Uchovajte si spomienky z vašej letnej dovolenky


Dovolenka nám vždy veľmi rýchlo ubehne. Preto vám prinášame tipy, ako si môžete tie najlepšie momenty z dovolenky pripomínať a tak prežívať vašu dovolenku o niečo dlhšie.

CEWE FOTOKNIHA Veľká panoráma

Naša obľúbená klasika s rozmermi 28 x 21 cm, ktorá sa výborne hodí na panoramatické fotografie z vašich ciest. Kniha môže obsahovať až 178 strán a vďaka plochej väzbe vyniknú vaše fotky na šírku.

Pošlite pozdrav z dovolenky

Fotíte veľa na dovolenke mobilom? Neposielajte neosobné pohľadnice a prekvapte vašu rodinu a priateľov vašimi najkrajšími fotografiami priamo z dovolenky.

Nenechajte vaše dovolenkové fotky len v počítači

Každý to poznáme. Na dovolenke urobíme množstvo fotografií, nahráme ich do počítača, prípadne na sociálne siete a tým to končí. Na fotky si za pár mesiacov ani nespomenieme. Nenechajte vaše spomienky len v mobile alebo na sociálnych sieťach, ale vytlačte si ich.

Tip: Vyvolanie fotografií si môžete objednať cez mobilnú aplikáciu už na dovolenke alebo priamo vytlačiť v príslušnom obchode.

Kreatívny tip

Príde vám tlačenie fotografií nudné? Nemusí byť! Buďte kreatívny a vytvorte si nástenku z vašej dovolenky z fotografií, leteniek, mušlí a ďalších suvenírov, ktoré vám budú vašu dovolenku príjemne pripomínať.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií