100% záruka spokojnosti

100% záruka spokojnosti


Vážená zákazníčka, vážený zákazník,

vaša spokojnosť s CEWE KALENDÁROM je pre nás najdôležitejšia, a preto vám garantujeme najvyššiu úroveň kvality a služieb. Ak si aj napriek tomu do 3 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojní, vyhotovíme vašu objednávku znova alebo vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške.


Ako funguje naša 100% záruka spokojnosti?


Ak po obdržaní vašej objednávky nie ste úplne spokojní, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky na čísle [02/68204415*], prípadne osobne v jednej z našich predajní FOTOLAB a povedzte nám príčinu vašej nespokojnosti.  Po obdržaní vašej zákazky zabezpečíme jej opätovné vyhotovenie, poprípade vám vrátime kúpnu cenu. Váš nový CEWE KALENDÁR budete mať čoskoro pripravený na vyzdvihnutie alebo vám ho môžeme poslať poštou. V prípade vrátenia kúpnej ceny postupujeme v súlade s naším reklamačným poriadkom.


So všetkými otázkami týkajúcimi sa vašej objednávky sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis, ktorý je vám k dispozícii denne od 8:00 do 22:00 telefonicky [02/68204415*] ako aj emailom.


*telefonické poplatky sú účtované podľa cenníka vášho operátora.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií