Sme tu stále pre vás online. Predajne CEWE Fotolab slúžia iba na výdaj objednávok. Viac informácií nájdete tu.

Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415
cops 5 cewe okamžité fotografie slider

Ocenenie TIPA

Fotostanice CEWE foto ihneď získali ocenenie v kategórii " Best Retail Finishing System Worldwide" . Vytlačte si fotografie v našich predajniach.

Nájsť fotostanicu

Vytlačte si CEWE foto ihneď na počkanie alebo z pohodlia domova

Tlač fotiek v predajni CEWE Fotolab priamo z mobilu

Postačí vlastný smartfón, USB kľúč alebo dátový kábel a vaše fotky máte vytlačené v priebehu niekoľkých sekúnd

CEWE Foto ihneď

Množstvo formátov a možností dizajnu

Cenník CEWE foto ihneď a cenník doplnkových služieb na predajniach nájdete tu.

Doplnkové produkty pre vaše fotografie na predajniach CEWE FOTOLAB

Tlačou fotiek to u nás ešte len začína. V našej ponuke nájdete mnoho doplnkov, ktoré z vašich fotiek urobia originálnu dekoráciu alebo jedinečný darček pre vašich blízkych.
Fotky s rámčekom na počkanie

Rámčeky na fotky

Neodchádzajte od nás len s fotkou ale pridajte k nej okrasný rámik. U nás nájdete veľa fotorámikov v mnohých materiáloch a rozmeroch. Dokonca u nás nájdete aj obľúbené rámčeky pre viac fotografií. Príďte sa k nám pozrieť a ohmatať si rámčeky od drevenej klasiky až po moderný štýl.

Fotoalbumy od CEWE

Fotoalbumy na fotografie

S albumami od nás sú vaše fotografie v bezpečí a pohromade. Na našich predajniach si vyberiete zo širokej ponuky designov a formátov na rôzny počet fotografií. Výber je naozaj veľký od malých albumov, až po luxusné samolepiace. Môžete isť ešte viac do detailu a vyberiete si dizajn albumu podľa témy vašich fotiek - svadobný, detský či cestovateľský.

Snehová guľa

Guľa so srdiečkami

Nádherná dekorácia na stôl za pár minút. Originálna fotka z vášho mobilu v spojení s poletujúcimi srdiečkami poteší partnera alebo blízku osobu. Stačí sa zastaviť na našej predajni. Všetko vybavíte behom chvíľky a na mieste vytlačíte. Postačí vám len jediná fotka v mobile.

Kľúčenka s fotkou

Kľúčenka s fotkou

Máte problém poznať svoje kľúče alebo len chcete potešiť svojich blízkych? Nájdite obľúbenú fotku, vytlačte si ju u nás ihneď a vložte do šikovnej kľúčenky. Zaberie vám to len pár minút a radosť z darčeka bude o to väčšia.

Stojan na fotky

Koláž z fotografií

Zostavte si koláž priamo z fotiek vo vašom mobile. Všetko vytvoríte a vytlačíte behom minúty. Stačí si vybrať formát, usporiadanie fotiek, farbu pozadia a je to. Koláž môžete rovno vložiť do rámika a vystaviť.

Fotografie okamžite vytlačíte na mieste

Pohodlne prostredníctvom smartfónu, aplikácie alebo pamäťového zariadenia
Cewe priamo na mieste

CEWE fotostanica

 • Fotografie hneď na mieste vo viac než desiatkach pobočkách obchodných partnerov po Slovensku
 • Jednoducho priamo zo smartfónu a všetkých bežných pamäťových médií
Nájsť CEWE Fotostanicu
Fotografie na počkanie spôsob objednania aplikácia

CEWE fotosvet aplikácia pre fotky ihneď

 • Možnosť pohodlného výberu obrázkov na cestách alebo z domu pomocou aplikácie
 • Možnosť priamej tlače hneď na mieste v CEWE fotostanici
Na aplikáciu CEWE Fotosvet
Panta Rhei a CEWE fotografie

Naše CEWE fotostanice nájdete aj vo vybraných predajniach Panta Rhei: Bratislava Poštová, Eurovea, VIVO, Nitra Galéria Mlyny, Košice Galéria Optima.

