Spomienky na svadobný deň nikdy nevyblednú


Svadobné fotografie sú po láske tá najvzácnejšia vec, ktorá vám zo svadby zostane. Sú na nich momenty, ktoré sa už nezopakujú. Svadba je jeden z najkrajších dní v živote. Urobte všetko preto, aby ste na každú maličkosť a okamih spomínali po zvyšok spoločnej cesty životom.
Zachyťte svoj svadobný deň v CEWE FOTOKNIHE

S CEWE FOTOKNIHOU nikdy nezabudnete na jediný detail Vášho najdôležitejšieho dňa v živote. Uchovajte ich všetky vo vlastnej fotoknihe a vyrozprávajte Váš svadobný príbeh až na 178 stranách. Množstvo formátov a prevedení, stačí len vyskúšať.

Originálne svadobné dekorácie

Fotografie šťastného páru v retro štýle sú skvelou dekoráciou svadobnej hostiny. Podeľte sa s rodinou a priateľmi o vaše spoločné momenty alebo si vytvorte výstavnú zbierku svadobných fotografií u vás doma.

Svadobná fotokniha ako poďakovanie

CEWE FOTOKNIHA Pure poslúži ako krásne poďakovanie vašej rodine a blízkym. Vyberte 22 jedinečných svadobných záberov a vytvorte rýchlo a pohodlne vašu fotoknihu cez aplikáciu v mobile. Vyrozprávajte váš príbeh jednoducho v priebehu niekoľkých minút.

Art Prints

Ukážte vaše obľúbené motívy kreatívne. Vyberte si zo širokej ponuky motívov a rozmerov. Napríklad vlastnoručne vyrobený venček z vyšívacieho rámu so štvorcovou fotkou pritiahne pozornosť a je peknou spomienkou na vašu svadbu.

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií