Osobný darček ku Dňu matiek


Oslávte Deň matiek so svojou mamičkou aj keď možno nie ste spolu. Najkrajšie momenty môžete zdieľať na diaľku, a to vďaka vlastnoručne navrhnutým fotodarčekom. Potešte Vašu mamu jedinečnou a osobnou CEWE FOTOKNIHOU Pure, retro alebo klasickými fotografiami alebo odolným krytom na mobil s vašou fotkou alebo fotkou vnúčat. Ani ťažká situácia vo svete Vám tak nezabráni prežiť neopakovateľný Deň matiek. Prekvapte svoju mamu a pošlite radosť - pohodlne, poštou, priamo k nej domov! Vo svojej objednávke zadajte adresu, na ktorú si želáte Váš darček doručiť.

CFK Pure
CEWE Fotokniha Pure plná momentiek
Podarujte ku Dňu matiek jedinečné a osobné spojenie matného fotopapiera a najlepších záberov s mamou. Celkovo 22 strán CEWE Fotoknihy Pure vytvoríte jednoducho cez smartfón. Doplňte fotografie textom a osobný darček je pripravený.
CEWE Fotokniha Pure
Nadčasové retro fotky
Aj Deň matiek je skvelou príležitosťou, ako si pripomenúť spoločné chvíle. Obdarujte mamu spoločnými fotografiami v retro štýle. Netradičný dizajn je možné doplniť vlastným textom a ďalšími grafickými doplnkami. Retro fotky sa dodávajú v praktickom darčekovom balení.
Retro fotografie
Fotografie plné farebných spomienok
Osobné fotografie plné farieb a radosti zo vzájomných stretnutí a zážitkov. Pripomeňte najkrajšie chvíle svojej mamičke na Deň matiek. Vaše fotografie rýchlo a kvalitne vyvoláme v sýtych farbách. Vyberte si požadovaný formát a spríjemnite neľahké okamihy milovanej mame.
Vyvolať fotografie
Osobný obal na mobil s fotkou
Kvalitný a pevný kryt na mobil pre vašu mamu s obľúbenou fotografiou. Potešte ku Dňu matiek obalom s fotkou vnúčat alebo nezabudnuteľným záberom. Obal odolá nárazom a ochráni mobil. Zároveň pripomenie obľúbené momenty vždy, keď mama zoberie do rúk mobil.
Obal na mobil
Chutnejšie latté vďaka veľkému hrnčeku
Zbožňuje vaša mama chutné latté? V tom prípade je veľký latté hrnček skvelým darčekom ku Dňu matiek. Ukážte, že na ňu myslíte aj v časoch, keď spolu nemôžete byť. Vždy, keď si urobí svoje obľúbené latté, vytlačená fotka na hrnčeku jej vždy pripomenie krásny chvíle prežité vo vašej spoločnosti.
Veľký latté hrnček
Blog plný inšpirácie
Ak chcete ďalšie dávku inšpirácie ohľadom našich fotoproduktov, navštívte náš cewe blog. Nájdete tam veľa zaujímavých článkov a recenzií.
Inšpirovať sa
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií