Od 19.4. opät pre vás otvárame naše predajne. Viac informácií nájdete tu.

Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
cops 5 cewe okamžité fotografie slider

CEWE foto ihneď

Fotografie si okamžite vytlačte na mieste vo viac ako desiatkach fotostaníc po celom Slovensku

Nájsť fotostanicu

Všetko objednáte online, cez aplikáciu, alebo na predajni CEWE Fotolab

CEWE Foto ihneď

Množstvo formátov a možností dizajnu

Cenník CEWE foto ihneď a cenník doplnkových služieb na predajniach nájdete tu

Doplnkové produkty pre vaše fotografie na predajniach CEWE FOTOLAB

Tlačou fotiek to u nás ešte len začína. V našej ponuke nájdete mnoho doplnkov, ktoré z vašich fotiek urobia originálnu dekoráciu alebo jedinečný darček pre vašich blízkych.
Fotky s rámčekom na počkanie

Rámčeky na fotky

Neodchádzajte od nás len s fotkou ale pridajte k nej okrasný rámik. U nás nájdete veľa fotorámikov v mnohých materiáloch a rozmeroch. Dokonca u nás nájdete aj obľúbené rámčeky pre viac fotografií. Príďte sa k nám pozrieť a ohmatať si rámčeky od drevenej klasiky až po moderný štýl.

Fotoalbumy od CEWE

Fotoalbumy na fotografie

S albumami od nás sú vaše fotografie v bezpečí a pohromade. Na našich predajniach si vyberiete zo širokej ponuky designov a formátov na rôzny počet fotografií. Výber je naozaj veľký od malých albumov, až po luxusné samolepiace. Môžete isť ešte viac do detailu a vyberiete si dizajn albumu podľa témy vašich fotiek - svadobný, detský či cestovateľský.

Snehová guľa

Guľa so srdiečkami

Nádherná dekorácia na stôl za pár minút. Originálna fotka z vášho mobilu v spojení s poletujúcimi srdiečkami poteší partnera alebo blízku osobu. Stačí sa zastaviť na našej predajni. Všetko vybavíte behom chvíľky a na mieste vytlačíte. Postačí vám len jediná fotka v mobile.

Kľúčenka s fotkou

Kľúčenka s fotkou

Máte problém poznať svoje kľúče alebo len chcete potešiť svojich blízkych? Nájdite obľúbenú fotku, vytlačte si ju u nás ihneď a vložte do šikovnej kľúčenky. Zaberie vám to len pár minút a radosť z darčeka bude o to väčšia.

Stojan na fotky

Koláž z fotografií

Zostavte si koláž priamo z fotiek vo vašom mobile. Všetko vytvoríte a vytlačíte behom minúty. Stačí si vybrať formát, usporiadanie fotiek, farbu pozadia a je to. Koláž môžete rovno vložiť do rámika a vystaviť.

Fotografie okamžite vytlačíte na mieste

Pohodlne prostredníctvom smartfónu, aplikácie alebo pamäťového zariadenia
Cewe priamo na mieste

CEWE fotostanica

 • Fotografie hneď na mieste vo viac než desiatkach pobočkách obchodných partnerov po Slovensku
 • Jednoducho priamo zo smartfónu a všetkých bežných pamäťových médií
Nájsť CEWE Fotostanicu
Fotografie na počkanie spôsob objednania aplikácia

CEWE fotosvet aplikácia pre fotky ihneď

 • Možnosť pohodlného výberu obrázkov na cestách alebo z domu pomocou aplikácie
 • Možnosť priamej tlače hneď na mieste v CEWE fotostanici
Na aplikáciu CEWE Fotosvet
Panta Rhei a CEWE fotografie

Naše CEWE fotostanice nájdete aj vo vybraných predajniach Panta Rhei: Bratislava Poštová, Eurovea, VIVO, Nitra Galéria Mlyny, Košice Galéria Optima.

