu a doručenie vašich osobných fotodarčekov v prémiovej kvalite a včas. Rovnako tak si môžete aj naďalej objednať vami vybranú fototechniku s doručením domov.

Výhody online objednávky:

  • Bezpečne z pohodlia domova- Vaša ochrana a pohodlie sú pre nás prvoradé
  • 3 objednávacie spôsoby (web, program, mobilné aplikácie)
  • Doručenie Slovenskou poštou, alebo DPD kuriérom až domov (Doručenie Slovenskou poštou, alebo DPD kuriérom až domov (pri voľbe dodania Slovenskou poštou sa nejedná o poštového kuriéra))

Z dôvodu nového nariadenia vlády SR sú všetky prémiové predajne CEWE Fotolab otvorené len ako výdajné miesta pre internetové zákazky v obmedzenom čase od 14:00 hod. do 18:00 hod. Partnerské zberne NAY budú taktiež otvorené. Ostatné partnerské zberne ostávajú zatiaľ zatvorené. Odporúčame preveriť si otváracie hodiny u našich partnerov. V prípade potreby kontaktujte prosím náš zákaznícky servis.

Pre fotopráce pod tel. č.: 02/ 6820 4415 prac. dni od 8:00 do 17:00 hod., alebo cez e-mail: cewe@cewe.sk

Pre fototechniku pod tel. č.: 02/6820 4418 prac. dni od 8:00 do 16:00 hod., alebo cez e-mail: shop@cewe.sk

100% záruka spokojnosti
Zákaznícky servis
Najobľúbenejšia fotokniha v Európe

Prihlásenie sa na odber newslettera

Objavte všetky výhody

Prihláste sa k odberu newslettra a získajte 10 € kupón na fotoprodutky a informácie o:

  • Novinkách a akciách v našej ponuke
  • Súťažiach a fotosúťažiach s atraktívnymi výhrami
  • Tipoch a trikoch pre vaše fotografie
  • CEWE magazíne plnom zaujímavostí zo sveta fotografie

Odhlásiť sa môžete kedykoľvek prostredníctvom odkazu v newsletteri.

Prihlásenie prebehlo úspešne

Už len 1 kliknutie

Z dôvodu ochrany osobných údajov dostanete onedlho potvrdzovací e-mail.

Kliknite na potvrdzovací odkaz v e-maily a aktivujte si bezplatný odber newslettera.

Z odberu newslettera sa môžete, samozrejme, kedykoľvek odhlásiť.

Je nám to ľúto

Žiaľ, vyskytla sa chyba

Nepodarilo sa nám, žiaľ, prihlásiť vás na odber nášho newslettera. Skúste to znova neskôr.

Často kladené otázky

S našimi 13-timi laboratóriami na spracovanie fotoproduktov máme veľmi dobrú pozíciu v celej Európe. Spoločnosť CEWE produkuje na väčšine miest v rámci viaczmennej prevádzky. Jednotlivé zmeny sú od seba oddelené rovnako ako aj časti budov, a tak naši zamestnanci zostávajú výhradne vo svojej časti pracovného prostredia. Týmto spôsobom sme zabezpečili, že aj v prípade nariadenia povinnej karantény určitému zamestnancovi, nemusí prejsť do karantény celá produkcia. Robíme všetko preto, aby sme zabezpečili ochranu našich zamestnancov a možnosť objednania našich produktov ako aj ich doručenie priamo k zákazníkom. Náš objednávací softvér je stále zadarmo k dispozícii na stiahnutie do vášho počítača. To isté platí aj pre aplikáciu pre smartfóny. Poprípade si môžete vaše produkty objednať na webe. Stále je k dispozícii kompletná ponuka a všetko doručujeme až priamo k vám domov.

Dodacie lehoty sa líšia v závislosti od typu produktu. Aktuálne dodacie lehoty nájdete pri každom produkte zvlášť.

Tam, kde je to možné, pracujú naši zamestnanci z domu. V našom laboratóriu sa pracuje v prísne oddelenom viaczmennom režime, aby sa riziko pre zamestnancov minimalizovalo. Týmto a mnohými ďalšími opatreniami, robíme všetko preto, aby sme zaistili ochranu našich zamestnancov a výrobu vašich fotoproduktov.

Vašu objednávku môžete zadať na požadovanú dodaciu adresu priamo v nákupnom košíku pri platbe kartou. Zaškrtnite políčko poslať ako darček a zadajte novú dodaciu adresu. V tejto dobe, kedy nie sú osobné návštevy často možné, môžeme svojich blízkych prekvapiť fotodarčekom a ukázať im tak, že na nich myslíme. Váš osobný darček bude poslaný priamo vašim blízkym poštou alebo kuriérom. Faktúra bude ako obvykle poslaná vám a nie adresátovi.

Žiaden z našich produktov alebo obalov nepredstavuje riziko nakazenia vírusom. Príjem balíkov a produktov je expertmi vyhodnotený ako bezpečný. Pre viac informácií nájdete na stránke Svetovej zdravotníckej organizácie www.who.int

Máte ďalšie otázky?

Zavolajte nám

Pre fotopráce pod tel. č.: 02/ 6820 4415 prac. dni od 8:00 do 17:00 hod., alebo cez e-mail: cewe@cewe.sk Pre fototechniku pod tel. č.: 02/6820 4418 prac. dni od 8:00 do 16:00 hod., alebo cez e-mail: shop@cewe.sk

Chat

Spýtajte sa priamo cez FB správy https://www.facebook.com/ceweSlovensko/