Každý CEWE KALENDÁR so 100% zárukou spokojnosti

100% záruka spokojnosti

Vaša spokojnosť s CEWE KALENDÁROM je pre nás veľmi dôležitá aj počas vianočných sviatkov, a preto vám garantujeme najvyššiu úroveň kvality a spracovania vašej objednávky. Všetky naše produkty, nielen kalendáre, vždy spracujeme v čo najkratšom možnom čase a v špičkovom vyhotovení. Môžeme tak ponúknuť naozaj prvotriedny produkt, s ktorým budete určite spokojný. Všetci zamestnanci sú pravidelne školení, aby bol kalendár na Vianoce vo finále vyhotovený presne tak, ako si to predstavujete.


Aj napriek našej snahe, aby bol výsledný produkt takmer dokonalý, sa môže objaviť malá drobnosť, pre ktorú môžete byť nespokojný. Preto ponúkame 100% záruku spokojnosti. Ak si aj napriek tomu do 3 týždňov nájdete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojný, vašu objednávku vyhotovíme opäť alebo vám vrátime kúpnu sumu v plnej výške.


Ako funguje naša 100% záruka spokojnosti?


Obdržali ste vašu objednávku ale nie ste s ňou úplne spokojný? Jednoducho kontaktujte naše zákaznícke centrum, ktoré je vám k dispozícii každý deň od 8:00 do 22:00. Radi vám pomôžeme na tel. čísle 02/6820 4415 alebo prostredníctvom e-mailu cewe@cewe.sk. V prípade, že máte nablízku niektorú z našich predajní, radi vás uvidíme aj osobne. Následne už iba stačí uviesť dôvod vašej nespokojnosti a produkt vám opätovne vyhotovíme, prípadne vám vrátime celú kúpnu cenu. Opätovne vyhotovený produkt vám zašleme poštou alebo si ho môžete vyzdvihnúť na vybranej predajni. V prípade vrátenia kúpnej ceny postupujeme podľa nášho reklamačného poriadku.


* telefonické poplatky sú učtované podľa platného cenníka vášho operátora

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií