Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Samsung Slider Samsung Slider

Obaly na Samsung

Najlepšia ochrana pre váš Samsung

Stručný prehľad všetkých modelov

Vyberte si model svojho telefónu!

Obal na Samsung s vlastnou fotkou

Chráňte svoj mobilný telefón Samsung neustále. Vytvorte si vlastný obal na mobil a tešte sa z originálneho krytu, ktorý nemá nikto iný. Stačí si v CEWE navrhnúť vlastný kryt na mobil s fotkou. Špecifický štýl dosiahnete pridaním rôznych dizajnov alebo grafických prvkov, pričom samotný obal je odolný proti neželaným nárazom a spoľahlivo ochráni váš mobil.

Vlastný kryt na Samsung vytvoríte za niekoľko minút a výsledok bude stáť za to. Pre jeho vytvorenie stačí navštíviť našu stránku so všetkými obalmi na mobil alebo použiť online konfigurátor alebo mobilnú aplikáciu.

Hlavné prednosti krytov na Samsung od CEWE

Vytváranie krytu s fotkou pre váš Samsung v CEWE so sebou prináša viacero výhod: získate nadčasový a originálny kryt na mobil, ktorý je zároveň aj osobný. Štýlová ochrana telefónu Samsung vám v budúcnosti ušetrí aj množstvo finančných prostriedkov, ktoré by ste inak museli vynaložiť za opravu poškodeného mobilu. Veď koľkokrát nám už telefón vypadol z ruky len tak a prišla pohroma v podobe rozbitého displeja či poškriabania telefónu. S krytom na Samsung tomuto všetkému predídete.

Spojenie funkčnosti a originality určite zabodujete pri každej príležitosti. Vyskúšajte si navrhnúť svoj vlastný kryt na mobil s fotkou. Na obal nemusíte umiestniť len jednu fotku, zmestí sa naň pokojne aj viacero fotografii. Všetko záleží len na tom, ako prispôsobíte svoje fotky výslednému tvaru obalu. Môžete tiež pridávať rozličné kliparty, motívy, dizajny, prípadne aj textové časti.

Rovnako ako pri ostatných fotoproduktoch od CEWE, aj kryty, puzdrá a obaly na mobily Samsung sa vyznačujú prvotriednou kvalitou, ostrosťou a sýtosťou farieb, či špičkovým podkladovým materiálom. Ak si nebudete istý, ktorý obal sa na váš model Samsungu hodí, môžete nás navštíviť na jednej z našich predajní, kde vám profesionálny personál s radosťou poradí.

Dostupné kryty na Samsung aj pre staršie modely

V prípade, že vlastníte starší model Samsungu alebo sa už nevyrába, nemusíte mať obavy. V našej širokej ponuke nájdete obaly na najnovšie, ale taktiež aj kryty pre tie staršie modely mobilných telefónov Samsung. Originálne navrhnutá štýlová ochrana dodá smartfónu jedinečný dizajn a zároveň zabráni poškodeniu v prípade neželaných pádov, nározov alebo poškriabaní.

Obaly na Samsung Galaxy S22

Obaly na Samsung Galaxy S21

Obaly na Samsung Galaxy S20

Obaly na Samsung Galaxy S

Obaly na Samsung Galaxy A

  • Samsung Galaxy A71
  • Samsung Galaxy A51
  • Samsung Galaxy A50
  • Samsung Galaxy A41
  • Samsung Galaxy A40
  • Samsung Galaxy A21s
  • Samsung Galaxy A20e

V prípade, že ste v ponuke nenašli konkrétny model obalu na Samsung, neváhajte si prezrieť náš konfigurátor, v ktorom nájdete aj ostatné modely obalov pre smartfón Samsung.