top banner
Fotografie v retro štýle

Moderná doba opäť praje retro fotkám. Vdýchnite staronový dizajn fotografiám na kvalitnom fotopapieri. Vlastný text, široké dizajnové doplnky a to všetko vo vkusnej krabičke. Perfektný darček ku Dňu matiek.

Štýlová Fotokniha Pure

Fotokniha pre mamu behom niekoľkých minút. Stačí 22 vašich obľúbených fotiek,ľubovoľný text a smartfón. Kvalitná tlač, matný fotopapier a elegantné ozdobné balenie.

Obľúbená fotka na obale

Každá mama chce mať tých najbližších stále pri sebe. Obľúbenú fotku vytlačíme na obal, ktorý spoľahlivo ochráni mamin smartfón. V ponuke viac ako 200 modelov.

Kreatívne potešenie pre každú maminu

Prekvapte svoju mamu počas Dňa matiek štýlovou dekoráciou. Spoločné momenty vám vytlačíme v rôznych formátoch. Retro štýl, štvorcové fotky alebo kreatívne mini fotopásiky. Vyrobte fotodarček rýchlo a jednoducho.

Darček na poslednú chvíľu

Vyrobte darček ku Dňu matiek z najlepších záberov. Všetky si ihneď vytlačíte a možete okamžite tvoriť. Fotografiu ku Dňu matiek tak môžete mať už za pár sekúnd.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií