Navrhnuté profesionálom: predlohy k CEWE FOTOKNIHE na každú príležitosť


Chystáte sa vytvoriť si CEWE Fotoknihu k určitej príležitosti, napríklad ku koncu roka, k letnej dovolenke, k prvému roku dieťatka alebo k svadbe? Naši experti na tvorenie pre Vás navrhli CEWE fotoknihy s rôznymi témami, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť ako súbory vo formáte ZIP. Po rozbalení v počítači môžete predlohy otvoriť pomocou softvéru CEWE Fotosvet a prispôsobiť si ich podľa svojich vlastných predstáv.

Predloha k tematike láska

Predlohy fotoknihy
k téme láska a svadba


Ste jedineční a toto bude Váš mimoriadny deň! Preto môžete pre svoju svadobnú fotoknihu použiť našu nádhernú predlohu. Vďaka nej sa aj Vaša CEWE Fotokniha stane čímsi výnimočným a jedinečným.


Zachyťte najkrajšie spomienky z dovolenky!


Neviete si radu s vašou dovolekovou fotoknihou? Skúste sa inšpirovať našou najnovšou predlohou alebo si ju priamo upravte v softvéri CEWE Fotosvet.


Nádherné zimné predlohy pre všetky vaše fotoknihy


Obdobie čarovných radovánok v zasneženej prírode môžete uchovať v novej fotoknihe. Aby ste si užili zimný čas čo najdlhšie, pripravili sme si pre vás vianočnú predlohu, aby sme vám ušetrili čas, pri vytváraní fotoknihy. Zažite vianočnú náladu znovu a znovu s novou vianočnou fotoknihou.


Predloha k tematike ročenka

Najlepšie momenty roka


CEWE FOTOKNIHA nemusí slúžiť len na uchovanie fotiek z dovoleniek či svadieb. Vyskúšajte si vytvoriť fotoknihu aj ako prehľad uplynulého roka a naplňte ju krásnymi spomienkami na výlety, oslavy či každodenné radosti s rodinou a priateľmi. Takáto ročenka vám bude na dlhý čas pripomínať prežité okamihy a určite ju ocenia všetci členovia rodiny.


Predlohy k tematike dieťa

Chlapčenská knižka


Táto predloha v sebe spája moderný dizajn a hravé detaily. S láskou vybraté cliparty ladia s farebným konceptom knižky v bábätkovskej modrej a ideálne podčiarkujú témy ako je napríklad prvá spoločná dovolenka.


Dievčenská knižka


Táto predloha je v nežnej bábätkovskej ružovej. Dokonale vzájomne zladené rámiky a cliparty spolu vytvoria harmonický celok.


Ako na to?
Takto si bezplatne stiahnete predlohu CEWE Fotoknihy


1. Kliknite na "stiahnuť predlohu".
2. Predloha sa automaticky uloží vo Vašom počítači.
3. Rozbaľte priečinok .zip:
4. Teraz jednoducho potiahnite stiahnutý súbor .zip do priečinku, do ktorého chcete uložiť aj Vašu CEWE Fotoknihu. V ňom potom môžete rozbaliť súbor. Pravým tlačidlom si vyberte príslušnú funkciu. Alebo kliknite dvakrát na súbor - vytvorí sa priečinok, v ktorom bude uložená daná predloha.
5. Otvorte rozbalený súbor v našom softvéri CEWE Fotosvet:
6. Dvakrát kliknite na súbor s modrou ikonou CEWE (súbor *.mcf). Prvé otvorenie predlohy môže chvíľu trvať, pretože v závislosti od danej predlohy sa musí načítať mnoho prvkov na tvorbu.
7. Akonáhle sa v softvéri otvorí predloha, môžete začať s Vašou originálnou tvorbou CEWE Fotoknihy.
8. Začnite tvoriť:


Prajeme Vám príjemnú zábavu!


Upozorňujeme:
Pri otváraní môže vyskočiť jedno alebo viac chybových hlásení. Stačí ich jednoducho potvrdiť kliknutím na "OK" a môžete začať tvoriť.

 

Rozumiem
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií