Vlastné kalendáre s meninami

Kalendáre s meninami

Meninový kalendár je šikovný pomocník do každej domácnosti a poteší aj ako darček k Vianociam. A odteraz jeho zostavenie trvá naozaj iba pár minút. Jednoducho ho nájdete v online editore v rámci našich nástenných kalendárov. Pripravili sme si pre vás niekoľko dizajnových predlôh, ktoré stačí doplniť vašími fotkami a fotokalendár s menami je razom hotový. Teraz už nemusíte pracne hľadať meniny po celom kalendári, pretože sme ich označili červeným štítkom. Takto vytvorený a zároveň jedinečný kalendár vám vždy včas pripomenie meniny vašich blízkych. Zároveň môžete meninový kalendár podarovať ako užitočný darček pod vianočný stromček.Všetky dostupné kalendáre s maninami nájdete pri dizajnoch nástenných kalendárov.Množstvo dizajnov môžete nájsť priamo v sekcii nástenných kalendárov, kde si po výbere typu nástenného kalendára môžete pridať meninový dizajn a dotvoriť si kalendár napr. podľa osoby, ktorá si ho nájde pod vianočným stromčekom. Niektoré dizajnové predlohy sú spoplatnené, nakoľko sa na nich podieľali naši špičkový grafický dizajnéri. Máte tak možnosť si zvoliť profesionálny dizajn, s ktorým ušetríte čas alebo siahnuť po voľne dostupných dizajnových predlohách a vyskladať si meninový kalendár k dokonalosti. Nech už si vyberiete akúkoľvek z ponúkaných možností, obdržíte od nás kalendár v prvotriednej kvalite, s ostrými a sýtymi farbami a výborným podkladovým papierom. Stačí zvoliť variantu kalendára a pustiť sa do návrhu.


Dizajny s meninami sú k dispozícii len pri objednávke prostredníctvom internetu. V softvéri Môj CEWE FOTOSVET sa jednotlivé kalendáre s menami 2020 nenachádzajú.


Príklady dizajnov s menami:


meninovy kalendar
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií