Nenechajte spomienky na váš veľký deň vyblednúť


Svadobný deň je pre mnohých ten najkrajší v živote. Takmer všetky svadobné páry si pri tejto výnimočnej príležitosti nechávajú zhotoviť množstvo spoločných fotiek, aby ich spomienky zostali zachované. S CEWE FOTOOBRAZMI si vaše najkrajšie spoločné chvíle môžete pripomínať každý deň, v nádherných farbách a kvalitnom vyhotovení.
Príbeh vášho spoločného života

Inšpirujte sa krásnou svadobnou fotoknihou od Martina Blaža, ktorú vytvoril ako darček pre svoju manželku. Táto fotokniha bola vytvorená prostredníctvom mobilnej aplikácie CEWE FOTOSVET a stala sa víťaznou fotoknihou mesiaca november.

Svadobná CEWE FOTOKNIHA

Neviete sa rozhodnúť len pre jeden záber? Uchovajte si ich všetky v CEWE FOTOKNIHE a vyrozprávajte váš spoločný príbeh až na 178 stranách.

Pozvánky a oznámenia z vlastných fotiek

Chcete aby vaše svadobné oznámenia boli čo najosobnejšie a úplne jedinečné? Vytvorte si ich z vlastných fotiek a objednajte online. Na výber máte z množstva dizajnov a šablón.

Originálne dekorácie

Fotografie šťastného páru v retro štýle sú skvelou dekoráciou svadobnej hostiny. Podeľte sa s rodinou a priateľmi o vaše spoločné momenty alebo si vytvorte výstavku svadobných fotografií u vás doma.

Magnetky s fotkou ako malý darček

Pošlite vašim hosťom ako poďakovanie spoločné fotky vo forme magnetky na chladničku. Určite sa tomuto originálnemu darčeku potešia a budú mať spomienku, ktorá zaručene vydrží roky.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií