Objednajte najneskôr do 18.12., aby ste svoj osobný darček mali v rukách včas. Viac informácií

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Všetko o našich výklopných obaloch

Bočné otváranie s magnetickým uzáverom, kožený efekt s praktickými priečinkami na kreditné karty

Vybrať produkt

Výklopné obaly

Puzdro v koženej optike, z jednej strany potlačené vašou fotografiou

Kryt na mobil s vlastnou potlačou

Praktické výklopné obaly na mobil

Rám s umelej hmoty v spojený s materiálom, ktorý vierohodne kopíruje kožený vzhľad vytvára dizajnový obal. Váš smartfón tak bude v bezpečí navrhnutého krytu, na ktorý jednoducho umiestnite vlastnú fotografiu. Aká to bude, je už len na vás. Poteší vás praktické otváranie doboku a miesto na platobnú kartu alebo bankovky. Obal preto využijete aj ako záložnú peňaženku. Navštívte náš online program a vytvorte si obal snov.

Bočné otváranie alebo otváranie smerom nadol. Bez ohľadu na výber spôsobu otvárania má každý výklopný kryt praktický magnetický uzáver pre jednoduchú manipuláciu. Behom okamihu a iba s pomocou jednej ruky otvoríte kryt a môžete nerušene telefonovať.

Kvalitné prevedenie

Ako je to pri všetkých obaloch na mobil od CEWE, aj pri výklopných obaloch sú použivé kvalitné a odolné materiálu. Podkladovú farbu obalu je možné zvoliť podľa potreby a špeciálne navrhnutý dizajn zaručí, že mobil bude v obale ako v bavlne. Vy si už len vyberiete spôsob vyklopenia prednej časti obalu:

  • Výklopný obal - najrozšírenejší model obalov s vyklápaním nadol. Stačí si v konfigurátore vybrať značku mobilného telefónu a môžete začať tvoriť svoj nový výklopný obal.
  • Obal výklopný nadol - obal ponúkajúci vyklopenie prednej strany úplne nadol. Rovnako ako aj pri ostatných modeloch, aj tu vám pomôže prehľadný konfigurátor.

Vyberte si spôsob otvárania prednej strany obalu, zvoľte preferovaný model vášho mobilu a tvorte z pohodlia domova.