Adventné kalendáre

Kvalitné adventné kalendáre pre malých aj veľkých


Už od nepamäti je adventný kalendár osobitou súčasťou klasických kalendárov. Ide o spojenie kalendára s 24 dňami spolu s kresťanským obdobím Vianoc. Jedinečný adventný kalendár poteší deti a mnohokrát príjemnou dávkou nostalgie aj dospelých. Stačí každý deň otvoriť jedno okienko a pohodová vianočná atmosféra naplní váš domov a srdcia. Ukážte vašim deťom, že čakanie na Štedrý deň môže mať aj sladkú podobu. Môžete si u nás vybrať celkovo z 5 variant adventných kalendárov nielen pre deti:


 

  • Adventný kalendár s fotkami - spojenie kvalitného a pevného papiera s brilantnou veľkoplošnou tlačou. Vaše najmilšie a najobľúbenejšie fotky v adventnom kalendári skrátia čakanie na Vianoce.


  • Adventný kalendár bez náplne - nielen vlastná fotografia na celej vonkajšej ploche adventného kalendára ale aj vlastná náplň. Áno, aj toto je možné s našimi CEWE kalendármi. Potešte vlastnoručne vyrobenými mini darčekmi, ktoré vložíte do adventného kalendára pre deti.


  • Adventný kalendár Deluxe - klasický adventný kalendár sme vylepšili ozdobným efektom a exkluzívnym čokoládovým obsahom. Ale pozor, počet kalendárov v edícii Deluxe je len 1 111. Poponáhľajte sa a uchmatnite si ten svoj.


  • Adventný kalendár Ferrero - prémiový kalendár poteší nielen ako adventný kalendár pre deti ale aj pre nedočkavých dospelých. Veľký formát spolu s 24 sladkými Ferrero čokoládkami. Lahodná čokoládová chuť, ktorú si zamilujete.


  • Adventný kalendár Kinder - milovníci čokolády Kinder sa určite potešia adventnému kalendáru s 24 okienkami naplnenými obľúbenými čokoládkami. Rôzne druhy čokolády tak spríjemnia čakanie na Štedrý deň.

 

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií