Informácie
Zákaznická linka
02/6820 4415

Láska k fotografiám nás spája. Môžete sa spoľahnúť, že robíme všetko pre to, aby sme aj naďalej zaistili výrobu a doručenie vašich osobných fotodarčekov v prémiovej kvalite a včas. Rovnako tak si môžete aj naďalej objednať vami vybranú fototechniku s doručením domov.

Všetky naše CEWE Fotolab predajne a partnerské zberne sú pre vás opäť otvorené.

Záleží nám na zdraví vás, našich zákazníkov, ako aj zamestnancov, preto sme v našich predajniach zaviedli nasledovné opatrenia:

  • Vstup do predajne je povolený iba s prekrytými hornými dýchacími cestami respirátorom a platným negatívnym testom.
  • Maximálny povolený počet zákazníkov v kamennej predajni nesmie presiahnuť limit 1 osoba na 15 m² predajnej plochy. Informáciu o maximálnom povolenom počte zákazníkov nájdete pri vstupe do predajne.
  • Zákazníci musia dodržiavať 2 m odstup.
  • Pred vstupom do našich predajní sú pre zákazníkov vytvorené dezinfekčné zóny.
  • Uprednostňujeme platbu kartou.
  • Naši zamestnanci pracujú vo zvýšenom hygienickom režime (respirátory, zvýšená frekvencia umývania a dezinfekcie rúk), pravidelne dezinfikujú úseky v predajni (pracovnú, predajnú aj vstupnú zónu).
  • Otváracie hodiny sú skrátené do 20:00.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

*Pre viac informácií prosím kontaktujte konkrétnu zberňu.

Výhody online objednávky:

  • Bezpečne z pohodlia domova - Vaša ochrana a pohodlie sú pre nás prvoradé
  • 3 objednávacie spôsoby (web, program, mobilné aplikácie)
  • Doručenie Slovenskou poštou, alebo DPD kuriérom až domov (Doručenie Slovenskou poštou, alebo DPD kuriérom až domov (pri voľbe dodania Slovenskou poštou sa nejedná o poštového kuriéra))

Odporúčame preveriť si otváracie hodiny u našich partnerov. V prípade potreby kontaktujte prosím náš zákaznícky servis.

Pre fotopráce pod tel. č.: 02/ 6820 4415 prac. dni od 8:00 do 17:00 hod., alebo cez e-mail: cewe@cewe.sk

Pre fototechniku pod tel. č.: 02/6820 4418 prac. dni od 8:00 do 16:00 hod., alebo cez e-mail: shop@cewe.sk

100% záruka spokojnosti
Zákaznícky servis
Najobľúbenejšia fotokniha v Európe

Často kladené otázky

S našimi 13-timi laboratóriami na spracovanie fotoproduktov máme veľmi dobrú pozíciu v celej Európe. Spoločnosť CEWE produkuje na väčšine miest v rámci viaczmennej prevádzky. Jednotlivé zmeny sú od seba oddelené rovnako ako aj časti budov, a tak naši zamestnanci zostávajú výhradne vo svojej časti pracovného prostredia. Týmto spôsobom sme zabezpečili, že aj v prípade nariadenia povinnej karantény určitému zamestnancovi, nemusí prejsť do karantény celá produkcia. Robíme všetko preto, aby sme zabezpečili ochranu našich zamestnancov a možnosť objednania našich produktov ako aj ich doručenie priamo k zákazníkom. Náš objednávací softvér je stále zadarmo k dispozícii na stiahnutie do vášho počítača. To isté platí aj pre aplikáciu pre smartfóny. Poprípade si môžete vaše produkty objednať na webe. Stále je k dispozícii kompletná ponuka a všetko doručujeme až priamo k vám domov.

Dodacie lehoty sa líšia v závislosti od typu produktu. Aktuálne dodacie lehoty nájdete pri každom produkte zvlášť.

Tam, kde je to možné, pracujú naši zamestnanci z domu. V našom laboratóriu sa pracuje v prísne oddelenom viaczmennom režime, aby sa riziko pre zamestnancov minimalizovalo. Týmto a mnohými ďalšími opatreniami, robíme všetko preto, aby sme zaistili ochranu našich zamestnancov a výrobu vašich fotoproduktov.

Vašu objednávku môžete zadať na požadovanú dodaciu adresu priamo v nákupnom košíku pri platbe kartou. Zaškrtnite políčko poslať ako darček a zadajte novú dodaciu adresu. V tejto dobe, kedy nie sú osobné návštevy často možné, môžeme svojich blízkych prekvapiť fotodarčekom a ukázať im tak, že na nich myslíme. Váš osobný darček bude poslaný priamo vašim blízkym poštou alebo kuriérom. Faktúra bude ako obvykle poslaná vám a nie adresátovi.

Žiaden z našich produktov alebo obalov nepredstavuje riziko nakazenia vírusom. Príjem balíkov a produktov je expertmi vyhodnotený ako bezpečný. Pre viac informácií nájdete na stránke Svetovej zdravotníckej organizácie www.who.int

Máte ďalšie otázky?

Zavolajte nám

Pre fotopráce pod tel. č.: 02/ 6820 4415 prac. dni od 8:00 do 17:00 hod., alebo cez e-mail: cewe@cewe.sk Pre fototechniku pod tel. č.: 02/6820 4418 prac. dni od 8:00 do 16:00 hod., alebo cez e-mail: shop@cewe.sk

Chat

Spýtajte sa priamo cez FB správy https://www.facebook.com/ceweSlovensko/