CEWE fotostanice vo vašej blízkosti

Fotografie okamžite vytlačte a zoberte ich so sebou vo viac ako desiatkach pobočkách po celom Slovensku

Vaše výhody

 • Fotografie si okamžite vytlačte na fotostanici a zoberte rovno so sebou
 • Priamo z vášho smartfónu alebo bežných úložných médií
 • Veľký výber rôznych produktov
 • Mnoho možností kreatívneho dizajnu
Nájsť CEWE Fotostanicu

Okamžitá tlač s CEWE Foto ihneď

Vytlačenie svojich obľúbených fotografii a záberov je dnes možné už prakticky okamžite. To všetko vďaka viac ako desiatke fotostaníc po celom Slovensku. Spojenie kvalitnej CEWE tlače a bezkonkurenčnej rýchlosti CEWE fotostaníc zabezpečí, že už behom niekoľkých sekúnd budete v rukách držať svoj nedávny zážitok. Výborná voľba ak hľadáte vianočný darček na poslednú chvíľu.

Predajne CEWE Fotolab sú nadosah

Navštívte aj v zime niektorú z našich predajní CEWE Fotolab a zažite naživo, aké to je byť uprostred rýchlej tlače vašich fotografií. Alebo si pohodlne vyhľadajte** najbližšiu predajňu CEWE Fotolab** a neváhajte využiť niektorý z našich fotokioskov. Už viac nemusíte navštevovať špecializované predajne a čakať dlhú dobu na obdržanie fotografii. Jednoducho si fotografie prinesiete vo vašom mobilnom telefóne a behom okamihu ich máte v rukách. Takto môžu byť fotografie výborným doplnkom k vianočnému darčeku. Alebo pokojne pár fotografiami vylepšite váš vianočný stromček.

Vyvolanie fotiek z mobilu ihneď a bez čakania

Okrem možností vyvolania fotiek z pamäťových kariet, DVD alebo CD nosičov, USB kľúčov alebo externých diskov je možné fotografie v našich fotokioskoch vyvolať aj priamo z vášho smartfónu. Každý fotokiosk disponuje rozlíčnými konektormi na pripojenie rôznych typov mobilných telefónov, napr. micro USB, USB-C alebo konektorom Apple Lighting. Okrem toho, že svoj mobil pohodlne a rýchlo pripojíte, počas tvorby a úpravy fotografii pred samotnou tlačou z fotokiosku, si dobíjate svoj mobil.

Fotokiosky v predajniach podporujú aj pripojenie prostredníctvom technológie Bluetooth. Sami si tak vyberiete, ako chcete svoje zábery preniesť do našich fotokioskov. O bezpečnosť je postarané na 100%. Po tom, ako doupravujete, prípadne priamo vytlačíte svoje fotografie, postačí mobilný telefón odpojiť od fotokiosku a ten sa už sám postará, aby všetky údaje a fotografie boli automaticky vymazané. Záleží nám na bezpečí aj preto sú všetky dáta okamžite vymazané a vy sa nemusíte ničoho obávať. Iba si vychutnávať svoje práve vytlačené fotky.

Obľúbené fotoprodukty pred Vianocami na počkanie

Pozrite si zoznam najobľúbenejších fotoproduktov, ktoré naši zákazníci tlačia v našich fotokioskoch a vyberte si z ponuky fotoprodukt presne pre vás.

 • Fotky z mobilu
 • Fotokalendáre
 • Dizajnové priania s vlastnou fotkou
 • Netradičné štvorcové fotografie
 • Fotografie s dizajnovým rámčekom
 • Fotosety
 • Kreatívne filmové pásy
 • Fotografie s vlastným dizajnom
 • Viacdielne fotografie
 • Fotografie na preukaz alebo iný doklad

Výber je v CEWE je aj počas zimných mesiacov naozaj široký a sme pevne presvedčený, že fotokiosky si vás získajú nielen okamžitou tlačou ale aj špičkovou kvalitou tlače a ostrými a sýtymi farbami. Koniec koncou, celkové vyznenie vytlačenej fotografie je len a len na vás. Môžete sa preto priamo v našom fotokiosku hrať s rozličnými nastaveniami tlače a taktiež aj pridávať dizajnové prvky do fotografii. Všetko čo stačí urobiť, je priniesť fotografie k nám, pripojiť sa na fotokiosk a začať okamžite tlačiť.