Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Analógové & skenovacie služby

Môžete ľahko vyvolať alebo digitalizovať staré filmy, diapozitívy, fotografie alebo 35 mm filmy.

Vybrať produkt

35 mm film

Vaše fotografie vyrobíme z farebných filmov na rôznych fotografický papieroch v rôznych kvalitách a formátoch.

Film

Môžete nechať vyvolať a zarámovať vaše diapozitívy. Ak chcete, vieme vám dodať výtlačky samostatne alebo na CD nosiči.

Negatív na CD

Máte stále staré negatívy? Digitalizujte svoju zbierku negatívov na praktickom CD nosiči!

Služba konverzie

Digitalizujte analógové videá (kazety VHS, Super-8 / Normal-8 / Hi-8 / Mini-DV) na DVD. Na DVD je možné uložiť približne 120 minút filmového materiálu.

Obrázok z obrazu

Nemôžete nájsť svoje negatívy alebo len chcete nechať skopírovať staré fotografie? Je to možné pomocou našej služby foto z obrazu.

Obrazové-CD

Digitalizujeme vaše negatívy, diapozitívy alebo fotografie vo formáte JPEG a vytvoríme CD alebo DVD. Obrazové DVD môže pojať až 200 fotografií.

Viac informácií vám poskytnene na našich predajniach CEWE Fotolab. Cenník analógových a skenovacích služieb nájdete tu.

Digitalizácia fotografií od CEWE

Digitalizujte svoje staré fotografe ako profesionáli

Máte doma množstvo krabíc, v ktorých sú uložené staré fotografie, prípadne ešte staré filmy, či diapozitívy? V tom prípade ich všetky prineste do niektorej z predajní CEWE Fotolab a my vám ich radi zdigitalizujeme. Na rozdiel od dnešných fotoaparátov bolo kedysi možné vyhotoviť iba určité množstvo fotografií a reálne ste ich videli až po vyvolaní. Zdigitalizujeme vám staré čiernobiele fotografie zo svadby vašich starých rodičov, prípadne z inej významnej udalosti.

U nás nie je problém zdigitalizovať ani staré fotografie, ktoré máte na 35 mm filmoch. Vy si vyberiete požadovaný fotopapier a výslednú kvalitu a my sa už postaráme o všetko potrebné. Digitalizácia starých fotografií nebola nikdy jednoduchšia. Preneste opäť zabudnuté spomienky na živý fotopapier a môžete si ich opakovane prezerať aj na vašom PC alebo smartfóne.

Digitalizujte svoje obrázky do dátovej podoby

Digitalizácia s CEWE je naozaj jednoduchá a zvládnete ju raz dva. Najskôr si vyberte predajňu, prostredníctvom ktorej chcete poslať fotografie na digitalizáciu. Následne po prevedení kvalitnej digitalizácie sú fotografie na CD zaslané na vami zadanú adresu.

Digitálnu verziu vašich fotografií si môžete uložiť aj na iné pamäťové médium, ako napr. USB kľúč, pamäťovú kartu, externý pevný disk alebo pokojne aj na ľubovoľné claudové úložisko. Možností je naozaj veľa. Rovnako tak je možné digitalizovať aj staré negatívy a diapozitívy. Všetko pekne pokope na praktickom CD nosiči. Presvedčte sa, že staré fotografie nemusia ostať navždy zabudnuté v krabici. Výhodou je, že zdigitalizované fotografie vydržia dlhšia, dá sa povedať, že pri správnom narábaní s nimi vydržia večnosť.

Využite digitalizované fotografie kreatívne

Všetky staré a pôvodné fotografie už máte na pevnom disku, prípadne inom úložisku. Sme ale presvedčení, že by bola škoda ich nevyužiť aj pri tvorbe niektorého z fotoproduktov od CEWE. Napríklad vytvoriť inšpiratívnu CEWE FOTOKNIHU plnú zdigitalizovaných fotografií. Môžete im tak vdýchnuť úplne nový život a zároveň perspektívu.

Vytvorte modernú fotoknihu napr. pre svojich starých rodičov z ich svadby. Určite sa takémuto nečakanému darčeku potešia. Alebo využite akýkoľvek iný z našich fotoproduktov a vdýchnite digitalizovaným fotografiám nový život. Zároveň určite stojí za to si zdigitalizované fotografie nechať opätovne vytlačiť, avšak na kvalitnejší fotopapier a v prvotriednej CEWE fototlači. Uvidíte, že ten rozdiel vás dostane.