Väzby CEWE FOTOKNIHY

Tvrdá väzba

Tvrdá väzba

Tvrdá väzba


Pri našej tvrdej väzbe sa jedná o pevný obal, ktorý si môžete navrhnúť podľa svojich vlastných predstáv. Hneď ako sa vytlačí obálka, nasleduje laminácia a aplikovanie na vysoko kvalitnú lepenkovú obálku. Knižný blok a obálka sú na záver spojené do jedného celku s mimoriadnou starostlivosťou a pozornosťou.

Tešte sa na to, že pri vytváraní elegantnej obálky nenarazíte na žiadne obmedzenia. Ak chcete, môžete tiež označiť chrbát knihy podľa Vášho želania.


Dostupná pre formáty: Kompakt panoráma, Štvorcová, Veľká, Veľká panoráma, XL, XXL, XXL Panoráma

Tvrda vazba s ozdobnym lakom

Tvrdá väzba s ozdobným efektom

Tvrdá väzba s ozdobným efektom


Vaša CEWE FOTOKNIHA účinne upúta hneď na prvý pohľad ozdobným efektom: zvýraznite svoje texty, kliparty a ďalšie prvky na tvrdej väzbe, ktorú si samostatne vytvoríte. Či už ide o svadbu, cestovanie alebo ročenku – vďaka tejto vysokokvalitnej povrchovej úprave sa z Vašej CEWE FOTOKNIHY stane mimoriadny spomienkový predmet, ktorý každého nadchne nielen opticky ale aj na dotyk.

Na dotyk hmatateľná reliéfna povrchová úprava s lesklým lakovaným efektom alebo elegantne sa trblietajúcou zlatoružovou, zlatou alebo striebornou farbou ozdobí prednú a zadnú stranu formátov v tvrdej väzbe ako sú Veľká, Veľká panoráma a XL a zaručí jej jedinečnú hodnotu.


Dostupná pre formáty: Kompakt panoráma, Štvorcová, Veľká, Veľká panoráma, XL, XXL, XXL Panoráma

Mäkká väzba

Softcover

Mäkká väzba


CEWE FOTOKNIHA vo vysoko kvalitnej brožovanej väzbe: Pokiaľ ide o možnosti dizajnu, poskytuje rovnako veľkú mieru flexibility pri vytváraní aj pre mäkký obal.

Umiestnite svoje fotografie a texty podľa vlastných predstáv, umožňuje aj vloženie nápisu na chrbát knihy.


Dostupná pre formáty: Mini, Kompakt panoráma, Štvorcová, Veľká, Veľká panoráma
Zošitová väzba

Heft

Zošitová väzba


Rovnako ako mäkká väzba aj zošitová väzba sa vďaka spinkovému viazaniu vyznačuje svojou ohybnou obálkou. Tá disponuje rovnakou gramážou ako vnútorné strany (150 g/m²), ktoré sú do seba navzájom vložené, čím sa podobá brožúre.


Dostupná pre formáty: Malá, Kompakt panoráma, Štvorcová, Veľká
Imitácia kože

Kožená väzba


Elegantný vzhľad, vzrušujúci pocit: s našou koženou väzbou vytvoríte prvotriednu CEWE FOTOKNIHU! Či už je to klasická čierna, mramorovaná hnedá alebo elegantná biela: jej mäkký, mierne mramorovaný povrch obzvlášť príjemný na dotyk natrvalo ochráni Vaše spomienky. Taktiež so zlatým, zlatoružovým alebo strieborným efektom!


Dostupná pre formáty: XL, XXL Panoráma
Plátenná väzba Premium

Plátenná väzba


Vlákno po vlákne: naša plátenná väzba z jemne tkanej textílie je dokonalý zážitok! Matný povrch v sivej, bielej a modrej farbe dodáva CEWE FOTOKNIHE moderný, štýlový vzhľad a na dotyk mimoriadne vysokú hodnotu. Dokonalé zvýraznenie: použitím klipartov a nápisov v zlatej, zlatoružovej alebo striebornej farbe vystupujúcich z povrchu obálky vytvoríte jedinečnú a pútavú CEWE FOTOKNIHU!


Dostupná pre formáty: XL, XXL Panoráma
Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií