• 100% záruka spokojnosti
  Individuálny prístup a spokojnosť jednotlivcov s CEWE Fotoknihou je pre nás dôležitý. Zaručujeme teda vynikajúcu kvalitu a služby - kedykoľvek.


  Viac info
 • Euróspka najobľúbenejšia fotokniha
  - Viac ako 35 miliónov predaných kópií CEWE Fotokníh od roku 2005.
  - Viac ako 10 miliónov stiahnutí nášho softvéru pre navrhovanie.

  Zistiť viac
 • Infolinka 7 dní v týždni
  Potrebujete informáciu o vašej objednávke alebo máte otázky ohľadom našich produktov? Počas celého týždňa je vám k dispozícii naša infolinka 02/6820 4415, kde vám radi poradíme.

Prineste jar do vášho domova


Na jar a počas Veľkej Noci si naše domovy radi zdobíme kvetmi. Vyskúšajte tento rok pre zmenu ozvláštniť váš interiér originálnymi dekoráciami, ktoré si môžete vyrobiť v priebehu pár minút ako príjemné spestrenie tradičných ozdôb. Objavte aj naše tipy na jedinečné darčeky, ktoré vám poslúžia ako náhrada sladkostí pre deti alebo milé gesto pre dospelých.

Jarné fotky v rámčeku

Využite prvé jarné lúče a odfoťte sa s rodinou v prírode. Pomocou originálnych farebných rámčekov môžete vaše fotky premeniť na cenovo dostupné dekorácie ako z katalógu.

Veľkonočné pozdravy

Jarné fotky môžete jednoducho premeniť na pohľadnice a pozdravy rôznych formátov, ktorými určite potešíte príbuzných či priateľov.

Fotonálepky

Nechajte si z obľúbených fotiek vyhotoviť fotonálepky, ktoré môžete použiť namiesto menoviek na darčeky alebo ozvláštnenie jarných dekorácií.

Retro foto

Darujte blízkym fotky v retro formáte, zabalené v štýlovej krabičke. Originálny polaroidový formát dodá každej fotografii mimoriadnu atmosféru.

Plyšová hračka

Hľadáte malý darček k Veľkej Noci? Potešte deti krásnou plyšovou hračkou s vlastnou fotkou.Vankúš Premium

Vaše fotografie si môžete nechať vytlačiť na krásny vankúš, ktorý spestrí každý interiér a výborne sa hodí ako darček.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií