CEWE Fotosvet aplikácia CEWE FOTOKNIHA, Fotografie a oveľa viac
Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
Stolový kalendár štvorcový Stolový kalendár štvorcový Stolový kalendár štvorcový Stolový kalendár štvorcový

Štvorcový fotokalendár na stôl

Tento fotokalendár zaručene pritiahne pohľady. Vyberte si z dvoch atraktívnych formátov a mnohých verzií kalendárov a dizajnov.

  • Trendy štvorcový formát
  • Široký výber kalendárov
  • Dva formáty
  • Ľubovoľný počiatočný mesiac
od 9,99 € *

Navrhnite a objednajte teraz:

Vytvoriť

Dodanie na predajňu, zberňu alebo kuriérom

Vytvoriť u partnera

** Pohodlné doručenie k vám domov ** alebo vám objednávku zašleme na predajňu alebo zberňu

Detaily produktu

Formát:

Malý (cca 14 x 14 cm)

Veľký (cca 21 x 21 cm)

Obsah balenia:

12 strán kalendára plus titulná strana

Špirálová väzba

Stabilný kartónový stojan

Papier:

Digitálna tlač matná

Všetko o našom kvalitnom papieri

Získajte viac informácií o kvalitnej digitálnej tlači v prevedení matná!
cops5_digitaldruck-matt-cewe-kalender_iao.jpg Digitálna tlač matná Cewe kalendár Digitálna tlač matná Sýte farby a hodvábne matný vzhľad

Na kvalitný papier vo vyhotovení digitálna tlač matná s gramážou 250 g/m² a hodvábne matným povrchom môžete bez problémov písať.

Stolový fotokalendár v štvorcovom formáte

Spojenie symetrie a praktickosti. Aj tak by sme mohli charakterizovať náš stolový fotokalendár s rovnomernými rozmermi 14 x 14 cm. Jednoduchý dizajn môžete osviežiť predvolenými návrhmi alebo jednotlivých 12 strán navrhnúť podľa seba. Sme radi, že vám môžeme priniesť tento moderný formát fotokalendárov aj do našej ponuky.

Štvorcový fotokalendár na stôl určite pritiahne množstvo zvedavých pohľadov, predsa len je do krásny dizajnový doplnok na každý pracovný stôl alebo do detskej izby. Obrovskou výhodou je, že štvrocový formát si priam žiada využiť fotky z vašich sociálnych sietí, ktoré sú práve vo štvorcovom formáte.

Ľubovoľný začiatočný mesiac a kopec pripravených dizajnov

Vyberte obľúbené fotky, pridajte až 8 fotografií na jednu stranu a váš nový stolový kalendár z fotiek je na svete. Bohaté skúsenosti s tlačou a výrobou CEWE stolových fotokalendárov garantujú, že získate prvotriedny produkt s ostrými a sýtymi farbami.

Neštandardný štvorcový formát ponúka široké možnosti pri dizajnovaní a tvorbe, pričom si môžete vybrať začiatočný mesiac. Taktiež si môžete zvoliť aj niektorý zo širokého množstva prirpavených kalendárií. Čo poteší je možnosť rozličných formátov štvorcových fotokalendárov. Momentálne máme v ponuke 2 formáty - malý a veľký.

Detaily, ktoré robia fotokalendár

Jednotlivé strany fotokalendára na stôl je možno bez problémov otáčať a prevracať ľubovoľne veľa krát. Drží ich totiž pokope kvalitná špirálová väzba. Zároveň, keď obdržíte svoj nový štvorcový fotokalendár na stôl, môžete ho okamžite zložiť, čím sa vytvorí praktický kartónový stojan.

Nahrajte svoje obľúbené fotografie, nadizajnujte si kalendárium a tešte sa s nového stolového štvorcového fotokalendára. Jeho tvorba je naozaj jednoduchá a o kvalitnú tlač sa postaráme my v CEWE. Na vás už bude iba vychutnať si svoj nový fotokalendár a začať jednoducho plánovať budúce dobrodružstvá.