Spomienky na svadobný deň nikdy nevyblednú


Svadobné fotografie sú po láske tá najvzácnejšia vec, ktorá vám zo svadby zostane. Sú na nich momenty, ktoré sa už nezopakujú. Svadba je jeden z najkrajších dní v živote. Urobte všetko preto, aby ste na každú maličkosť a okamih spomínali po zvyšok spoločnej cesty životom.
Príbeh vášho spoločného života

Inšpirujte sa krásnou svadobnou fotoknihou od Martina Blaža, ktorú vytvoril ako darček pre svoju manželku. Táto fotokniha bola vytvorená prostredníctvom mobilnej aplikácie CEWE FOTOSVET a stala sa víťaznou fotoknihou mesiaca november.

Zachyťte svoj svadobný deň v CEWE FOTOKNIHE

S CEWE FOTOKNIHOU nikdy nezabudnete na jediný detail Vášho najdôležitejšieho dňa v živote. Uchovajte ich všetky vo vlastnej fotoknihe a vyrozprávajte Váš svadobný príbeh až na 178 stranách. Množstvo formátov a prevedení, stačí len vyskúšať.

Nezabudnuteľné okamihy vo veľkom formáte

Vytvorte z Vašich svadobných fotografií v okamihu fantastické umelecké dielo. CEWE FOTOLAB Vám ponúka rozličné možnosti, ako vytlačiť svoje fotografie vo veľkých formátoch na stenu. Vyberte si z rôznych povrchov a formátov ten správny pre Vás.

Pozvánky a oznámenia z vlastných fotiek

Chcete aby vaše svadobné oznámenia boli čo najosobnejšie a úplne jedinečné? Vytvorte si ich z vlastných fotiek a objednajte online. Na výber máte z množstva dizajnov a šablón.

Originálne svadobné dekorácie

Fotografie šťastného páru v retro štýle sú skvelou dekoráciou svadobnej hostiny. Podeľte sa s rodinou a priateľmi o vaše spoločné momenty alebo si vytvorte výstavnú zbierku svadobných fotografií u vás doma.

Svadobné fotky ako magnetky

Pošlite vašim hosťom ako poďakovanie spoločné svadobné fotky vo forme magnetky na chladničku. Určite sa originálnemu darčeku potešia a zároveň budú mať spomienku, ktorá zaručene vydrží roky.

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií