Informácie
Zákaznická linka
02/6820 4415

CEWE FOTOKNIHA ako kronika roka 2020

Aký bol rok 2020? Asi všetkým nám chýbali naši blízki. Rok 2020 bol iný, ale priniesol nám chvíle šťastia zvláštnym spôsobom. Aj keď naši blízki nemohli byť s nami ako obvykle, môžeme sa s nimi podeliť o svoje spomienky: Vyrozprávajte svoj príbeh v CEWE FOTOKNIHE, ktorú naplníte najlepšími okamihy predchádzajúceho roka. Navrhnite si ju stránku po stránke, tak budete mať svojich blízkych stále pri sebe.

V CEWE FOTOKNIHE si zostavíte svoj vlastný rodinný príbeh. Pretože spoločné okamihy by sme si mali pamätať navždy. Pretože čas beží tak strašne rýchlo. Teraz je ale ten správny moment na chvíľu sa zastaviť a dať spomienkam reálnu podobu, pretože jedine tak nevyblednú.

Inšpirujte sa skutočným príbehom našich zákazníkov. Pre Ivetu a Jána je zostavovanie fotokníh veľmi dôležité, pretože ich kroniky po nich raz zostanú deťom a ich vnúčatám a budú navždy zachytávať šťastný život ich rodiny.

Každý rok tvoríme CEWE FOTOKNIHU, máme ich už 7

Najobľúbenejšie formáty CEWE FOTOKNIHY

Iveta a Ján spolu s ich deťmi Miškom a Nikolkou tvoria spokojnú rodinu. Na blízku im sú ich babičky, ktoré kedykoľvek rady pomôžu. Rodina je pre nich najdôležitejšia vec na svete. Dobre vedia, že čas neúprosne letí a za rok toho prežijú veľa. Preto sa snažia všetko zachytiť do CEWE FOTOKNIHY. Iveta pre prehľadnosť kroník delí fotoknihu na 4 časti - 4 ročné obdobia.

Druhým krokom je stiahnutie programu CEWE fotosvet, ktorý nájdete na našich stránkach zadarmo. Prekvapí vás, čo všetko dokážete v programe vytvoriť aj s jedinou fotkou. Nájdete v ňom veľa krásnych šablón a chytrého asistenta, ktorý dokáže zostaviť fotoknihu za vás a stačí mu na to len pár minút.

V programe si najprv zvolíte formát knihy. Pre kroniky roka sú vhodnejšie väčšie formáty, najobľúbenejším formátom našich zákazníkov je zaručene XL alebo A4. Svojimi praktickými rozmermi sa totiž zmestia do každej knižnice. Po formáte, zvolíte typ papiera a väzbu a môžete tvoriť. Nebojte sa, veľa vecí, pre ktoré sa na začiatku rozhodnete, možno meniť aj v priebehu zostavovania fotoknihy.

No a teraz hurá na samotnú tvorbu vlastnej kroniky. Pod tlačidlom "Štýly" alebo "Rozvrhnutie knihy" v ľavej navigačnej lište editora nájdete krásne hotové šablóny pre kroniky, takže si stačí len vybrať tú najkrajšiu. Niektoré sú už rovno doplnené o elegantné povrchové efekty.

Ak šablóny nenájdete priamo v programe, stačí kliknúť na modrú šípku dole a stiahnuť si ich. Šablónu alebo vybrané rozloženie potom jednoducho pretiahnite ľavým tlačidlom myši priamo na knihu. No a teraz už zostáva len vložiť vaše fotky. Všetko potom môžete doladiť tematickými klipartmi alebo pripojiť vlastné texty. Tak smelo do toho!

Krásna ročenka raz, dva, tri

  1. Stiahnite si náš softvér CEWE fotosvet
  2. Nainštalujte si jednu z predlôh na tvorbu ročenky
  3. Navrhnite výnimočnú obálku
  4. Vyberte Vaše fotografie a vložte ich do predlohy
  5. Objednajte a tešte sa na Vašu ročenku

Ďalšie nápady na kreatívne obálky vašich fotokníh

Objavte pestré predlohy pre ročenku v našom softvéri CEWE fotosvet

Dobrodružné momenty

Jednoduché detaily

Minimalistická

Rodinná

S dôrazom na rok

So žiarivými prvkami

Inšpirujte sa k tvorbe CEWE FOTOKNIHY