Stav objednávky
Informácie
Zákaznícka linka
02/6820 4415

Konečne opäť nastal čas cestovať!

Zachyťte najvzácnejšie okamihy svojej dovolenky v osobnej CEWE FOTOKNIHE.

Pre vaše najkrajšie zážitky z ciest

Prezrite si fotografie zo svojich ciest a vystavte ich v CEWE FOTOKNIHE, aby ste ich mohli prežívať opäť, stránku po stránke. Podeľte sa o nich s rodinou alebo priateľmi.

Bezplatný softvér CEWE fotosvet

Vytvorte si cestovateľskú CEWE FOTOKNIHU

Fotograf Miňo Debnár do svojej CEWE FOTOKNIHY uložil zážitky zo svojich ciest po celom svete, aby mu pripomínali krásne príbehy, kedykoľvek ju otvorí a prelistuje.

Fotografie z ciest vždy po ruke

Vytlačte si svoje najlepšie fotografie z ciest ako klasické fotografie, obal na mobil alebo ako nástennú dekoráciu a užite si ich naplno!

Pohľadnice s priamym odoslaním

Podeľte sa o svoje letné chvíle. Pošlite pozdrav online - z mobilného telefónu priamo do poštovej schránky.

Fotografie z letnej dovolenky

Vyvolajte si najkrajšie letné okamihy na kvalitnom fotopapieri FUJIFILM. Vyberte si medzi vysoko lesklým alebo jemne štrukturovaným matným povrchom.

CEWE fotoobrazy z vašich ciest

Či si vyberiete foto na plátno, rámované obrazy, alebo originálne hexxas, môžete si byť istí, že vaše spomienky uchovávate v tej najlepšej kvalite.

Originálny obal na mobil

Leto s CEWE si užije každý

Inšpirujte sa tipmi na letné výlety a zapojte sa do veľkej letnej fotosúťaže o atraktívne ceny.

Cestujte s nami po Slovensku

Vydajte sa a objavujte Slovensko spolu s nami. Prinášame tipy na výlety do všetkých kútov našej krásnej krajiny. Ste pripravení?

Bloger tip: Letné výlety po Slovensku - s karavanom alebo bez od whywetravel.sk

Aké je cestovanie s karavanom po Slovensku? Kam sa vydať, čo zažiť? A ak aj karavan nemáte, nevadí. Tipy na výlety po Slovensku od Karin a Martina z blogu whywetravel.sk sa vám budú páčiť.

Bloger tip: Západné Tatry, Veľká Fatra a Slovenský raj s fotografom Borisom Michaličkom

Fotograf Boris Michaliček z Popradu nás prevedie známymi, aj menej známymi, no o to krajšími zákutiami Západných Tatier, Slovenského raja a Veľkej Fatry. Z nasledujúcich tipov si túru určite vyberie každý nadšený turista.

Bloger tip: 5 TOP miest Slovenska od Cestujsdetmi.sk

Prinášame vám tipy na 5 TOP miest Slovenska podľa blogerov Cestujsdetmi.sk. Inšpirujte sa, kam vyraziť na dovolenku aj s najmenšími turistami.

CEWE tip: 10 inšpirácii na letné výlety po Slovensku

Vydajte sa toto leto na výlet a spoznajte najkrajšie miesta našej krajiny. Objavte náučné chodníky, hrady aj ľadovo modré tajchy. Naše krásne Slovensko má čo ponúknuť.

Takto jednoducho si vytvoríte vlastnú CEWE FOTOKNIHU

Či už cez softvér, prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo pohodlne online: Vyberte si z rôznych možností objednania!

Aplikácia CEWE Fotosvet

  • rýchle a intuitívne ovládanie
  • fotografie môžete používať priamo z tabletu alebo smartfónu
  • navrhujte a objednávajte fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek
Odporúčame

Softvér CEWE Fotosvet

  • jednoduchá inštalácia
  • množstvo funkcií pre dizajn a editáciu
  • ukladajte si fotoprojekty na vašom PC

CEWE Online editor

  • pestrý výber produktov a možnosti kreatívneho dizajnu
  • nie je potrebná inštalácia
  • projekt ostáva dostupný po dobu 6 mesiacov

Cestovateľská fotokniha od CEWE

Cestovateľské spomienky na jednom mieste

Zažili ste toho minulý rok naozaj veľa? Všetko pekne na jednom mieste môžete mať odteraz v našej cestovateľskej CEWE FOTOKNIHE. Zaspomínajte si na svoje najúžasnejšie dobrodružné zážitky vždy, keď otvoríte fotoknihu od CEWE. Rovnako ako množstvo iných cestovateľov, aj vy môžete mať najlepšie zábery z vašich potuliek na jednom mieste. Obrovskou výhodou cestovateľskej fotoknihy je jej prispôsobivosť a množstvo dostupných formátov. Skvelo ich dopĺňajú jednotlivé dizajnové prvky, ktoré môžete pri tvorbe fotoknihy využiť. Každé dobrodružstvo je iné, preto aj každý strana vo vašej fotoknihe môže byť iná. Užívali ste si piesočnaté duny v afrických krajinách? Zlaďte so svojiími fotografiami aj jednotlivé strany vo fotoknihe. Alebo využite rozličné dizajnové motívy pre podtrhnutie lokality, ktorá je zobrazená na konkrétnej strane.

Čo strana, to dobrodružstvo

V našom softvéri alebo online editore si vytvoríte cestovateľskú fotoknihu presne na mieru. Jej tvorba je jednoduchá a v závislosti od počtu strán aj pomerne rýchla. Všetko máte plne vo svojich rukách, rovnako, ako keď ste zažili svoje úžasné dobrodružstvá. Dajte vedieť o svojom letnom dobrodružstve aj svojim blízkym prostredníctvom pohľadnice s priamym odoslaním. Ak máte zážitkou naozaj kopec, uchovajte ich všetky v podobe prémiových fotografií. Veľké zábery krajiny alebo zapadajúceho slnka nad prériou môžete spracovať do podoby fotografie na prémiovom CEWE plátne. Ak ste si v poslednej dobe vylepšili svoj mobilný telefón o nový kryt, môžete ho poľahky doplniť šnúrkou na mobil od CEWE. Využite všetky svoje fotografie z ciest naplno.

Zážitky z ciest všade so sebou

Okrem originálnej cestovateľskej fotoknihy si môžete svoje fotografie z dobrodružstiev umiestniť aj na ďalšie naše fotoprodukty. Čo tak napríklad dizajnový obal na mobil s motívom nedávnej cesty? Alebo radšej pošlite pohľadnicu z aktuálnej destinácie priamo adresátovi. S fotoproduktami od CEWE nie je nič nemožné. Ako každý cestovateľ, aj naše fotoknihy môžu byť veľmi individuálne. Vyberajte z rozličných formátov, rozmerov a z rozličných druhov fotopapierov alebo dizajnových efektov. Veď nielen svet ale aj fotokniha ponúka veľa možností, ako si spríjemniť deň. Zažite svoje najväčšie dobrodružstvo s cestovateľskou fotoknihou od CEWE.