CEWE fotostanice vo vašej blízkosti

Fotografie okamžite vytlačte a zoberte ich so sebou vo viac ako desiatkach pobočkách po celom Slovensku

Vaše výhody

 • Fotografie si okamžite vytlačte na fotostanici a zoberte rovno so sebou
 • Priamo z vášho smartfónu alebo bežných úložných médií
 • Veľký výber rôznych produktov
 • Mnoho možností kreatívneho dizajnu
Nájsť CEWE Fotostanicu

Okamžitá tlač s CEWE Foto ihneď

Vytlačenie svojich obľúbených fotografii a záberov je dnes možné už prakticky okamžite. To všetko vďaka viac ako desiatke fotostaníc po celom Slovensku. Spojenie kvalitnej CEWE tlače a bezkonkurenčnej rýchlosti CEWE fotostaníc zabezpečí, že už behom niekoľkých sekúnd budete v rukách držať svoj nedávny zážitok.

Predajne CEWE Fotolab sú nadosah

Navštívte niektorú z našich predajní CEWE Fotolab a zažite naživo, aké to je byť uprostred rýchlej tlače vašich fotografií. Alebo si pohodlne vyhľadajte najbližšiu predajňu CEWE Fotolab a neváhajte využiť niektorý z našich fotokioskov. Už viac nemusíte navštevovať špecializované predajne a čakať dlhp dobu na obdržanie fotografii. Jednoducho si fotografie prinesiete vo vašom mobilnom telefóne a behom okamihu ich máte v rukách.

Vyvolanie fotiek z mobilu ihneď a bez čakania

Okrem možností vyvolania fotiek z pamäťových kariet, DVD alebo CD nosičov, USB kľúčov alebo externých diskov je možné fotografie v našich fotokioskoch vyvolať aj priamo z vášho smartfónu. Každý fotokiosk disponuje rozlíčnými konektormi na pripojenie rôznych typov mobilných telefónov, napr. micro USB, USB-C alebo konektorom Apple Lighting. Okrem toho, že svoj mobil pohodlne a rýchlo pripojíte, počas tvorby a úpravy fotografii pred samotnou tlačou z fotokiosku, si dobíjate svoj mobil.

Fotokiosky v predajniach podporujú aj pripojenie prostredníctvom technológie Bluetooth. Sami si tak vyberiete, ako chcete svoje zábery preniesť do našich fotokioskov. O bezpečnosť je postarané na 100%. Po tom, ako doupravujete, prípadne priamo vytlačíte svoje fotografie, postačí mobilný telefón odpojiť od fotokiosku a ten sa už sám postará, aby všetky údaje a fotografie boli automaticky vymazané. Záleží nám na bezpečí aj preto sú všetky dáta okamžite vymazané a vy sa nemusíte ničoho obávať. Iba si vychutnávať svoje práve vytlačené fotky.

Obľúbené fotoprodukty na počkanie

Pozrite si zoznam najobľúbenejších fotoproduktov, ktoré naši zákazníci tlačia v našich fotokioskoch a vyberte si z ponuky fotoprodukt presne pre vás.

 • Fotky z mobilu
 • Fotokalendáre
 • Dizajnové priania s vlastnou fotkou
 • Netradičné štvorcové fotografie
 • Fotografie s dizajnovým rámčekom
 • Fotosety
 • Kreatívne filmové pásy
 • Fotografie s vlastným dizajnom
 • Viacdielne fotografie
 • Fotografie na preukaz alebo iný doklad

Výber je v CEWE naozaj široký a sme pevne presvedčený, že fotokiosky si vás získajú nielen okamžitou tlačou ale aj špičkovou kvalitou tlače a ostrými a sýtymi farbami. Koniec koncou, celkové vyznenie vytlačenej fotografie je len a len na vás. Môžete sa preto priamo v našom fotokiosku hrať s rozličnými nastaveniami tlače a taktiež aj pridávať dizajnové prvky do fotografii. Všetko čo stačí urobiť, je priniesť fotografie k nám, pripojiť sa na fotokiosk a začať okamžite tlačiť.