Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Sme tu stále pre vás!

Všetky fotoprodukty môžete teraz objednať bezpečne online a nechať si ich doručiť domov, alebo si ich vyzdvihnúť na predajniach CEWE Fotolab vo vyhradenom čase.

Od piatka 10.12. budú všetky naše predajne CEWE Fotolab opäť otvorené v štandardnom režime, rovnako ako aj partnerské zberne NAY elektrodom a ostatné výdajné miesta CEWE partner. Otváracie hodiny NAY elektrodom nájdete tu. Pre viac informácií ohľadom otváracích hodín zberní kontaktujte prosím konkrétne výdajné miesto.

Môžete využiť aj možnosť doručenia prostredníctvom kuriéra DPD alebo doručenie Slovenskou poštou.

Ďakujeme, že rešpektujete hygienické pravidlá a chránite tak seba aj ostatných.

Výhody online objednávky:

  • Bezpečne z pohodlia domova - Vaša ochrana a pohodlie sú pre nás prvoradé
  • 3 objednávacie spôsoby (web, program, mobilné aplikácie)
  • Doručenie DPD kuriérom až domov alebo Slovenskou poštou (pri voľbe dodania Slovenskou poštou sa nejedná o poštového kuriéra).

Máte ďalšie otázky?

Kontaktuje náš zákaznícky servis

Pre fotopráce pod tel. č.: 02/ 6820 4415 prac. dni od 8:00 do 17:00 hod., alebo cez e-mail: cewe@cewe.sk

Pre fototechniku pod tel. č.: 02/6820 4418 prac. dni od 8:00 do 16:00 hod., alebo cez e-mail: shop@cewe.sk

Chat

Spýtajte sa priamo cez FB správy https://www.facebook.com/ceweSlovensko/

100% záruka spokojnosti
Zákaznícky servis
Najobľúbenejšia fotokniha v Európe

Často kladené otázky

S našimi 13-timi laboratóriami na spracovanie fotoproduktov máme veľmi dobrú pozíciu v celej Európe. Spoločnosť CEWE produkuje na väčšine miest v rámci viaczmennej prevádzky. Jednotlivé zmeny sú od seba oddelené rovnako ako aj časti budov, a tak naši zamestnanci zostávajú výhradne vo svojej časti pracovného prostredia. Týmto spôsobom sme zabezpečili, že aj v prípade nariadenia povinnej karantény určitému zamestnancovi, nemusí prejsť do karantény celá produkcia. Robíme všetko preto, aby sme zabezpečili ochranu našich zamestnancov a možnosť objednania našich produktov ako aj ich doručenie priamo k zákazníkom. Náš objednávací softvér je stále zadarmo k dispozícii na stiahnutie do vášho počítača. To isté platí aj pre aplikáciu pre smartfóny. Poprípade si môžete vaše produkty objednať na webe. Stále je k dispozícii kompletná ponuka a všetko doručujeme až priamo k vám domov.

Dodacie lehoty sa líšia v závislosti od typu produktu. Aktuálne dodacie lehoty nájdete pri každom produkte zvlášť.

Tam, kde je to možné, pracujú naši zamestnanci z domu. V našom laboratóriu sa pracuje v prísne oddelenom viaczmennom režime, aby sa riziko pre zamestnancov minimalizovalo. Týmto a mnohými ďalšími opatreniami, robíme všetko preto, aby sme zaistili ochranu našich zamestnancov a výrobu vašich fotoproduktov.

Vašu objednávku môžete zadať na požadovanú dodaciu adresu priamo v nákupnom košíku pri platbe kartou. Zaškrtnite políčko poslať ako darček a zadajte novú dodaciu adresu. V tejto dobe, kedy nie sú osobné návštevy často možné, môžeme svojich blízkych prekvapiť fotodarčekom a ukázať im tak, že na nich myslíme. Váš osobný darček bude poslaný priamo vašim blízkym poštou alebo kuriérom. Faktúra bude ako obvykle poslaná vám a nie adresátovi.

Žiaden z našich produktov alebo obalov nepredstavuje riziko nakazenia vírusom. Príjem balíkov a produktov je expertmi vyhodnotený ako bezpečný. Pre viac informácií nájdete na stránke Svetovej zdravotníckej organizácie www.who.int