Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Fotoalbum z vašich ciest

Objavte formáty našich fotokníh pre všetky svoje cestovateľské fotografie.

Vaše cesty v CEWE FOTOKNIHE

Prezrite si fotografie zo svojich ciest a vystavte ich v CEWE FOTOKNIHE, aby ste ich mohli prežívať opäť, stránku po stránke. Podeľte sa o nich s rodinou alebo priateľmi.

Vytvorte si cestovateľskú CEWE FOTOKNIHU

Fotograf Mino Debnár do svojej CEWE FOTOKNIHY uložil zážitky zo svojich ciest po celom svete, aby mu pripomínali krásne príbehy, kedykoľvek ju otvorí a prelistuje.

Objavte všetky naše tipy a triky, ktoré vám pomôžu pri tvorbe

Každá cesta je iná. Nájdite štýl a dizajnu fotoknihy, ktorý odprezentuje všetky skvelé fotografie z vášho výletu.
Povrchová úprava

Vaše skvelé výlety sú jedinečné, rovnako ako vaša CEWE FOTOKNIHA! Pridajte zlatý, strieborný, zlato-ružový alebo lakovaný efekt na tvrdý obal a získajte mimoriadne elegantný vzhľad. Naneste lak svoje názvy, kliparty alebo návrhy.

Navrhnite strany podľa seba

Rôzne rozvrhnutie: Ak chcete vytvoriť originálny cestovný fotoalbum, využite množstvo modelov a šablón. Pridajte príbeh do svojej knihy vložením textu.

Cestovný fotoalbum na jedno kliknutie

Máte málo času? Použite sprievodcu v softvéri CEWE fotosvet: lusknutím prstov vytvoríte cestovateľskú fotoknihu!

Fotografie z ciest vždy po ruke

Vytlačte si svoje najlepšie fotografie z ciest na obal smartfónu, do fotokalendára alebo na nástennú dekoráciu a užite si ich naplno!

Premena karavanu v CEWE FOTOKNIHE

Takto jednoducho si vytvoríte vlastnú CEWE FOTOKNIHU

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
  • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Cestovateľská fotokniha od CEWE

Cestovateľské spomienky na jednom mieste

Zažili ste toho minulý rok naozaj veľa? Všetko pekne na jednom mieste môžete mať odteraz v našej cestovateľskej CEWE FOTOKNIHE. Zaspomínajte si na svoje najúžasnejšie dobrodružné zážitky vždy, keď otvoríte fotoknihu od CEWE. Rovnako ako množstvo iných cestovateľov, aj vy môžete mať najlepšie zábery z vašich potuliek na jednom mieste.

Obrovskou výhodou cestovateľskej fotoknihy je jej prispôsobivosť a množstvo dostupných formátov. Skvelo ich dopĺňajú jednotlivé dizajnové prvky, ktoré môžete pri tvorbe fotoknihy využiť.

Čo strana, to dobrodružstvo

Každé dobrodružstvo je iné, preto aj každý strana vo vašej fotoknihe môže byť iná. Užívali ste si piesočnaté duny v afrických krajinách? Zlaďte so svojiími fotografiami aj jednotlivé strany vo fotoknihe. Alebo využite rozličné dizajnové motívy pre podtrhnutie lokality, ktorá je zobrazená na konkrétnej strane.

V našom softvéri alebo online editore si vytvoríte cestovateľskú fotoknihu presne na mieru. Jej tvorba je jednoduchá a v závislosti od počtu strán aj pomerne rýchla. Všetko máte plne vo svojich rukách, rovnako, ako keď ste zažili svoje úžasné dobrodružstvá.

Zážitky z ciest všade so sebou

Okrem originálnej cestovateľskej fotoknihy si môžete svoje fotografie z dobrodružstiev umiestniť aj na ďalšie naše fotoprodukty. Čo tak napríklad dizajnový obal na mobil s motívom nedávnej cesty? Alebo radšej pošlite pohľadnicu z aktuálnej destinácie priamo adresátovi. S fotoproduktami od CEWE nie je nič nemožné.

Ako každý cestovateľ, aj naše fotoknihy môžu byť veľmi individuálne. Vyberajte z rozličných formátov, rozmerov a z rozličných druhov fotopapierov alebo dizajnových efektov. Veď nielen svet ale aj fotokniha ponúka veľa možností, ako si spríjemniť deň. Zažite svoje najväčšie dobrodružstvo s cestovateľskou fotoknihou od CEWE.