Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Kreatívne tipy

Ďakujem, mami: obal na mobilný telefón s dizajnom „Najlepšia mama“

Napísal Nico Lindner

Praktická ochrana smartfónu: Puzdrá na mobilné telefóny zaručujú, že váš telefón zvládne každodenný život bez problémov. Pri príležitosti Dňa matiek sme vyvinuli vzory, ktoré kombinujú ochranu a estetiku. Rovnako sa hodia na narodeniny a prakticky pri každej príležitosti, keď chcete svojej mamičke urobiť radosť.

Aké podmienky by mala vybraná fotografia spĺňať? A čo by to mohlo byť? Ukážeme vám, ako na to. Na konci vás, dúfajme, poteší aj čerešnička na torte, na dotvorenie vášho darčeka.

Výber fotografie: ideálne formát na výšku

Najskôr fotografia, potom prekvapenie v podobe fotodarčeka: Ak chcete, môžete si vopred dohodnúť malé fotografické stretnutie. Spravidla sa obrázky mobilom vytvárajú vo formáte na výšku - vynikajúci základ pre puzdro na mobilný telefón.

Puzdrá na mobilné telefóny sú predurčené na snímky zhotovené pomocou mobilu a často vo formáte na výšku. Tento formát je tiež našim odporúčaním pre fotografie, ktoré si nakoniec vyberiete pre ochranný kryt.

Urobte si so svojou mamičkou malé selfie fotenie, na ktorom sa spolu odfotíte. Ak to dokážete, neprezrádzajte, na čo plánujete fotografie použiť. O to väčšie bude prekvapenie.

Ak nemáte po ruke vhodný obrázok, žiadny problém: Určite existujú fotografie, ktoré môžete použiť ako alternatívu - napríklad z vašich detských čias. Čo ak je vaša obľúbená fotografia v skutočnosti na šírku? Ani to nie je problém. Je to koniec koncov osobný motív a vychádza zo srdca.

Dizajn: „Najlepšia mama“ ako dizajn podľa vášho výberu

Výrez pre fotoaparát vášho mobilného telefónu sa často nachádza v hornej časti puzdra. V ideálnom prípade by ste to mali zohľadniť pri výbere požadovaného motívu.

Ako je opísané vyššie, predovšetkým vertikálne formáty sú predurčené pre puzdrá na mobilné telefóny. To isté však platí pre formát na šírku: Pri výbere dbajte na to, aby okolo požadovaného motívu bolo trochu „vzduchu“. Ak je to potrebné, môžete fotografiu posunúť bez toho, aby ste zakryli dôležité časti fotografie.

Náš dizajn „Najlepšia mama“ nájdete v online editore vľavo, v kategórii „Rozloženie“. Text môžete samozrejme upraviť podľa vás. Nájdete tu aj ďalšie dizajny, ktoré sú vhodné na rôzne iné príležitosti.

Náš dizajn „Najlepšia mama“ ako úžasný darček ku Dňu matiek.

Balenie: čerešnička na torte

Váš darček starostlivo zabaľte a pridajte menovku a mašľu. Prípadne môžete zvoliť aj šnúrku, napríklad vyrobenú z prírodnej hnedej priadze.

TIP: Vyberte baliaci papier podobnej farby, ktorý bude ladiť so zvoleným dizajnom na kryte telefónu. Potom previažte povrázkom. Prípadne sa hodí aj mašľa, pri stuhe by ste mali dbať na správnu dĺžku. Dvakrát meraj, raz rež.

A tu je čerešnička na torte: Naše Retro prints ako osobné venovanie. Fotografie v štýle Polaroid sú šikovné a všestranné, s dostatkom priestoru na láskavé slová.

Týmto spôsobom vytvoríte darček, ktorý skombinuje osobnú pamiatku a milé slová pre vašu mamičku. Prajeme vám veľa zábavy pri tvorení - a krásne spoločné chvíle.

Váš tím CEWE