Veľkonočné inšpirácie nielen pre deti


Konečne je to tu. Po studenej zime prichádza obdobie plné žiarivých farieb a príroda sa prebúdza. Ale to už určite všetci vieme podľa pokorčilého dátumu. My v CEWE sme si pre vás pripravili niekoľko veľkonočných inšpirácii. Prezrite si ich spolu s nami a nšpirujte sa aj vy pri tvorbe veľkonočných dekorácii, veľkonočných fotokníh alebo darčekových fotoboxov.
Pripravili sme si pre vás hŕbu tipov, ako dostať kúsky jari aj k vám domov. Môžeme pokojne začať dobrým pocitom, ktorý pride, keď zostavíte originálne veľkonočné prianie a rozošlete ho svojim najbližším. A potom prídu na rad rôzne dekorácie a veľkonočná výzdoba.
Veľkou výhodou veľkonočných prianí, darčekov alebo veľkonočných inšpirácii od CEWE je naozaj minimum potrebných vecí. Na všetko vám postačia vaše obľúbené fotografie. Poďme privítať jar spoločne.

Okamžitá tlač fotiek

Užívajte si svoje najkrajšie momenty ihneď, bez čakania. Okamžitá tlač fotiek cez naše CEWE fotokiosky je dostupná na všetkých našich CEWE Fotolab predajniach. Čaká na vás kvalitný fotopapier, moderná technológia tlače, možnosť tlačiť priamo z mobilu a náš profesionálne zaškolený a vždy dobre naladený personál.

Veľkonočný darčekový fotobox pre vlastnú náplň


Čo tak si vytvoriť vlastnú darčekovú krabičku na Veľkú noc? Vyberte vydarenú spoločnú fotku, napíšte osobný odkaz a veľkonočný darčekový fotobox je hotový. Do jeho vnútra následne vložíte veľkonočný darček. Po sviatkoch vám ostane krásna škatuľka na všetky veľkonočné fotky, ktoré ste nafotili počas Veľkej noci.

CEWE FOTOKNIHA A4


Vymeňte klasické veľkonočné fotografie za niečo krajšie a praktickejšie. Vytvorte si veľkonočnú fotoknihu a prezentujte najkrajšie okamihy Veľkej noci štýlovo a originálne. Formát A4 sa výborne hodí pre vaše jarné zážitky a neopakovateľné momenty. Spolu s kvalitným fotopapierom a jemnou a žiarivou tlačou sa stane vaša vianočná fotokniha klenotom.

Veľkonočná bonboniéra s fotografiou a produktmi kinder®


Čo keby ste to tento rok urobili inak, trochu originálne? Darujte svojmu obľúbenému šibačovi k veľkonočným vajíčkam aj vlastnú bonboniéru so spoločnou fotkou. Dokonalá odmena pre malých i veľkých šibačov. Vo vnútri čaká nielen veľkonočný zajačik, ale i sladké prekvapenie v podobe produktov Kinder®.
Originálnu škatuľku využijete aj po zjedení všetkých sladkostí ako príjemnú dekoráciu a spomienku na Veľkú noc.

Veľkonočný porcelánový hrnček

Hrnček je obľúbeným fotodarčekom pre malých aj veľkých šibačov. Oživte ho vlastnou fotografiou s veľkonočným motívom alebo záberom z minuloročnej šibačky a oblievačky. Vždy keď sa z neho napijete, opätovne prežijete skvelé momenty z Veľkej noci. Kvalitný porcelán a prvotriedna potlač.

Kvalitné obaly na smartfóny


Veselé veľkonočné obaly pre váš smartfón spríjemnia vítanie jarných sviežich dní. Podarené zábery z Veľkej noci v žiarivých a jasných farbách priamo na vašom mobile. Vyberte si z viac ako 200 modelov obalov na smartfón a doprajte svojmu mobilu nový svieži vzhľad. V ponuke nájdete rôzne typy obalov, od silikónových až po drevené. Privítajte Veľkú noc s novým obalom na mobil alebo ho podarujte šibačom.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií