Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Letná dovolenka v CEWE FOTOKNIHE

Máte už letnú dovolenku za sebou, alebo sa na ňu ešte len tešíte? Máme pre vás tip, ako si ju uchovať a prežiť krásne zážitky opäť, kedykoľvek sa vám bude chcieť.

Letná dovolenka je pre väčšinu z nás vrchol roka a tešíme sa na ňu dlho dopredu. A keď sa z nej vrátime, sme plný zážitkov a rozprávame si o dobrodružstvách a momentoch, ktoré sme prežili. To je ten správny čas na vytvorenie fotoknihy, aby naše spomienky nezapadli prachom, ale mali sme ich stále na očiach a tešili za nich ešte dlho.

Uložte svoje letné zážitky do CEWE FOTOKNIHY.

Máme pre vás zopár tipov na dizajn krásnej letnej CEWE FOTOKNIHY. Poďte sa s nami na to pozrieť.

Svieže stránky

Menej je niekdy viac, a to platí aj pri fotoknihách. Nechajte vaše fotografie vyniknúť a doprajte im priestor. Kombinujte rôzne rozloženia fotografií na stránkach. Na jednu stranu umiestnite fotografiu na celú stránku, od okraja po okraj a na opačnú stranu vyberte viac menších fotografií, ktoré dopovedia príbeh.

Minimalistický dizajn a farby v rovnakom tóne vyzdvihnú vaše fotografie.

Farbu pozadia vyberte tak, aby sa hodila k fotografiám. Biela je záruka čistého dizajnu a vaše zábery tak pritiahnu oko diváka.

Obálka zažiari

Obálka je prvé, čo zbadáte. Navrhnite ju tak, aby zaujala na prvý pohľad. Výber fotografie je kľúčový. Uistite sa, že fotografia pasuje na formát vašej fotoknihy a tiež je okolo dosť miesta na nadpisy a názov.

Ozdobný efekt na obálke fotoknihy očarí divákov.

Text na obálke fotoknihy bude ešte výnimočnejší, ak použijete jeden z našich ozdobných efektov. Vyberte si zlatý, strieborný, zlato-ružový alebo lakovaný efekt a fotokniha bude doslova priťahovať pohľady.

Slová a príbeh

Doplňte fotoknihu príbehom, ktorý ste prežili a nechcete, aby sa naňho zabudlo. Na niektoré zážitky sú potrebné slová. Zapíšte si najdôležitejšie okamihy k fotografiám, a budete tak presne vedieť, kedy, kde a ako sa to všetko stalo.

Nebojte sa do fotoknihy vložiť slová. Zaznamenáte tak všetky dôležité momenty.

Pod texty môžete umiestniť farebné kliparty vo forme geometrických tvarov a zladiť ich s fotografiami farebne v jednom tóne. Fotokniha tak bude mať krásny minimalistický dizajn a bude prehľadná.

Už máte svoju letnú fotoknihu? Tak na čo čakáte!

Stiahnuť softvér zadarmo a vytvoriť CEWE FOTOKNIHU.