Náš prvý rok

Ročná fotokniha


Určite už mnohí z vás poznajú našu CEWE FOTOKNIHU a nepochybne sa stala kvalitným uchovateľom spomienok z dovolenky alebo svadby. Samotná fotokniha nemusí slúžiť iba na uchovanie jedného špecifického zážitku. Vytvorte si nádherný prehľad celého predchádzajúceho roka. Rôzne formáty fotokníh tak ponúknu rozličné možnosti ako vkusne umiestniť zábery z výletu, oslavy, či každodennej radosti s priateľmi a známymi. Ročná fotokniha vám vkusne pripomenie najkrajšie zážitky, na ktoré budete určite vždy radi spomínať aj po rokoch. Pre všetkých, ktorým záleží na životnom prostredí máme dobrú správu. Vytvorením a objednaním fotoknihy nezaťažujete životné prostredie, nakoľko výroba fotoknihy je klimaticky neutrálna.

 

CEWE FOTOKNIHA rodinka s dieťaťom

Veľký priestor v CEWE FOTOKNIHE XL

Doprajte najlepším záberom roka nielen prvotriednu kvalitu spracovania, skvelý podkladový papier ale aj štedrý priestor. Všetko pokope ponúka fotokniha XL. Fotky môžete umiestniť na 26 až 178 strán s kvalitnou tvrdou väzbou. Dokopy až 5 rozličných druhov papiera zabezpečí, že si vyberie každý. Prežite opäť prvý rok vášho dieťatka a vychutnajte si nádherné okamihy.

 

 

Pár sedí na gauči s CEWE FOTOKNIHOU

Skvelá fotokniha v panoramatickom formáte


Ročné zážitky pekne pokope v kvalitnej mäkkej alebo tvrdej väzbe. Fotokniha má rozmery A4 a ponúka dostatok priestoru pre všetky vaše panoramatické zábery. Zážitky z posledných 365 dní najlepšie vyniknú na kvalitnom fotopapieri. Plochá väzba zároveň umožní prezentáciu panoramatických záberov bez stredového zhybu. Pripomeňte si tie najkrajšie okamihy s novou fotoknihou v praktickom formáte na 26 až 178 stranách.

 

 

Tvrdá väzbaMäkká väzbaZošitová väzba
Koženná väzbaVäzba premium plátno - už čoskoro
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií