Všetky spomienky z letnej dovolenky v novej fotoknihe


Teplé letné mesiace priam lákajú k nezabudnuteľnej a osviežujúcej letnej dovolenke. Určite ste si všetko dôkladne pripravili a naplánovali čo a kedy chcete na dovolenke vidieť, prípadne, aké lokality by ste radi návštívili. Potom prišiel deň odchodu, ktorý na vás netrpezlivo vyčkával, zaznačený v kalendári. Množstvo fotiek zaujímavých lokalít, ľudí a chutného jedal. Nádherný čas strávený v kruhu rodiny. To všetko si určite radi pripomeniete aj po skončení dovolenky prostredníctvom novej fotoknihy v prvotriednej kvalite. Vyberte obľúbené zábery a začnite s tvorbou ešte dnes.

CEWE FOTOKNIHA Veľká panoráma


Obľúbená klasika v panoramatických rozmeroch 28 x 21 cm, ktorá sa výborne hodí pre široké zábery pláží, západov slnka a podobne. Fotokniha môže obsahovať až 178 strán. Plochá väzba zaručí, že vaše fotografie vyniknú v celej svojej kráse. Jednoducho veľa priestoru pre všetky vaše letné zážitky.

Pošlite svieži letný pozdravFotíte veľa na dovolenke mobilom? Neposielajte neosobné pohľadnice a prekvapte vašu rodinu a priateľov vašimi najkrajšími fotografiami priamo z dovolenky.

Nenechajte vaše dovolenkové fotky len v počítači


Dovolenkové obdobie praje vydareným slnečným záberom. Množstvo takýchto fotografií nahráme do počítača, prípadne ich publikujeme na sociálne siete, avšak, tu to mnohokrát skončí. Spomeňte si na jedinečné momenty z dovolenky aj vďaka vytlačeným fotografiám. Na výber máte kopec možností, ako fotky urobiť hmatateľné.


A čo je najlepšie, fotografie si môžete vyvolať aj keď ste ešte na dovolenke, prípadne spiatočnej ceste. Jednoducho si stiahnete mobilnú aplikáciu počas letnej dovolenky, vyberiete najkrajšie a najobľúbenejšie fotky a všetko pekne a rýchlo objednáte online.

Kreatívny tip


Klasické fotografie už nemusia byť nudné. Oživte ich vskutku kreatívne a vytvorte si obal na smartfón plný vašich dovolenkových zážitkov, leteniek, mušlí a ďalších zozbieraných suvenírov. Pripomínajte si dovolenku každý deň.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií